Warhammer Underworlds: Звірина Могила - Мордовороти Моргока (рос)

Warhammer Underworlds: Beastgrave – Morgoks Krushas (rus)

855 грн

Очікується
HIT
2-4
12+
30'
Видавець: Games Workshop

Warhammer Underworlds: Звірина Могила - Мордовороти Моргока (рос)

Warhammer Underworlds: Beastgrave – Morgoks Krushas (rus)

855 грн
Очікується

Моргок і його банда дикунів Залізної Щелепи одного разу вистежили і побилися з найбільшою здобиччю, яку вони могли знайти серед бездоріжжя Гура. Блукаючи по рівнині з стародавніх кісток, бос Залізних Щелеп здалеку почув гул і гуркіт битви. Вони переслідували звуки через нетрі, доки не досягли Звіриної Могили - звуки луною розносилися з гірських тунелів. Натхненний Вааагх! енергією, яка тільки збільшувалася з кожним конфліктом, грубий бос повів своїх мордоворотів у печери, щоб здобути славу в очах великого зеленого бога.

Набір Warhammer Underworlds: Beastgrave – Morgok's Krushas дозволяє додати загін Моргока до своїх армій. Набір включає матеріали для збирання трьох мініатюр за системою "Push-fit", що не потребують клею для збирання, нові карти цілей та дій Мордоворотів, а також загальні карти цілей та дій.

Головорізами керує найбільший і найкрутіший оррук у загоні, сам Моргок. Як і інші бійці цього загону, він отримує Вааагх! каунтери щоразу, коли атакує. Це не лише надихає бійців, а й дозволяє обміняти каунтери на чудові бонуси. Моргок може витратити свої каунтери, щоб підштовхнути кожного дружнього бійця на два гекси – і дозвольте помітити, що останнє, що хоче бачити ворожий загін – це наближення цих трьох тварин.

Ардскалл, озброєний смертоносною колотилою, не найвитонченіший боєць у Warhammer Underworlds. Наведіть його на ціль і спостерігайте, як він вражає її, доки вона не загине. 

Завершує загін Тагг. Хоча в нього немає прямої шкоди, як у його товаришів-орруків, він так само витривалий і може витратити свої Вааагх! каунтери, щоб підвищити ймовірність влучення його атак. Тоді нікому не уникнути його жорстоких ударів.

Доповнення Morgoks Krushas дозволяє не тільки поповнити свою колекцію банд світу Warhammer Underworlds, але й додає нові карти дій і цілей, які Ви зможете використовувати іншими своїми фракціями. Вааагх! Якщо ви шукаєте загін, який завдає сильних ударів, але в той же час є досить витривалим, вам сподобаються Мордовороти Моргока. Цей чудовий агресивний загін контролює темп гри завдяки своїй неймовірній міцності та новій ігровій механіці на Вааагх! каунтерах.

 

Купити гру Warhammer Underworlds: Звірина Могила - Мордовороти Моргока (рос) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

3 збірні фігурки Мордоворотів Моргока
3 карти відповідних бійців
10 карт поліпшень Мордоворотів Моргока
10 карт хитрощів Мордоворотів Моргока
12 карт цілей Мордоворотів Моргока
9 універсальних карт поліпшень
9 універсальних карт хитрощів
9 універсальних карт цілей
буклет опису та рекомендацій зі збирання Мордоворотів Моргока.

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід