Клас 4

Klask 4

2350 грн

Очікується
FREE
HIT

Клас 4

Klask 4

2350 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Сьогодні всі ми зібралися за цим невеликим круглим столом, щоб організувати справжнє змагання. велике видовище Хапайте свої контролери, ставте на стіл страйкер і починайте партію в настільну гру Класк 4. У вас є два шляхи: або ви змагаєтесь за перемогу з трьома суперниками одночасно, або дві команди змагаються між собою за право бути лідерами. на вас чекає азартна та захоплююча партія, а то й не одна.

 

Лицарі круглого столу, готуйтеся до битви!

Класк 4 – динамічна настільна гра для чотирьох учасників, яка продовжує справу однойменної дуельної гри. Цього разу ви можете запросити до участі трьох своїх друзів, а зіграти модну як кожен сам за себе, так і в командному режимі.

Для партії вам потрібно знайти зручне місце – це має бути пласка поверхня, де можна стабільно розмістити ігрове поле. Біля нього всім гравцям потрібно зручно сісти. Після розміщення всіх елементів на столі визначте першого гравця, хапайте свій контролер знизу, щоб переміщувати страйкер зверху, і починайте партію. Кожен учасник починає з 5 переможних балів, які поступово зменшуватимуться до нуля. Саме в цей момент партія закінчується, а перемагає той із вас, хто зміг залишити найбільше очок.

 

Як змусити моїх суперників втрачати очки?

Спосіб для цього всього є 4:

• Основний – загнати кульку в лунку суперника. Просто та швидко.

• Почули або побачили, що страйкер вашого суперника впав у лунку – він знову втрачає бал.

• Ще один шанс – зробити так, щоб ваш опонент зібрав на своєму страйкері хоча б два білі магніти. Іноді навіть пальцем ворушити не доведеться.

• Останній спосіб залежить від учасника: якщо він якимось чином втратить контроль над страйкером.

Як тільки сталося щось з перерахованого вище, гра зупиняється, той гравець втрачає переможне очко, всі елементи розташовуються по початкових позиціях, і починається новий раунд. Не втрачайте пильність ні на хвилину і зберігайте повну концентрацію, інакше злощасна кулька заскочить саме у вашу лунку.

 

Захищайте лунку як лев, заганяйте кульку суперникам як бджола своє жало

Класк 4 – це чудова можливість провести час у невеликій компанії. Ви й не помітите, як швидко мине час за цією настільною грою. Можливість зіграти в командний режим надає грі нових фарб, адже ви можете організовувати з партнером різні хитромудрі комбінації. Якщо ж ви прихильник дуельних ігор, зверніть увагу на оригінальний клас.

 

Купити гру Клас 4 у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

ірове поле KLASK 4
7 магнітних шайб (2 запасні)
4 магнітних джойстика
4 магнітних страйкера
2 кульки (1 запасний)
4 маркери для підрахунку очок
2 диски для підрахунку очок
12 наклейок з тефлоновим покриттям (4 запасні)
правила гри на російській ( скачати)
правила гри українською (завантажити)

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід