Мемологія (рос)

Memology Rus

549 грн

Очікується
HIT
2-16
18+
30'
Хочуть купити цю гру: 4 гравців

Мемологія (рос)

Memology Rus

549 грн
Очікується

Мемологія (рос) (Memology Rus): стань королем мемів!

 

Коробка настільної гри МемологіяДивитеся в монітор і чекаєте на якийсь прикол? Зараз буде! Ось, дивіться: настільна гра Мемологія (рус) (Memology Rus) повністю обросла найпопулярнішими жартами та мемами з просторів всесвітньої павутини. Це справжнісінький тренажер з розвитку навичок вигадувати і видавати гуморні та забійні мемасики, при цьому вам зовсім не потрібно підключатися до інтернету, а достатньо однієї невеликої коробочки з набором карток з фото та текстами. І обов'язково наявність веселої компанії. Без неї ніяк!

Тому, якщо ви хочете поборотися з друзями в умінні гарно жартувати, то настільна гра Мемологія просто створена для вас! Доведіть, що король або королева мемів – це саме ви!

 

 

 

Настільна гра Мемологія – це чудова розвага на будь-якій вечірці або під час застілля для маленьких та великих веселих компаній від 2 до 16 осіб. І зауважте, що всі обов'язково повинні бути повнолітніми, оскільки деякі жарти мають вікові обмеження.

настільна гра Мемологія: ігровий процес

Тривалість гри ви можете регулювати на свій розсуд: поки не закінчаться картки в стопці з фото, поки кожен з гравців не побуває ведучим або суддею, поки не зведе щелепу від сміху або до настання інших симптомів надлишку веселощів.

До речі, з моменту свого першого виходу настільна гра Мемологія трохи актуалізувалася. Якщо у першому випуску до її складу входили меми 2019 року, то тепер:

  • старе наповнення замінено новими більш актуальними картинками та текстами;
  • розширений та оновлений перелік тем. Наприклад, додані такі предмети обговорення як коронавірус, Гордон, Навальний, сучасні політики та інші актуальні сюжети сучасного життя-буття;
  • також розширена рубрика "придумай своє".

Граючи в Мемологюя, вам важлива не стільки перемога, скільки весела участь і вміння жартувати.

Виставляйте на міні-мольберт фото-меми, підбирайте до них уматові підписи і веселіться на здоров'я, поки хтось із друзів не почне благати вас зупинитися!

 

настільна гра Мемологія (рус)Мемологія: у кожному жарті наше життя!

 

Паті-гейм Мемологія – чудовий привід зібратися з друзями або сім'єю, щоб блиснути своєю кмітливістю та дотепністю. Ця чудова гра неодмінно стане родзинкою на вашій вечірці або тематичних посиденьках. Граючи в Мемологію, ви навчитеся не тільки жартувати та прокачаєте свій гумор, але зможете легше ставитися до серйозних життєвих питань.

Купити настільну гру Мемологія варто шанувальникам нестримних веселощів і простих ігор для вечірок, щоб зробити своє дозвілля незабутнім. До того ж гра дуже компактних розмірів, що дозволяє взяти її із собою в дорогу, в гості, на пляж і скрізь, куди тільки душа забажає. Тільки пам'ятайте, що з цією грою завжди буде шумно, тому в тихому місці повеселитися не вийде. А так, галасуйте на своє задоволення, де це доречно.

Любителям чудових розважальних настолок для дорослих також рекомендуємо звернути увагу на настільні ігри 500 злісних карт 3.0 (500 Angry Cards 3.0) та Зелений Мексиканець (рос).  

Ставтеся до життя з гумором, так простіше!

 

Купити гру Мемологія (рос) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

330 кумедних текстових карток
64 топових фото-меми
1 підставка-мольберт
бонусні правила

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід