Воїни Галактики (Воїни Галактики) (укр)

Galaxy Warriors (ukr)

230 грн

Очікується
HIT
2-4
12+
45'
Видавець: 39 Adventure Games
Хочуть купити цю гру: 5 гравців

Воїни Галактики (Воїни Галактики) (укр)

Galaxy Warriors (ukr)

230 грн
Очікується

Космос. Холодний і привабливий. Повний таємниць та загадок. Роками фантасти писали приголомшливі книги про могутніх героїв, які йшли до своєї мети крізь холодну порожнечу Космосу, захищені від безжалісного довкілля лише крихкими переборками зорельота.

Студія “39 Adventure Games” пропонує нам не просто поспостерігати, а власноруч взяти участь у такій історії у рамках захоплюючої настільної гри “Воїни Галактики”.

Гравці тут спробують свої сили в ролі могутніх і підприємливих авантюристів, кожен з яких має власний зореліт. Але заради чого починається ця пригода? Що стане бажаним призом? Легендарний артефакт, камінь, відомий як “Всевладдя”. Той, хто матиме доступ до цього каменю, отримає божественну міць. Але підкорити артефакт непросто. Робота з подібними речами – справа витратна. Благо, екіпаж вашого судна – справжні профі, і, маючи належні ресурси, вони самі організують все необхідне. Тож до “Всевладдя” варто летіти, маючи на руках 100 000 юнітів, місцевої універсальної валюти.

Втім, валюта на те й валюта, щоб відкривати для власника багато можливостей. Підготувати корабель до гіперстрибка? Без проблем! Сплатіть потрібну суму і ви зможете випередити інших гравців. А може, вам простіше підкупити опонента? Так, у вас є така можливість!

Всесвіт гри не статичний. З кожним кроком труднощі, які чекають на вас у жорстокому Космосі, зростають у числі. А ігрова карта, виконана у вигляді кількох кілець із розміченими областями, перебудовується. Таким чином всесвіт буде буквально обертатися навколо вас.

Окремо треба згадати зорельоти гравців. Кожен з космічних кораблів має унікальні властивості. Унікальні властивості мають і ті планети, які ви зможете відвідати в мандрівках. Деякі планети принесуть вам користь, інші значно затримають ваш прогрес. Втім, покупка спеціальних карток позбавить вас величезної кількості незручностей. Але на покупку таких карток будуть йти ваші кровні юніти, необхідні для підкорення каменю "Всевладдя". Так що перед вами завжди буде стояти непростий вибір: витратитися і приготуватися до пригод, або заощадити, і трішки наблизитися до перемоги, але при цьому залишившись вразливим.

Але якщо ви змогли пройти всі випробування і труднощі, і наблизилися до "Всевладдя", маючи на руках заповітні 100 000, ви станете переможцем. І вся галактика схилитись перед вами!

Готуйте діагностику всіх систем. Ваш екіпаж буде з вами до кінця. Чи готові ви до найзахопливішої гонки у вашому житті? "Воїни Галактики" - незабутня пригода!

 

Купити гру Воїни Галактики (Воїни Галактики) (укр) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

ігрове поле
60 ігрових карток
ігрові монетки
4 фішки-шатли
кубик
правила гри (завантажити)

З цим товаром купують

2-4
6+
60'

Давним-давно в казковій країні в самому центрі чарівного лісу на дивне і багате Місто напало непереможне чудовисько - Мантікора... Воно спопелило Місто та його околиці, знищило мешканців і заволоділо їх багатствами.Могутні герої з різних кінців лісового світу намагалися здолати її – і всі вони стали лише жменьками безіменного попелу, в які обернуло їхнє жахливе полум'я Мантикори. навіть ціною власного життя він не вбив чудовисько, а тільки приспав його.Минули століття, місто відбудували, про страхи забули, а минуле стало легендою.Але близька година, коли легенда знову стане реальністю...   Ліс. Легенда про Мантікора - нова пригодницька гра від українського виробника BombatGame, в якій гравці беруть на себе роль героїв , що наважилися битися з жахливим монстром - Мантікора. Для перемоги на ньому гравці спочатку мають прокачати своїх героїв і зібрати якомога більше артефактів, які допоможуть перемогти цього сильного суперника.   Ігровий процес досить простий: гравці, починаючи з центру ігрового поля (Міста), вирушать на пошуки нової зброї та артефактів в інші локації (майстерні, магічні вівтарі), викладаючи на всьому шляхи гекси. На гексах зображені дороги, якими і герої пробиратимуться крізь нетрі лісу. Окрім ліній доріг, на них можуть бути різні втрачені артефакти чи монстри. Після вичерпання всіх гексів прокидається Мантікора, яка починає рух у бік Міста. Якщо Мантікора досягне Міста — усі гравці програли.   Битва як з монстрами, так і з Мантікорою реалізована через кидання кубиків. Однак додатково у грі присутні картки виду атаки, які визначають, який саме вид атаки (магічна, ближній бій, стрілянина) використовується у даному раунді бою. Картка розкривається сліпою і може принести як приємний сюрприз (випаде атака за параметром, найбільш розвиненим у персонажа), так і неприємний. Це має сприяти тому, щоб гравці не намагалися прокачати лише одну здатність свого персонажа.   Перемогти в грі можна тільки одним способом - вбити мантикору. Гравці можуть як кооперативно йти до цієї мети, так і незалежно один від одного. У "легенди про Мантікор" був дуже сумний і трагічний початок, але чи матиме щасливий фінал - залежить тільки від гравців.

Є в наявності
595 грн
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід