Вампіри: Маскарад - Спадщина

Vampire The Masquerade Heritage

3340 грн

Очікується
FREE
HIT
PRO
2-4
14+
60'
Видавець: Фабрика игр
Хочуть купити цю гру: 11 гравців

Вампіри: Маскарад - Спадщина

Vampire The Masquerade Heritage

3340 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

 

Вампіри: Маскарад – Спадщина (Vampire The Masquerade Heritage) – семивікова кланова війна!

 

 

Коробка настільної гри Вампіри: Маскарад - СпадщинаАльтернативна Середньовічна Європа – темний світ, де монстри правлять політичними справами, плетуть інтриги і повертають події у потрібне русло смертним монархам. Проходячи по лінії крові, вплутуючи в безстрашні битви і оголюючи свої ікла в потрібний момент, гравцям доведеться прожити 700 років у ролі вампірів. Початок сходження кланів бере в 1300, а закінчиться на зорі наступного міленіуму – у 2000 році. Чим обернеться багатовікова боротьба? Це покаже унікальна та захоплююча настільна гра Вампіри: Маскарад -ndash; Спадщина (Vampire The Masquerade Heritage).

Настілка являє собою ремейк відомої рольової гри Вампіри: Маскарад. Але, з грандіозними відмінностями у механіках. У виданні вампіри: Маскарад – Спадщина закладена стратегічний режим змагання з головною механікою, як це вже видно з назви, – спадщина. Несхожі одна на одну партії та величезна кампанія з 7 розділів, які виливаються у 21 гру, занурять вас в атмосферний ігровий світ та подарують незабутні враження від процесу кривавого протистояння.

 

Від рекрутингу до виснаження: вся історія твого клану

 

Отже, в настільній грі Вампіри: Маскарад – Спадщина гравці стають лідерами вампірських кланів, які вони мають розвивати протягом кожної окремої партії. Усього одна гра триває 30-40 хвилин, запрошуючи до кривавих подій 2-4 гравців від 14 років.

Компоненти гри Вампіри: Маскарад - СпадщинаЯк і належить, для правильного розвитку котерії шлях сходження варто починати з відбору вампірів-новобранців, вступати в суперництво з іншими кланами, при цьому робити зручнішу розстановку сил і активно впливати на події, що відбуваються в ігровому світі.

Під час кампанії гравцям будуть поступово відкриватися нові компоненти, вони наклеюватимуть наклейки, а досягнуті результати, безсумнівно, зберігаються і успадковуються в подальших партіях.

Проста підготовка до початку партії залежить від сценарію, обраного гравцями клану та отримання карт, пам'яток та жетонів. У самому верху ігрової зони знаходиться карта вашого лідера з жетонами влади і дару. Відібравши на руку вказані з карти лідера необхідні для початку гри інтриги, гравці замішують інші карти в персональні колоди. Тепер кожен готовий розвивати свої лінії крові, для чого гравці ходять по черзі і проводять свій хід через дві фази:

  • Рекрутування полягає в наймі нових персонажів, звернення їх до вампірів і додавання до своєї лінії крові. Для цього потрібно вибрати персонажа з черги, при необхідності оплатити його вартість, помістити у свою лінію крові із застосуванням здібності, внаслідок чого впливатиме на 3 поля бою. Чим більше ви набиратимете в свій клан під час проходження кампанії новонавернених вампірів, тим більше ваша лінія крові виглядатиме як піраміда.
  •  

Після закінчення певної кількості раундів в кінці кожної окремої партії відбувається розподіл карт подій виходячи з вампірів з відповідними атрибутами по лінії крові. Провівши підрахунок очок переможців за бойові ситуації на полях, отримані жетони влади і дару, визначається переможець, а саме, гравець з найбільшою кількістю очок. При цьому врахуйте, якщо ваші вампіри встигли набратися поганої слави, то за неї окуляри не додаються, а навпаки, забираються. Також вампіри в торпорі не входять у лінію крові, не приносять і не забирають переможні окуляри.

 

 

 

Настільна гра Вампіри: Маскарад – Спадщина – це захоплююча стратегія з механікою легасі та режимом змагання, яка наповнена непередбачуваними подіями і відрізняється підвищеною реграбельністю. Привабливий світ кривавих подій, вампірських драм та взаємин із людством не дасть вам розслабитись ні на секунду.

Купити настільну гру Вампіри: Маскарад – Спадщина стоїть шанувальникам серйозних атмосферних стратегій, любителям вампірських саг, які бажають пізнати структуру та ієрархію кривавих кланів, і всім, хто віддає перевагу механіці спадщини.

Навчитеся жити у світі кровопивців і задайте свої правила співіснування!

 

Купити гру Вампіри: Маскарад - Спадщина у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

Ігрове поле
Поля бою
Базові персонажі
Інтриги кланів
Персонажі Хроніки
Лідери Кланів
Карти Бремені
Пам'ятки Гравців
Підсумки Хроніки
Інтриги Полів Бою
Правила Полів Бою
Базові Події
Події Хроніки
Огляд Розділів
Фінальна Подія
Активи
Дерев'яні Анхи
Дари
Маркери Кланів
Жетони Моралі Кланів
Жетони Кланової Політики
Жетон першого гравця
Виснаження / Торпор
Маркер Раунда
Влада / Погана Дура / цінність 1)
Влада Слава (цінність 3)
Жетони Війн Шабаша
Жетони Відданості
Жетони Титулів
Жетон Часу
Жетони Сищиків
Притулок Гравця
Аркуш Персонажу Гравця
Буклет Хроніки
Колода Хроніки
Колода Дослідження
Листи з Наклейками правила гри (завантажити)

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід