Пуерто-Ріко Делюкс (англ)

Puerto Rico Deluxe (eng)

1899 грн

Під замовлення
FREE
HIT
PRO
2-5
12+
60'
Видавець: Rio Grande games
Хочуть купити цю гру: 22 гравців

Пуерто-Ріко Делюкс (англ)

Puerto Rico Deluxe (eng)

1899 грн
Безкоштовна доставка!
Під замовлення

Відкриття Нового Світу одночасно відкрило для Європи безліч невідомих товарів: кукурудзу, тютюн, цукор, кава. і вигідно продати, але досить важко виростити, Вам належить стати губернатором острова Пуерто-Ріко з простими та зрозумілими турботами: розвивати колонію та постачати в метрополію дефіцитні товари.

 

У грі Puerto Rico кожен учасник гри бере під своє управління маленьке містечко, яке може перетворитися на велике торгово-промисловий порт, що наживає багатства на вирощуванні та продажу екзотичних для Європи товарів. Щоб вести своє місто до процвітання, необхідно залучати допомогу людей різних професій. Кожен із залучених працівників вноситиме свій внесок у розвиток міста. Усього таких помічників сім: мер, будівельник, ремісник, торговець, капітан, поселенець та старатель.

 

У кожного такого персонажа-найманця є дія і унікальна дія. Ігрова механіка досить проста. Кожен гравець, починаючи з першого, вибирає собі вільного персонажа з банку. Спочатку перший гравець, а потім і решта за годинниковою стрілкою, можуть виконати дію обраного персонажа. Потім другий гравець обирає наступного персонажа. і всі можуть по черзі виконати нову дію і таке інше. Унікальна дія може виконуватися лише тим гравцем, який вибрав персонажа.

 

Поселенець засіває плантації різними рослинами, будівельник будує різні торгові та виробничі будівлі (фабрики, заводи тощо), мер наймає на роботу на плантаціях і фабриках колоністів (без колоністів вони не приносять товарів), торговець продає товари місцевому торговому дому, а капітан європейської метрополії тощо.

 

Виконуючи дії персонажів, а також використовуючи бонуси збудованих будівель (наприклад, на складі можна зберігати не продані товари, щоб вони не пішли на скидання, ринок дає торговцю від продажу товару 1 додатковий дублон тощо), гравці отримуватимуть за будівництво та продаж товарів переможні очки, які й визначать до кінця гри переможця.

 

Успіх у грі Пуерто-Ріко залежить від того, наскільки ефективно гравець зможе вибирати свої дії та користуватися діями інших гравців. Звичайно, багато залежить від черговості ходу, але окрім продумування свого ходу, варто також передбачати вибір суперників, щоб правильно будувати свою стратегію перемоги.

 

Також окремо варто зазначити, що видання гри Пуерто-Ріко - оновлене. Крім нового дизайну компонентів у ньому є спеціальні правила для двох гравців та два міні-доповнення: Дворяни та Нові будівлі.

 

 

+ Нові будівлі - це 26 жетонів будівель, які ще більше урізноманітнять можливості гравців після їх спорудження. Наприклад, Бібліотека подвоює привілей обраної ролі, а пам'ятник просто дає 8 переможних очок.

 

+ Дворяни - це новий тип колоністів, які разом із простими селянами прибувають у Пуерто-Ріко. Гравець може найняти їх як простих колоністів і вони дають бонуси до певних збудованих будівель. Наприклад, будівництво "Королівський парк" дає по одному переможному оку за кожного найнятого дворянина, а будівельна контора з дворянином дозволяє робити знижку при будівництві малих будівель у 2 дублони замість стандартного одного.

 

З моменту виходу гри Пуерто-Ріко, вона по праву вважається еталоном стратегічно-економічних настільних ігор і лідирує в багатьох рейтингах. За версією найбільшого сайту настільних ігор Board Game Geek гра входить до десятки найкращих настільних та стратегічних ігор.

 

Гра призначена насамперед для тих гравців, яким подобається бачити, а не воювати.

 

Купити гру Пуерто-Ріко Делюкс (англ) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

5 особистих планшетів
ігрове поле
100 фішок колоністів
50 фішок товарів
жетон губернатора
8 жетонів ролей
49 жетонів будівель
58 острівних жетонів
6 жетонів кораблів
жетон торгового дому
54 жетони монет
46 жетонів переможних очок
20 фішок дворян та 15 жетонів будівель міні-доповнення Дворяни
26 жетонів будівель міні-доповнення правила гри (завантажити).

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід