1000 і одна ніч

Tales of the Arabian Nights

1899 грн

Очікується
FREE
1-6
12+
120'
Видавець: Z-man games
Хочуть купити цю гру: 21 гравців

1000 і одна ніч

Tales of the Arabian Nights

1899 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Ніч за вночі прекрасна Шахерезада розповідала цареві казки, і щоразу розповідь дивовижним чином обривалася на найцікавішому епізоді. Кожна недомовлена ​​історія. рятувала життя невинній дівчині, і промовиста перська красуня розповідала одну казку за іншою.

 

У грі "1000 та одна ніч" ви станете героєм східної казки, розказаної чарівною Шахерезадою султану. Вам відкриються неймовірні таємниці Сходу. Ви відправник у надзвичайну пригоду шукати накреслену вам долю. Чи зможете ви першим виконати своє призначення? Чи зможете ви розповісти чарівну казку до кінця?

 

Історії гравців складаються з низки пригод. Таблиці містять інформацію про те, що відбувається з гравцями, і які варіанти поведінки в різних ситуаціях. Ігрова механіка ґрунтується на принципі книги-ігри, з єдиною відмінністю – в учасників набагато більше свободи вибору. Між гравцями відбувається деяка взаємодія, яка більшою мірою ґрунтується на властивостях певних статусів.

 

Tales of the Arabian Nights дивовижна гра, яку можна описати як інтерактивний казковий квест. Гравці вибираю собі персонажів (Сіндбад, Алі-баба, Алладін, Шахерезада) та вирушають на пошуки пригод. А вже в цьому, повірте, не бракує. Європа, Африка, Індія, навіть чарівні місця Англії та України - доля може послати героїв непередбачуваним шляхом. На шляху їм зустрінуться принци, принцеси, джини, маги, чудовиська та багато інших істот. І кожен може виявитися або добрим, або поганим, може допомогти герою в його поневіряннях, а може й завадити.

 

Виграє той персонаж, хто першим виконає своє призначення і цілим і неушкодженим повернеться до Багдада! Для цього в грі введені такі поняття як "Story" та "Destiny". Перша пов'язана з кількістю пригод, якими пройшов герой, друга з тими життєвими уроками, які він із цих пригод витяг.

 

Tales of the Arabian Nights - це унікальна можливість стати учасником справжньої казки, де доля гравця залежить від нього самого.

 

Купити гру 1000 і одна ніч у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

Ігрове поле
6 аркушів героїв
60 жетонів долі
60 жетонів історій
60 жетонів умінь
18 маркерів завдань
3 жетони дня/ ночі
6 наборів жетонів (багатство
походження
доля
призначення
історія)
6 фішок героїв та підставки під них
55 карт зіткнень
30 карт скарбів
112 карт статусу
19 карт завдань
кубик долі
2 простих кубика
книга казок (сценаріїв)
правила гри (завантажити).

З цим товаром купують

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід