Вархаммер 40000 Кат Космічного Десанту

Warhammer 40000: Space Marine Primaris Repulsor Executioner

2280 грн

Очікується
FREE
2
12+
60'
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 1 гравців

Вархаммер 40000 Кат Космічного Десанту

Warhammer 40000: Space Marine Primaris Repulsor Executioner

2280 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Якщо класичний "Репульсор" виконує функції "Носорога", то "Репульсор Кат" -- це "Сікач" для Прімарісів.

 

"Репульсор" призначений для транспортування та підтримки підрозділів тактичного характеру, а ось "Кат" у своєму бойовому призначенні виконує концептуально інші функції.

 

"Репульсор Кат" жертвує половиною свого десантно-транспортного відсіку заради значного збільшення вогневої могутності. Як наслідок, "Репульсор Кат" часто відряджається до загонів ветеранів, таких як Винищувачі. У результаті ми маємо потужну машину, яка поодинці може потягатися з іншим важким танком, і при цьому транспортує 6 Примарісів в обладунках "Тактикус", або трьох Примарисів в обладунках "Гравіс".

 

Ваш командир в обладунках "Гравіс"? Добре, йому потрібна міцна, сильна і надійна командна машина. "Репульсор Кат" не просто з легкістю доставить вашого командувача Примаріс у будь-яку точку поля бою, але й залишиться поряд, притискаючи ворогів до землі залпами важких гармат.

 

 

Звертаємо увагу, всі мініатюри розібрані та незабарвлені!

 

 

 

Купити гру Вархаммер 40000 Кат Космічного Десанту у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

1 мініатюра Кату Космічного Десанту

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід