Цербер

Cerberus

1235 грн

Очікується
FREE
HIT
3-7
10+
40'
Видавець: Эврикус
Хочуть купити цю гру: 6 гравців

Цербер

Cerberus

1235 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Цербер (Cerberus): здійсни втечу з пекла!

 

Коробка настільної гри ЦерберЯкщо ваші зустрічі та прогулянки з друзями не схожі на цю, то ви живете надто спокійно. Може час щось змінити і пройтися по витоках давньогрецької міфології, щоб зустрітися з небезпечним охоронцем виходу із потойбічного світу?

Настільна гра Цербер (Cerberus) є напівкооперативом зі зрадниками, де за сюжетом гравці, випадково опинившись у царстві мертвих, повинні спробувати звідти втекти. Адже так страшно гинути молодими! А щоб успішно залишити злощасне місце, вам доведеться всіма правдами і неправдами відірватися від триголового пса на прізвисько Цербер, досягти рятівного човна, зайняти собі містечко в ньому і спуститися в сплав річкою Стікс.

Давайте перевіримо, наскільки ви успішні, щоб повернутися додому?!

Як мінімум троє мчать до човна, не рахуючи собаки…

Цербер: ігрове полеГра Цербер розрахована на 3-7 гравців від 10 років, які не бояться пускатися в небезпечні подорожі, зустрічі з моторошним породженням Пекла і не проти підключити хитрощі до рятівної надії. І найголовніше, готові підставити і зрадити друзів, щоб вижити самим.

Отже, щоб знайти вихід з пекельного палацу у гравців є два шляхи:

  • пуститися навтьоки від Цербера і дружно заповнити човен друзями, вирушивши в рятівне плавання;
  • або спробувати домовитися з ікластим охоронцем, залишивши йому в заручниках своїх товаришів.

Вибирайте, що вам легше буде зробити, до чого більше схиляється душа, і чи буде потім після цього ваша совість чиста.  

фішки та карти гри ЦерберПідготовка до початку партії багато сил від вас не вимагатиме, вони вам ще знадобляться під час ігрового процесу. Просто підготуйте поле у ​​вигляді того самого царства мертвих, розставте фішки гравців та Цербера. Всі фішки, що залишилися, і кубик розташовуються на шкалі люті вашого ворога, за якою легко можна буде відстежити рівень його невдоволення тим, що відбувається навколо і швидкості. Також за допомогою кубика задається рівень складності на партію. Гравці одержують по 4 карти свого кольору.

Гравці ходять по черзі, розігруючи карти дій і отримуючи ефекти від цього. Але, перш ніж активувати властивість картки, потрібно вибрати верхній або нижній ефект і за необхідністю сплатити вказану вартість. Тим же, хто виявиться схопленим Цербером, може допомогти активація карти підтримки або підступності.

Всі ефекти можна використовувати як на особисте, так і на загальне благо команди. Завдяки їм ви зможете:

  • переміщатися ігровим полем як вперед, так і назад;Цербер: игровой процесс
  • добирати та скидати карти;
  • відправляти Цербера на полювання;
  • пересувати кубик на шкалі люті як у порядку її збільшення, так і зменшення, а також впливати на значення кубика;
  • подивитися в один із човнів і навіть поміняти їх місцями;
  • повернути на руку використані карти дій.

Якщо кубик швидкості досягне межі шкали люті, охоронець Пекла починає гонитву за персонажами. При цьому при упійманні одного з тих, хто тікає, його швидкість може знизитися, або навпаки збільшитися при невдачі. Фішки спійманих людей переміщаються на шкалу люті, а гравці переходять на бік Цербера і допомагають йому зловити інших гравців.

Гра закінчується, коли учасники змогли перевернути і зайняти всі вільні місця (яких обмежена кількість) у першому човні на причалі. Усі, хто сидить у човні, перемагають, а решта залишаються разом із Цербером. Але, можливо, перемога виявиться і на їхньому боці, якщо човен не буде повністю зайнятий рятівниками.

Цербер: втеча вдалася і у Пеклі є друзі!

настільна гра ЦерберНастільна гра Цербер проста в освоєнні і неймовірно захоплююча. При цьому завдяки атмосферним компонентам та дерев'яним фішкам ви зможете повністю зануритися в ігровий процес та відчути кожен його етап. А які відчуття у комплексі ви отримаєте і від власного порятунку та від зради друзів! Це можна дізнатися лише зігравши партію-іншу.

Купити настільну гру Цербер варто шанувальникам незвичайного ігрового процесу, азарту, веселих і в той же час критичних ситуацій з підвищеною взаємодією між учасниками партії. У Цербер буде цікаво грати як у родинному колі, так і разом з друзями. Тепер ви точно дізнаєтесь, хто вам друг, а хто ворог!

Якщо вас приваблюють розваги на виживання з усілякими монстрами, також рекомендуємо звернути увагу на настільні ігри В Жаху (Horrified) та Зона: Таємниці Чорнобиля (Zona: The Secret of Chernobyl).

І не віддавайте все ж своїх друзів Церберу, вони вам ще знадобляться!

 

Купити гру Цербер у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

5 двосторонніх ділянок ігрового поля
28 карт підтримки
18 карт підступності
7 фігурок героїв
фігурка Цербера
кубик швидкості
3 жетони човна
жетон підвісного мосту
7 карт-пам'яток
лист наклейок Досягнення
правила гри (завантажити).

З цим товаром купують

1-5
8+
20'

e> Важке сперте повітря. Запах дерева та воску. Це свічки у мідних свічниках. Як ви опинилися тут? Чому? При думках про це голова віддається гострим болем, і ви нічого не можете згадати. Люди довкола вас. Зібрані за великим старим столом. Ви їх знаєте? Наскільки добре? І яскравою блискавкою у свідомості проноситься лише одна думка: піти звідси ви зможете лише всі разом. Гордо. Як переможці. А протистоятиме вам Вона. Безжальна. Методична. Сувора, але Справедлива. "Гра".   "The Game" це кооперативна гра на тему виживання. Втім, візуальне оформлення гри носить абстрактно-схематичний характер, так що крові, жорстокості та усілякого насильства ви не побачите. Крім того, якщо ви граєте в компанії друзів з багатою уявою, ви можете продумувати передісторію кожної ігрової партії.   Що така гра? Мапи. Картки номіналом від 1 до 100.   Ігровий процес дозволить тепло посміхнутися всім шанувальникам пасьянсів.   На початку партії ви розміщуєте на столі дві початкові карти 1-99 і дві 2-100. Поруч ви кладете карти від 2 до 99, замішані в колоду. Кожен із гравців бере з колоди 6 або 8 карток (залежить від кількості учасників) в руку. Далі визначається перший гравець і починається дійство.   Мета проста: розмістити всі карти від 2 до 99 в чотири стопки. У рамках свого ходу гравець повинен викласти дві та більше карток з руки в належні стоси на столі. У стоси 1-99 слід поміщати карти в порядку зростання, а в стоси 100-2 навпаки, за спаданням. Хтось із гравців може звернутися до вас із проханням не розміщувати певну карту у певну колоду, але пояснювати таке прохання гравцям забороняється. Також гравцям заборонено демонструвати одна одній свою руку і називати карти, які є у себе на руках. Наприкінці ходу гравець добирає до рук карти з колоди. Якщо ж у гравця на руках за хід закінчуються карти, він вибуває з партії, а гра продовжується силами інших учасників. Коли колода добору карт вичерпується, учасники дограють із тими картами, які залишилися у них на руках.   Є ще одна чудова особливість ігрової механіки: гравець може обійти правило зростання/зменшення, якщо він може викласти в стопку карту зі значенням на 10 вище, ніж поточна карта в стосі. Допустимо вгорі стоси лежить карта 32. А у вас на руках карта 22. 32-22 = 10. Ви можете помістити карту 22 поверх карти 32. Подальші карти, що не відрізняються номіналом на 10 одиниць, викладаються в стопки за звичайними правилами.   Гра закінчується якщо: Хтось із гравців не в змозі викласти потрібну кількість карток. За такого результату гравці вважають карти, що залишилися, на руках і в колоді. Якщо таких карток менше десятки, то ваша сутичка з грою завершилася в нічию. Якщо карти більше 10 – Гра взяла над вами гору. Якщо всі карти колоди розкладені. У такому разі гравці здобувають беззаперечну перемогу.   Якщо вас надихають пасьянси і не лякає схематичне оформлення, то "The Game" надовго стане зіркою ваших вечорів. "The Game" однаково гарна як для сімейного дозвілля, так і для дружньої вечірки.

Є в наявності
299 грн
2-5
8+
20'

e> Всі ми любимо чудеса. Живучи в прагматичному, цивілізованому і вкрай суворому суспільстві, ті найзаповітніші дива ми бачимо не часто. Втім, досвідчені магі-ілюзіоністи за допомогою спритності рук, і деякого набору знань і навичок, можуть отримати захоплені оплески з найсуворіших скептиків.   Самобутня і яскрава настільна гра "Illusion", присвячена оптичним ілюзіям, стане справжнім бенкетом для ваших очей. У коробці з грою на нас чекають правила та 110 карт. 12 карт виступають як покажчики, а інші 98 – це карти з малюнками. На звороті кожної з карток з малюнками зазначено відсотковий вміст кольорів малюнка. "Illusion" по суті в ігровій формі перевірить вас на уважність та спостережливість: у процесі гри вам і вашим друзям доведеться виставляти карти в ряд за зростанням кольору, визначеного карткою-покажчиком. І скептицизму у грі також є місце: ви можете запустити перевірку. Переможцем стає той гравець, який завдяки своєму пильному оку і чуйному сприйняттю кольору першим заробляє три очки.   Розглянемо ігровий процес у деталях.   Колоди покажчиків і малюнків перемішуються, і викладаються на стіл. Далі розкриваються по одній верхній карті з покажчиків та малюнків. Ходити гравці по черзі.   У рамках свого ходу гравець може здійснити одну з двох дій:   Потягнути верхню карту з колоди малюнків, і знайти для неї місце в ряду відповідно до зростання певного вказівником кольору.   Запустити перевірку, якщо на думку гравця малюнки розташувалися не по порядку. За такої перевірки всі карти з ряду перевертаються і перевіряються. Якщо карти у правильній послідовності, то переможне очко присуджується гравцю, який останнім викладав картку. Але якщо в послідовності перебуває помилка, то перевіряючий нараховує 1 переможне очко собі. Замість спеціальних жетонів для підрахунку переможних очок використовуються ті самі карти-покажчики. Після перевірки картки йдуть на скидання.   Гравець, який отримав карту-покажчик стає першим гравцем у новому раунді, і представляє учасникам нову карту з малюнком і нову карту-покажчик. Гра йде доти, доки один із гравців не збере у себе три карти-покажчики (3 переможні очки відповідно). "Illusion" – чудовий вибір для гри у дорозі. Завдяки простим правилам та динамічному ігровому процесу, ця гра відмінно себе показує на сімейних вечорах. І особливо гра порадує художників, чий досвідчений погляд звичний до багатоцвіття і вловлює найтонші півтони та переходи квітів.

Є в наявності
445 грн
1-6
10+
30'

Малійні Міста – красива і захоплююча сімейна стратегія, яка відразу ж після виходу була номінована на кілька престижних настільних премій, у тому числі На звання гри року Відчуйте себе мером невеликого містечка, де найменші мешканці лісу планують жити довго і щасливо! Ви керуєте крихітним містом у самому серці маленької країни. Це не гостинні землі, про які можна мріяти. Місця тут небагато, та й ресурсів обмаль – залишається лише хапатися за будь-які можливості. Ви маєте побудувати власне місто і зробити його самим процвітаючим у королівстві. І постарайтеся не витрачати ресурси даремно – це ще додасть вам клопоту! На початку гри ваше місто – лише порожній планшет, розділений на 16 клітин. Вам належить заповнювати його ресурсами, а вже з них будувати різні будівлі. Причому від партії до партії ці будинки змінюватимуться. Сьогодні ви можете побудувати ринок та абатство, а завтра замість них на вас чекають театр та каплиця – і кожна споруда приносить переможні очки трохи по-своєму.   Кожен хід один з гравців отримує молот головного будівельника і називає тип ресурсу. Всі гравці зобов'язані взяти куб відповідного кольору та покласти його на одну з клітинок свого планшета. Ваше завдання – збирати ресурси у певні фігури, зображені на картах будівель, що лежать у центрі столу. Як тільки вам вдалося викласти таку фігуру, ви можете скинути всі витрачені ресурси та побудувати вибраний будинок – розмістити його фігурку на одній із задіяних клітин. Пам'ятайте, що будівлі мають різний ефект. Деякі вигідно будувати поруч, інші мають розташовуватися в кутах поля, треті можуть зберігати неугодні ресурси. Використовуйте властивості будівель з розумом – адже тільки так можна перемогти! Гра закінчується, коли жоден учасник не може викласти ресурс або побудувати будинок на своєму планшеті. Перемагає той, хто набере найбільше переможних очок. Здається, нічого складного: берете ресурси, які вам потрібні, збираєте з них візерунки і будуєте будівлі. Але не дайте простим правилам себе обдурити – це справжня стратегія, в якій є місце азарту, важкого вибору та навіть ударів у спину. Адже кожен хід ваш супротивник може вибрати ресурс, який вам абсолютно не потрібний! Доведеться розміщувати його на планшеті, даремно витрачаючи дорогоцінні вільні клітини і, можливо, отримуючи штраф наприкінці гри – якщо, звичайно, ви не придумаєте, як його позбутися. Оформлення Крихітних Міст також привертає увагу. Чарівні ілюстрації, що нагадують кадри з чарівних мультфільмів, більше сотні дерев'яних будиночків, які так приємно тримати в руках, – ndash; якість компонентів справді на висоті. А ще в Крихітні Міста можна грати практично будь-яким складом – від двох до шести. Можна навіть розкласти партію наодинці – для цього автор передбачив окремий соло-режим. Поєднання нескладних правил, витончених ігрових механік та чарівного оформлення робить гру захоплюючою як для дорослих, так і для дітей віком від 10 років.

Є в наявності
1635 грн
2-4
14+
180'

Through the Ages: A New Story of Civilization - це нова версія хітової економіко-стратегічної гри Through the Ages. Гравці як і раніше повинні вести підконтрольні їм народи до багатства і процвітання крізь різні історичні епохи і прагнути отримати якнайбільше переможних очок.Кожен гравець отримує ігрове поле, на якому відведені місця під забудову карт-будівель різних типів (військові, виробничі, культурні, цивільні) і пул каунтерів: жовті кубики населення та сині кубики ресурсів.   Гра Крізь століття: Нова історія цивілізації має непростий ігровий процес, який складається з декількох раундів, розбитих на безліч фаз і підфаз, причому в деяких раундах (стартовий, фінальний) дії гравців обмежені. Якщо узагальнити, то кожен гравець може в свій хід вчинити чотири цивільні дії та три військові.   Військові дії дозволяють розігрувати карти агресії (рейди, окупації, анексії). Якщо сила атакуючого буде більшою за сили оборонця (враховуються значення на військових картах та інші бонуси), то агресія вважається успішною і гравець отримує вигоди: руйнування будівель суперника, захоплення його ресурсів... Можна навіть оголосити повномасштабну війну, розігравши відповідну карту. Враховуючи, що війна справа дорога і триваліша, ніж агресія, то в ігровій формі її ефект буде активований тільки на наступному ході. Щоб уберегти себе від подібних неприємностей, гравець може укладати мирні союзи і отримувати бонуси від спільної дружби. Втім, їх можна розірвати будь-якої миті і віроломно зрадити.   З цивільних дій гравець може взяти картку з ринку, зіграти карту, збільшити населення своєї держави, зруйнувати або поліпшити побудовану будівлю. Отримані карти може бути виробничими і приносити пшеницю чи руду (ресурси на оплату карт). Для отримання ефекту від збудованих будівель потрібно взяти з пулу каунтер робітника і поставити на вибрану картку. Як і насправді, робітникам треба платити, тому отримані ресурси йдуть не тільки на будівництво нових будівель, а й на оплату робітникам.

Є в наявності
2390 грн
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід