Вархаммер 40000 журнал Білий Карлик Січень 2020

Warhammer 40000 White Dwarf January 2020

204 грн

Очікується

Вархаммер 40000 журнал Білий Карлик Січень 2020

Warhammer 40000 White Dwarf January 2020

204 грн
Очікується

"White Dwarf 2020 January" перший випуск легендарного щомісячного журналу від фірми Games Workshop цього року.

 

"White Dwarf" на даний момент є одним із найбільших навколоігрових журналів, і присвячений цілком і повністю іграм Games Workshop, а також діяльності художників, авторів підрозділу Black Library (друкована продукція художнього характеру), і звичайно ж численних шанувальників Всесвіту Молота Війни, планарним Смертним Царствах Епохи Сігмар , і масштабних битв у Середзем'ї від "Lord of The Rings".

 

Із примітних статей січневого номера слід виділити такі:

 

"Останній з Безмовних Царів". Він – беззаперечний і всевладний правитель однієї з найдавніших зоряних імперій. Легенда народу Некронтир. Найсильніший і найрозумніший. Після моторошних подій, які стояли за сухим і холодним словом "Біоперенос", Безмовний Цар Сарех вирішив покинути свій відроджений народ. І могутній владика вирушив у добровільне вигнання до краю галактики, а може навіть і за межі космосу. Але в світлі останніх подій, коли Імперіум Людства проголосив Ноктіс Етерна (Довгу Ніч), а світи людей розсік ірреальним мечем немислимих масштабів варп-шторм (Цікатрікс Маледиктум), перелякані смертні шепочуться, ніби Сарех повернувся. Мовчазний і моторошний. Незупинний. Безжальний. Богоподібний у своїй руйнівній силі. У цій статті ви дізнаєтесь історію минулого і сьогодення однієї з найсильніших істот галактики, Сарєха Безмовного Царя.

 

"Різняння в небесах". У світі Смертних Царств війна не вщухає. І навіть у небі немає порятунку від блиску клинків і клацання закривавлених пазурів. Спеціальні правила, характеристики та ігромеханічні особливості звірів, демонів, та інших дивовижних та небезпечних створінь, наділених даром польоту, чекають на вас. Такою є Епоха Сігмара. І немає пощади слабким, трусам немає порятунку. Адже смерть знайде тебе навіть серед хмар!

 

"Kill Team. Диспозиція". Kill Team – швидкий та атмосферний скирміш-варгейм у всесвіті Warhammer 40000 розвивається, і кожною битвою, кожним спецправилом, і кожною своєю мініатюрою завойовує все більше розумів та сердець шанувальників з усього світу. Візьміть на себе командування елітним загоном Штурмовиків, або ведіть до перемоги банду шалених культистів. Щоб ви не обрали, Kill Team знайде, чим вас здивувати! Нові тактики та нові варіанти наративної (оповідальної) гри. 6 нових карток для сюжетних ігор. Kill Team. Для новачків та для профі.

 

А також величезна кількість художньої інформації, фото конверсій мініатюр читачів, описи настільних битв, поради художників та дизайнерів, інтерв'ю з розробниками, анонси майбутніх конкурсів та фестивалів, та багато інших речей, чарівним теплом, що зігрівають серце найсуворішого і холоднокровного варгеймера.

 

Порадуйте себе свіжим випуском "White Dwarf", адже Warhammer 40000 – більше, ніж просто варгейм. Це захоплення воістину галактичних масштабів!

 

 

Купити гру Вархаммер 40000 журнал Білий Карлик Січень 2020 у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

З цим товаром купують

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід