Врятуйте Діно

SOS Dino

970 грн

Очікується

У Долині Вогню, де живуть динозаври, починається виверження вулкана! , жовтий стегозавр Луї, синій трицератопс Марі та рожевий диплодок Нессі зроблять усе, щоб врятувати своє потомство від стихійного лиха, тому й просять вас допомогти їм!

У свій хід гравці братимуть з мішечка квадратики, і викладатимуть їх на ігрове поле, де вже розташувалися гори, озеро та гнізда з яйцями. Квадрати з лавою потрібно розміщувати як продовження вже існуючого потоку, а метеорит повинен розташуватися на клітці з відповідним символом. На квадратах є такі дії, як пересунути динозавра або взяти з мішечка ще один квадрат. Переміщати фігурки можна лише ортогонально (не по діагоналі).

Спробуйте створити стратегію, яка допоможе не тільки вижити, але і врятувати яйця. Якщо на фігурку динозавра потрапить метеорит або потік лави, він вибуває з гри.

Гра завершується, коли всі динозаври або заберуться на гору, або вийдуть з гри. Якщо з мішечка дістається останній квадрат небезпеки, раунд закінчується в цей момент. За динозавра, який піднявся на гору, гравці отримують очки. Врахуйте, що яйця додають велику кількість очок.

 

Купити гру Врятуйте Діно у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

4 фігурки динозавриків
1 ігрове поле
4 вулкани
4 гори
4 гострі скелі
5 колючих кущів
58 квадратів небезпеки
6 яєць динозавриків
1 великий тканинний мішок
правила гри (завантажити)< /a>.

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід