Вархаммер 40000 Космодесант Агресори Прімаріс

Warhammer 40000 Space Marines Primaris Aggressors

1110 грн

Очікується
FREE
HIT
2
12+
60'
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 2 гравців

Вархаммер 40000 Космодесант Агресори Прімаріс

Warhammer 40000 Space Marines Primaris Aggressors

1110 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Агресори Прімаріс – унікальний тип бійців, властивий виключно військам Примаріс.

Ошалені в найміцніші та надтехнологічні обладунки Марк Х "Гравіс", Агресори формують передові ударні групи при прориві найукріпленіших позицій жалюгідних ксеносів і богомерзких єретиків. У плані тактичних завдань Агресори стоять в одному ряду з відділеннями бійців у термінаторських обладунках, а в плані вогневої могутності такі Примаріс трохи поступаються Центуріонам. br />
Повільні та важкоброньовані, Агресори просуваються там, де тактичні відділення бойових братів не в змозі наступати через щільність ворожого вогню. Зрозуміло, обладунки "Гравіс" Крім того, що є вершиною збройової думки технокузнецов Імперіума, вкрай складні щодо управління. Тому кожен Агресор, це не просто оператор персональної бойової машини, якою "Гравіс" по суті є, а ще й досвідчений ветеран, що має видатні фізичні характеристики, блискавичну реакцію, а в силі інтелекту може потягатися з багатьма корабельними когітаторами.

Агресори стануть чудовим доповненням до вашої армії Космодесанта, надавши вам у розпорядження приголомшливу бойову міць важких вогнеметів.

 

 

Звертаємо увагу, всі мініатюри розібрані та незабарвлені!

 

Купити гру Вархаммер 40000 Космодесант Агресори Прімаріс у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

3 мініатюри Агресорів Прімаріс

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід