Хижа Планета: Сховище

Not Alone: Sanctuary

635 грн

Очікується
ДОП
2-7
10+
30'
Видавець: GaGa Games
Хочуть купити цю гру: 3 гравців

Хижа Планета: Сховище

Not Alone: Sanctuary

635 грн
Очікується

"Чужа Планета: Притулок" – це великий, другий за рахунком доповнення до настільної гри в жанрі космічного трилера "Чужа планета" Настав час повернутися на Артемію і зробити ще одну спробу перемогти істоту, що там живе.В доповненні безліч нових компонентів, про які піде мова нижче, але для гри все одно потрібна і базова версія "притулку" завдання гравців - вижити на негостинної Артемії , дочекавшись рятувальної експедиції.

Ігровий процес та особливості настільної гри Чужа Планета. Притулок

Чому доповнення названо саме так? Справа в тому, що над поверхнею Артемії знаходиться якась цитадель, заселена поселенцями, що відбивають атаки Істоти з Артемії вже багато років. І це шанс: об'єднавшись із колоністами, буде легше протистояти грізним силам. Істота теж змінилася, тепер він має 2 колоди мутацій ДНК. Також саме в цьому доповненні астронавти набувають унікальних характеристик і більше не є "пішаками в грі". Гравці отримують переможні очки за порятунок тих, хто вижив, та зміцнення Притулку. Все нові механіки роблять гру ще азартнішою і глибшою. Щоразу перед учасниками постає вибір, що зробити саме зараз: врятувати того, хто вижив, або зайнятися Притулком, або, можливо, застосувати свої здібності? Іншими словами,

Увага! Для гри необхідна настільна гра Чужа Планета (Not Alone).

 

Купити гру Хижа Планета: Сховище у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

1 ігрове поле
20 ​​карт місць
15 карт полювання
15 карт виживання
12 карт персонажів
18 карт вижили
30 карт адаптацій
10 фішок днк
1 фішка захисту
1 жетон притулку
7 пам'яток
20 ​​промокарт
a href="/rules/sanctuary_rules.pdf" target="_blank">правила гри (завантажити).

З цим товаром купують

1-6
8+
25'

Дороги змушують наші серця палати і битися частіше, адже вони відкривають перед нами великий дивовижний світ. Ну, а якщо поруч з дорогою розташувався вулкан, що діє, або впав метеорит, то буде зовсім спекотно. Автори захоплюючої настільної гри «Залізниця Ink» пропонують нам спробувати себе у ролі будівельників автострад та залізниць.   Як грати   Кожний учасник має персональне поле, декоративний планшет з певним типом ландшафту, а також ручку. Стрілки по краях поля позначають виїзди. Ці виїзди нам потрібно об'єднати в одну велику систему колій за допомогою доріг та залізничного полотна.   Гра триває сім раундів. Будувати автостради та залізниці ми будемо за допомогою кубиків маршрутів. Кожна частина такого кубика відповідає певній ділянці колії. Кидок кубиків визначає, які ділянки шляху гравці мають нанести на поле. Причому домальовувати ці ділянки потрібно за певними правилами. Додаючи на поле нову ділянку, ви повинні з'єднати її з попереднім або з виїздом на краю поля.   З усіма видами ділянок можна познайомитися, вивчивши верхню частину поля. Знайти вихід у складній ситуації допоможуть суперділянки. Усього їх шість, але кожну можна використати лише один раз. Ви також можете знайти їх у верхній частині поля. Після використання такої ділянки гравець викреслює відповідну картинку.   Кінець гри Після завершення останнього раунду гравці починають підраховувати очки. Бали нараховуються за виїзди, які ви вміло поєднали між собою. Найдовші автостради та залізниці приносять бонусні очки. Також ви отримаєте додаткові бали за ділянки в центрі поля.   Метеорити та лава Приписка "Blazing Red Edition" у назві гри означає, що в комплект також входять два гарячі доповнення. Тепер ви зможете додати до кубиків маршрутів кубики метеоритів та лави. Що ж, іноді дороги бувають дуже спекотними.   Доповнення «Метеорити» включає два кубики. Один вказує напрямок падіння метеорита, а другий число кроків від кратера, що утворився. Метеорити можуть знищувати дороги, які можна відбудовувати. Дороги, що ведуть до кратерів, дозволяють видобувати корисні копалини та приносять бонусні очки.   Де лава, там вулкани. Кожен гравець починає з вулканом у центрі поля. У процесі гри їхня кількість зростатиме. Лава знищує дороги, а місця, де вона розлита, стають непридатними для будівництва. Але якщо лава утворює замкнуту область, ви отримуєте 5 очок. Озеро лави найбільших розмірів також є джерелом балів. Одна його клітина приносить одне переможне очко.   Для кого гра   Настільна гра «Залізниця Ink: Багрянець» зацікавить шанувальників сімейних ігор, яким подобається будувати дороги. Якщо ви хочете трохи охолодити будівельний запал, зверніть увагу на "Залізниця Ink: Блакить", де на вас чекають прохолодні річки та красиві озера. Ігри серії можуть бути об'єднані і гратися складом до 12 осіб (і більше за наявності додаткових коробок гри).

Є в наявності
680 грн
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід