Дім сонця

Haleakala

675 грн

Очікується
SALE

Дім сонця

Haleakala

750 грн
675 грн
Очікується

Настільна гра Haleakala (Haus der Sonne, Будинок Сонця) носить ім'я одне із знаменитих вулканів острова Мауї , що займає 75% поверхні острова Цей вулкан був активний протягом останніх 600 років.

Життя шаманів непередбачуване – адже треба підтримувати стосунки з богами, а ці могутні небожителі здатні знищити все людство. А зовсім поруч прокинувся вулкан, що діє, а це означає, що небезпек тепер вдвічі більше. В азартній дуельній стратегії Haleakala ви раптом перетворитеся на шаманів, які оберігають своїх одноплемінників від гніву богів.

Гравцям належить будувати статуї на схилах вулкана на честь своїх богів. Чим вище статуї буде побудовано, тим більше вони принесуть очок в одному з двох етапів підрахунку очок. Але чим ближче статуї будують до кратера, тим більша небезпека бути зруйнованими виверженням вулкана.

Граючи пронумерованими фішками (1-5) до пляжу, ви переміщаєте корабель за годинниковою стрілкою. Сектор, у якому судно переміщається, оцінюватиметься. Якщо гравець поставив пронумерований чіп у цей сектор, він може отримати картку із цього сектора. Карти необхідні для створення статуй, купівлі бонусних очок або впливу на напрямок лави, коли вулкан нарешті почне виверження.

 

 

Купити гру Дім сонця у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

Поле острова
розділене на 6 сегментів
49 карт пальм
16 фішок статуеток
12 дисків
6 карт для планшета
4 диски лави
2 фішки шамана
2 маркери для підрахунку очок
поле для підрахунку очок з планшетом для карт
дерев'яний рибальський човен
правила гри.

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід