Кроманьйонці

Cro-Magnon: First Steps of Civilization

740 грн

Очікується

Кроманьйонці

Cro-Magnon: First Steps of Civilization

740 грн
Очікується

Кроманьйонці (Cro-Magnon: First Steps of Civilization): первісно-общинний лад у найкращій красі!

 

Коробка настільної гри КроманьйонціЯк же добре нам зараз! Живемо на всьому готовому: сучасні технології, цілодобові магазини, розважальні заклади, доставка продуктів додому, машини, літаки, поїзди, пароплави… А ви можете собі уявити, як жили люди ні багато ні мало орієнтовно 30 000 років тому? Вони мали тільки палички, камінчики, дикі тварини, від яких треба було швидко тікати. І все. Навіть елементарного ножа вони не мали у своєму господарстві, не кажучи вже про те, щоб якось обробляти землю і вирощувати хоч якісь овочі та зелень для харчування.

Хочете відчути на собі дух найдавніших часів і долучитися до первісного ладу? Настільна гра Кроманьйонці (Cro-Magnon: First Steps of Civilization) зробить вас головою первісної громади. При цьому на ваші плечі ляже непосильна ноша розвитку побуту у ваших поселеннях, технологій та покращення життя в цілому. А ще зіткнення громад, напади диких тварин, але наймудріші вожді можуть вступати в союзи, щоб спільними зусиллями досягти потрібного розвитку технологій і вдало сходити на полювання.

Отже, відмотуємо час і переносимося в доісторичні часи!

 

Полювання на мамонтів та перші винаходи – покажи одноплемінникам найвищий клас!

 

Настільна гра Кроманьйонці – це сімейна карткова настілка для 1-4 гравців, у якій кожен бере на себе роль вождя первісного племені. У завдання гравців входить привести свою громаду до процвітання, роблячи різні відкриття, створюючи предмети для ведення побуту, житла, полювання з підручних матеріалів. Саме ці дії будуть приносити вам переможні бали і чим більше, тим, звичайно ж, буде краще для вождя. Адже голова найбільш успішного племені і стане переможцем.

Підготовка до початку партії багато часу не займає і полягає у викладанні ігрового поля зі стартовим набором ресурсів, які мають поділ на окремі категорії: житло, побутові предмети та зброю. Також поруч викладаються колоди карт видобутку, місцевості та інших. Детальна підготовка ретельно описана у правилах гри, які дуже прості у засвоєнні. Гравці отримують пам'ятки, вибирають колір маркера, який розміщують на нульовому поділі лічильника переможних очок.

Тепер можна розпочинати боротьбу за звання найкращого первісного племені!

Під час гри вам доведеться виконувати дії, за допомогою яких будуть доступні для отримання картки ресурсів. З їх допомогою освоюватимуться нові технології, які приноситимуть переможні очки для виконання більш ефективних дій та заснування власного поселення.

Черговість ходів гравців визначається з наймолодшого і далі за годинниковою стрілкою. За один хід можна використати 2 очки дій, деякі дії бувають безкоштовними. Кількість платних дій обмежена, а безкоштовні можете виконувати скільки завгодно. Також гравцям доступні особливі дії за дотримання необхідних умов.

 

Під час свого ходу ви можете зайнятися:

  • дослідженням місцевості, де знайдете ресурси для освоєння технологій, зустріти хижих та травоїдних тварин для полювання на них;
  • натуральним обміном карт ресурсів на видобуток;
  • освоєнням нових технологій за умови виконання двох основних вимог: наявності достатньої кількості ресурсів та освоєних технологій з картки, що освоюється;
  • використанням технологій, яке полягає в залученні їх властивостей;
  • розвитком технологій за рахунок заміни карт ресурсів на карту технологій;
  • освітою поселень при дотриманні певних умов та наявності необхідних освоєнинх технологій;
  • додатковим дослідженням місцевості лише за певних умов.

Всі ці дії будуть приносити переможні очки і чим більше їх у вас виявиться, тим більше шансів на перемогу!

 

Кроманьйонці: твоя родина буде в захваті!

 

Компоненти настільної гри КроманьйонціНастільна гра Кроманьйонці – це відмінна карткова сімейна розвага з глибоким зануренням в ігровий процес та стратегічною складовою. При цьому гра є легкою та дуже зрозумілою, підходить для гравців різних поколінь. Ігровий процес дозволяє учасникам зробити ставку на різні шляхи розвитку: від створення зброї до перших споруд. Головне не потрапити на ікло до диких тварин. Також настока має можливості прямої взаємодії між гравцями,

Купити настільну гру Кроманьйонці варто шанувальникам сімейного дозвілля за широкий спектр дій під час партії, глибину ігрового процесу та атмосферу доісторичних часів.

Бажаючим отримати ще більше бивнів мамонтів для створення першої зброї, рекомендуємо також звернути увагу на настільну гру Палео. А любителям простих і стратегічно важливих карткових розвитків просто необхідно відчути всю красу Розкоші.

Нехай ваші перші починання в доісторичні часи будуть найвдалішими!

 

Купити гру Кроманьйонці у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

1 ігрове поле
21 карта місцевості Ліс
19 карт місцевості Гори
19 карт місцевості Рівнина
19 карт місцевості Річка
15 карт Видобуток
12 карт технологій Зброя
6 карт Поселення
12 карт технологій Бут
4 карти пам'ятки
4 фігурки хижаків
4 фігурки переможних очок
12 карт технологій Житло
9 карт Перші Технології
9 карт Події для одиночної гри
правила гри (завантажити)

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід