Рюрик: Боротьба за Київ (укр)

Rurik: Dawn of Kiev (ukr)

2639 грн

Очікується
FREE

Рюрик: Боротьба за Київ (укр)

Rurik: Dawn of Kiev (ukr)

2639 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

 

tyle="text-align:justify">"Rurik: Dawn of Kiev" євростратегія, що переносить гравців у суворий та неспокійний час 11 Століття Нашої Ери. Плацдармом для ваших звершень послужить, не мало не мало, вся тодішня Русь. Князь Володимир мертвий, трон порожній, і спадкоємці могутнього правителя рвуть країну на шматки, адже кожен з них вважає себе і тільки себе гідним трона.

У майбутній війні беруть участь: Борис (князь Ростовський), Святополк (князь Туровський), Судислав (князь Псковський), Мстислав (правитель Тьмутаракані та Чернігова), Ярослав (в майбутньому - Ярослав Мудрий), дочки Володимира Предслава і Марія, і черниця Агата (імовірно дочка Ярослава). Кожен із таких воєначальників має унікальну властивість, яка далеко не завжди чисто бойова, але завжди значно впливає на ігровий процес. Наприклад, войовнича Агата подорожує з особистим військом, і гравець, що контролює Агату, може безкоштовно разом з нею перемістити до двох воїнств (дві мініатюри воїнів), а рішучий Судислав готовий закликати під свій прапор усіх, хто може тримати зброю, і може витрачати очки. атаки замість очок призову під час збору війська. Крім самих князів-воєначальників, у грі величезна роль належить радникам,
Розмір світу гри визначається кількістю гравців. При грі вдвох ви будете боротися за владу в 8 областях, якщо вас троє, карта розширюється до 11 областей, а у випадку, коли в партії беруть участь 4 гравці, задіяні всі 15 областей.

Партія триває 4 раунди. По завершенні 4 раунди гра входить у фінальну фазу, де відбувається підрахунок очок та визначення переможця. Раунд, у свою чергу, складається з трьох фаз: стратегія, дії та вимоги.

Фаза Стратегії. У фазі стратегії вашим воєначальникам допомагають їхні радники. Радники відрізняються за войовничістю (бойової могутності), за діапазоном дій та їх черговістю. Так славний воїн гарантує вам максимальну ефективність дій, але оскільки збір і побудова військ, організація шляхів постачання та опрацювання дій займають багато часу, то такий радник діятиме пізніше за інших. А ось радник-чиновник не зможе стати славним генералом, але при цьому його досвід адміністративної роботи, знання та навички дозволять діяти швидко, хоч і не завжди максимально ефективно.

Фаза Дії. У цій фазі радники діють за їх ініціативою. Основні дії 6. Такі дії: Заклик, Переміщення, Атака, Податок, Будівництво, Інтриги. Завдяки таким діям і здійснюватиметься ваше правління. Тип правління та інтенсивність військових дій визначає ви самі. Ким ви будете? Запеклим завойовником? Мудрим будівельником? А може ви сконцентруєтеся на "закулісній грі" задля зміцнення власних інтересів? Вирішувати вам і лише вам.

Крім основних дій, існує ще три додаткові дії. Це реалізація інтриг, виконання особливих діянь та перерахунок товарів.

Фаза Вимог. У цій фазі гравці просуваються до заповітної мети (трону Русі), а також обирають карти особливих діянь та отримують дохід з областей.

По завершенню четвертого раунду, як було зазначено вище, починається підрахунок переможних очок. Всі ваші досягнення, чи то мирні, чи ратні подвиги, будуть говорити за вас. Гравець, який заробив найбільшу кількість переможних очок, стає переможцем. У разі ж, якщо за переможними очками виходить нічия, перемога присуджується найбагатшому гравцю (гравцеві з найбільшою кількістю монет на кінець партії), якщо і при підрахунку золота нічия зберігається, тоді правління Руссю ділять кілька гравців-переможців.

"Rurik: Dawn of Kiev" поєднує в собі класичні євроелементи і потужну складову змагання, властиву кращим стратегічним іграм. Крім того, особливістю гри є її історичність. Гра починається у важкий та складний для Русі час, і дає вам можливість повести історію наших земель за альтернативним сценарієм. Землі, князі, ресурси – все тут зрозуміле та рідне. Це не шовк та прянощі з чужедальних країн, це деревина, мед та хутро, звичні та майже рідні. Безпрецедентна якість ігрових компонентів порадує найсуворіших поціновувачів, від мініатюр солдатів та князів, до промальовування областей на ігровій карті – все тут виконано з максимальною уважністю та кропіткістю. "Rurik: Dawn of Kiev" категорично рекомендується всім любителям стратегій, як євро-напрямки, 4892"

 

Купити гру Рюрик: Боротьба за Київ (укр) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

71 мініатюрка
4 підставки для лідерів
36 монет
143 дерев'яні компоненти (фішки та маркери)
64 карти формату міні євро (44 x 67 мм)
30 жетонів варіантів
31 карта формату таро (70 x 120 мм)
8 жетонів перерахунку
4 мата подвір'я
1 ігрове поле
1 поле вимог
1 поле стратегії
1 маркер раундів
правила гри (завантажити).< /p> 4892"

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід