Чемпіони Марвел: Карткова гра

Marvel Champions: The Card Game

1960 грн

Очікується
FREE

Чемпіони Марвел: Карткова гра

Marvel Champions: The Card Game

1960 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Перед вами українська локалізація карткової гри «Чемпіони Марвел», у якій у кожного гравця з'явиться можливість взяти на себе роль улюбленого героя коміксів з представлених у грі, а саме: Жінка-Халк, Людина-Павук, Залізна Людина, Чорна Пантера та Капітан Марвел. У трьох сценаріях гравці можуть воювати з Носорогом, Кло або Альтроном. "Чемпіони Марвел: Карткова гра" - це жива карткова гра. Гравці можуть складати власні колоди з карт базової гри та наступних доповнень.

Над людством знову нависла небезпека, новий лиходій, який прагне знищити або підпорядкувати собі всю планету Земля, разом з її жителями, і тільки справжні супергерої здатні битися з ним, повернувши жителям спокій. Доля людей знову перебуває у руках героїв.

Ігрова партія ділиться на дві фази:

  • Фаза героя;
  • Фаза лиходія.

У першій фазі у кожного учасника буде безліміт виконання різних дій, поки їм дозволяють ресурси та їх наявність. Вони зможуть активувати і розігрувати карти, використовувати особливості свого персонажа, змінювати особистість (точніше, жити звичайним життям людини, адже за маскою кожного супергероя може ховатися людина, яка живе звичайним життям).

У другій фазі, коли кожен з гравців виконає всі бажані дії або тоді, коли закінчаться ресурси - активується лиходій зі своїми картками.

Партія триває доти, доки гравці не здолають лиходія, знизивши його очки життя до 0 (учасники виграють), або поки не перевернеться карта фінальної схеми (учасники програють).І лише від правильної стратегії залежатиме, на чиєму боці буде перемога.

Настільна гра «Чемпіони Марвел» вразить вас своєю варіативністю та реграбельністю.

Дана карткова гра буде запорукою вашого цікавого вечора!

 

Купити гру Чемпіони Марвел: Карткова гра у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

199 карт гравців
137 карт сутичок
7 карт підказок
30 карт станів
62 жетони пошкоджень
33 жетони загрози
5 жетонів прискорення
1 жетон першого гравця
4 лічильники життя героїв
1 лічильник життя лиходія
16 каунтерів
довідник
правила гри англійською (завантажити)

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід