Епоха Сігмара: Стартовий набір Армія Місячних Поганців

Age of Sigmar: Start Collecting! Gloomspite Gitz

2040 грн

Очікується
FREE

Епоха Сігмара: Стартовий набір Армія Місячних Поганців

Age of Sigmar: Start Collecting! Gloomspite Gitz

2040 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Сили Руйнування були сильні ще тоді, у Старому Світі. незліченним натиском орд Зеленошкірих Не завжди такі перемоги належали виключно Оркам, адже серед Зеленошкірих традиційно багато було Гобліноїдів, того чи іншого ступеня ментальної нестабільності.

 

Ці Гобліни своїм божевіллям зобов'язані грибній дієті, і тим галюциногенним речовинам, які вони приймають внутрішньо разом з грибами. Шкідливі, нестримні і фанатичні, Гобліни розумні та винахідливі, ніж з лишком компенсують фізичну слабкість і низьке зростання. Гобліни балакучі та боягузливі, але збиваючись у великі ватаги можуть становити значну небезпеку не тільки для самотніх мандрівників і торгових караванів, але й навіть для укріплених населених пунктів.

 

Нерідко Гобліни борються разом зі Сквіггами, і з величезними та вічнолодними печерними Тролями.

 

Набір "Start Collecting! Gloomspite Gitz" представляє собою готову комбіновану армію Гобліноїдів, на чолі з Місячним Босом.

 

Очолює таку армію, як було сказано вище, Місячний Бос. Він спритний, він крутий, і він найголосніше чує голос Поганого Місяця, який вимагає вбити всіх, хто цьому самому Поганому Місяцю не поклоняється. Тобто взагалі всіх, окрім Гоблінів.

 

Потужною ударною силою виступає трійка печерних Тролів. Ці нескладні довготелесі чудовиська сильні і неймовірно живучі. У бою вони кидають у ворога каміння та орудують величезними кийками.

 

Але Тролі йдуть в атаку не в першій хвилі. Двоє Гоблінів-Погонщиків спочатку женуть на ворога десять печерних Сквіггів, кулястих і зубастих породжень підземного світу. Сквіггі відомими завдяки своїй агресії та нечуваної ненажерливості. А вже погоничі з усією ретельністю дбають, щоб їхні хижі вихованці постійно перебували у стані голодної та істеричної злості.

 

Почніть свій шлях Місячного Пророка, і ведіть у бій місячних фанатиків! "Start Collecting! Gloomspite Gitz" надасть вам злісних, спритних і вкрай грізних бійців.

 

Звертаємо увагу, всі мініатюри розібрані та незабарвлені!

 

Купити гру Епоха Сігмара: Стартовий набір Армія Місячних Поганців у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

1 мініатюра Місячного Боса
3 мініатюри Трогготів Каменопузов
10 мініатюр печерних Сквигів
2 мініатюри погоничів

З цим товаром купують

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід