Рунний квест: Стартовий набір

RuneQuest RPG: Starter Set

 

Очікується
Видавець: Chaosium
Хочуть купити цю гру: 2 гравців

Рунний квест: Стартовий набір

RuneQuest RPG: Starter Set

 
Очікується

RuneQuest RPG: Starter Set містить все необхідне, щоб зіграти в кращу у світі рольову гру про богів, культів, магію, сім'ю та фентезі У RuneQuest всі використовують заклинання, і будь-хто може бути воїном.Боги наділяють своїх смертних шанувальників силою і можуть клопотати за них.Кожен шукач пригод RuneQuest унікальний, визначається рунами, культурою та культом - все вибирається гравцем. , карти та достатньо контенту, щоб підтримувати інтерес і розважати групу під час декількох сеансів рольової гри.  

У стартовому наборі RuneQuest є чотири посібники в м'якій обкладинці, розбиті на правила, налаштування та сценарії. Коробка включає всі кубики, необхідні для гри, набір готових фоліантів з персонажами, карти Джонстауна та його околиць, а також трекер рангу Strike для епічних і небезпечних битв RuneQuest.

У кожного сценарію є своя власна колекція карт і нотаток, кожна з яких представлена ​​в повному кольорі. Ці ігрові посібники розширюють можливості RuneQuest та допоможуть вам поринути у міфічний світ Глоранта.

Три сценарії, розраховані на 5 гравців.
• "In A Rough Landing" гравці стикаються з агресивними темними тролями і повинні вирішити проблему в сусідній фермерській спільноті.
• "A Fire in the Darkness" гравці досліджують ланцюжок пожеж у Джонстауні. Докази ведуть їх до підземних тунелів у пошуках джерела пожежі - можливо, що головні підозрювані не ті, ким здаються.
• "In The Rainbow Mounds" пригодники прибувають у таємничий комплекс печер, щоб протистояти групі тролів, що загрожують довколишньому селі. У лабіринтах тунелів райдужних курганів шукачі пригод виявляють. нового ворога.

 

 

Купити гру Рунний квест: Стартовий набір у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

Чотири посібники в м'якій обкладинці
кубики необхідні для гри
набір готових фоліантів з персонажами
карти Джонстауна та його околиць
трекер.

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід