Warhammer Underworlds: Звірина Могила - Клан Клинків Моргвейт (рос)

Warhammer Underworlds: Morgweath's Blade Coven (rus)

799 грн

Очікується
SALE
HIT
2-4
12+
30'
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 1 гравців

Warhammer Underworlds: Звірина Могила - Клан Клинків Моргвейт (рос)

Warhammer Underworlds: Morgweath's Blade Coven (rus)

855 грн
799 грн
Очікується

Моргвейт Кривава та її свита вбивць були відправлені самою Мораті до Могили Звіра (Beastgrave) на пошуки захованого уламка Кхейна. Темними стежками вони прийшли до гори і зрозуміли, що мета близька. Насправді ніякого уламка в горі немає і Мораті відправила Моргвейт до Могили Звіра.

Розриваєтеся між агресивним наступом та утриманням цілей? Разом із бандою Клану Клинків Моргвейт (Morgwaeth's Blade-Coven) вам не доведеться вибирати. Швидкі, агресивні та гнучкі вони мають потужний потенціал, який винагородить вас перемогою при ретельному позиціонуванні та увазі до цілей. Більш того, у цьому наборі на вас чекають універсальні картки для будь-якої з бойових банд Warhammer Underworlds. Доступні для безкоштовного завантаження бойові сувої також дозволять вам використовувати Клан Клинків Моргвейт в іграх Warhammer Age of Sigmar.

 

Купити гру Warhammer Underworlds: Звірина Могила - Клан Клинків Моргвейт (рос) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

5 бійців
5 карт бійців
32 карти "Клан Клинків Моргвейт"
27 універсальних карт покращень.

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід