Мурано: Володарі світла

Murano: Light Masters

990 грн

Очікується
2-4
8+
30'
Видавець: GEEKACH GAMES
Хочуть купити цю гру: 2 гравців

Мурано: Володарі світла

Murano: Light Masters

990 грн
Очікується

Перед вами українська локалізація чудового сімейного абстракту про виготовлення виробів із знаменитого муранського скла. Настільна гра "Murano: Light Masters" вийшла у 2021 році. Це дуже красива логічна гра з чудовими компонентами - різнокольоровим склом і полем ринку, що крутиться.

У грі «Мурано» учасники перенесуться на однойменний острів Венеціанської лагуни, де стануть місцевими склоробами. Щоб створити вишукані скляні вироби, вони збиратимуть відповідні матеріали та навчатимуться у найкращих венеціанських майстрів.

Перед початком гри потрібно зібрати ігрове поле, що обертається, обравши бік зовнішнього кільця. Учасники отримують по 5 карток (по 6 - при грі вдвох). У цій грі учасники не можуть змінювати порядок карток за своїм бажанням (тільки за гроші під час свого ходу). Також для гри вибираються 4 бонусні карти переваг (випадковим чином або усвідомлено) – вони розміщуються поряд із полем.

Учасники ходять по черзі, за годинниковою стрілкою. Хід гравця складається з таких послідовних фаз:

 1. Збирання. Гравець повертає стрілку на ігровому полі на 1 позицію за годинниковою стрілкою. Він бере із запасу в центральній лунці пару шматочків скла того кольору, на які вказує стрілочка. Отримані шматочки скла він розміщує на осередках свого планшета.
 2. Торгівля. Гравець виконує одну дію:

  - Обмін. Гравець розміщує один шматочок скла на ринку та отримує 2 шматочки скла, зображені на сегменті зовнішнього кільця, суміжного з цим ринком.
  - Купівля. За 2 ліри гравець отримує всі шматочки скла з вибраного ринку.
  - Продаж. Гравець може продати 1 або більше шматочків скла за 1 ліру.
   
 3. Виробництво виробів. Гравець створює виріб із «верхньої» карти на руці, повернувши в запас вказані на карті виробу шматочки скла. Прозорі шматочки – це джокери, їх можна використати замість будь-якого кольору. Карта виробу кладеться ліворуч від планшета. Гравець отримує стільки лір, скільки незайнятих осередків на його планшеті. Гравець може продовжувати створювати вироби, якщо він має відповідне скло на планшеті.

У будь-який момент свого ходу гравець може:

 • за 1 ліру перемістити будь-яку картку на руці;
 • за 1 ліру повернути зовнішнє кільце на 1 позицію проти годинникової стрілки;
 • покласти картку готового виробу праворуч від планшета, щоб використати бонус відповідної картки переваги.

Партія завершується, коли якийсь гравець створює виріб, виклавши останню карту з руки. Його суперники виконують по одному останньому ходу. Далі учасники рахують зароблені ліри. Перемагає найбагатший гравець.

 

Купити гру Мурано: Володарі світла у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

1 двостороннє ігрове поле
1 двостороннє кільце
4 особисті верстати
46 шматочків скла (10 синіх
10 зелених
10 червоних та 6 прозорих)
24 карти виробів (4 категорії)
16 карт переваг
4 плитки категорій
65 жетонів лір
1 жетон першого гравця
4 карти-пам'ятки
правила гри (завантажити)

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід