Скриня війни (англ)

War Chest (eng)

1899 грн

Очікується
FREE
PRO
2-4
14+
30'
Видавець: Adventureland Games
Хочуть купити цю гру: 4 гравців

Скриня війни (англ)

War Chest (eng)

1899 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Скриня війни (англ) (War Chest (eng)): стань досвідченим полководцем!

 

Коробка настольной игры Сундук войны (англ.)Вести в бій власну армію і правильно управляти її ресурсами не кожному під силу. Особливо якщо отримано наказ від самого короля, то ніяк не можна вдарити в бруд обличчям. А ще складніше сформувати ту саму армію, яка власними грудьми захистить честь рідного королівства.

Чи вдасться вам гідно провести битви і не підвести свою королівську величність? Давайте перевіримо у витонченій тактичній стратегії Скриня війни (англ) (War Chest (eng)), яка з'явилася в 2018 році, має номінації у конкурсах Golden Geek та Cardboard Republic, а також входить до ТОП-10 Найкращих абстрактних ігор з усього світу в рейтингу авторитетного сайту BoardGameGeek.

Скриня війни – дуельний варгейм (або командами 2х2), де простежується ідеальний баланс механіки bagbuilding, тактичної взаємодії на ігровому полі та простих правил.

Загони замішай, з мішечка діставай!

В ідеально підготовленій до бою Скрині війни ви знайдете 16 типів загонів. У кожного свої власні унікальні властивості, сильні та слабкі сторони. Тому вам слід ретельно розпочати планування майбутніх баталій ще з моменту формування власної армії.

Мета гри: встановлення контролю за деякою кількістю точок на ігровому полі.

Сундук войны (англ.): игровой процессПеред початком партії гравці отримують у власне розпорядження карти загонів. Автори гри рекомендують починати з рандомного набору карток, а після отримання деякого досвіду, приблизно з третьої партії, виконувати відбір карток за допомогою драфта. Вже на цьому етапі ви почнете ретельно продумувати власну стратегію. Також гравці отримують по мішечку та фішки загонів, з яких по 2 фішки кожного типу + 1 королівську фішку закидають у мішок.

Кожний раунд починається з того, що гравці одночасно дістають з персональних мішечків по 3 фішки загонів. Гравці ходять по черзі і після вибору однієї з фішок можуть використовувати її наступним чином:

  • розмістити на ігровому полі в клітці з жетоном контролю або як посилення загону, що вже базується;
  • скинути у відкриту, активувавши одночасно фішку такого самого типу на ігровому полі. В результаті можна буде перемістити загін на одну клітинку, встановити контроль над новою клітиною, піти в атаку на сусіда або пустити в хід тактику, яка описана як здатність на карті загону;
  • скинути взакриту, перехопивши тим самим ініціативу і стати першим гравцем, зайнятися вербуванням нового загону або просто пропустити хід.

Королівська фішка – це особлива бойова одиниця, яка використовується лише при виконанні закритих дій та під час використання тактики для королівської варти.

Також у грі Скриня війни присутні сценарії, завдяки яким ви зможете відтворити відомі історичні битви.

Перемагає гравець, який візьме під контроль 6 ключових точок-територій ігрового поля.

настільна гра Скриня війниСкриня війни: керуй і командуй!

Настільна гра Скриня війни – відмінна і проста можливість виявити свої командирські навички та полководчі таланти, а також уміння стратегічно мислити у класичному варгеймі з контролем територій. Плюс механіка побудови мішка навчить вас із максимальною користю пускати в хід усі отримані можливості, вигідно розставляючи та переміщуючи війська. При цьому ігровий процес має особливу тактичну глибину, ідеально поєднуючи лаконічність абстракту.

Купити англійське видання настільної гри Скриня війни варто шанувальникам унікальних розваг з тактичним ухилом.

Влаштовуйте гучні баталії також з настільними іграми Codex: Стартовий набір (Codex: Card-Time Strategy Starter Set) та Захисник корони ( Royal Defense).

Зберіть свою Скриню війни в мішечку і вміло проведіть армію через битви!

 

Купити гру Скриня війни (англ) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

ігрове поле
16 карт військ
74 жетони військ
4 королівські жетони
16 емблем фракцій
1 двосторонній маркер ініціативи
4 мішки
правила гри (завантажити)

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід