Містер Джек у Лондоні

Mr. Jack in London

1250 грн

Очікується
FREE

Містер Джек у Лондоні

Mr. Jack in London

1250 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

На Лондон опустилася ніч – час сну та відпочинку для простих городян, але не для слідчих. за Джеком Різником. Все прораховано до дрібниць, і Джеку не уникнути пастки.Але лиходій виявляється ще хитрішим - він приймає обличчя одного з детективів, і справа приймає несподіваний поворот...

 

"Містер Джек" - це детективна дуель, в якій один гравець бере на себе роль Джека Різника, а другий – роль поліцейського. Мета Джека – уникнути арешту протягом всієї гри або ж під покровом ночі залишити територію, що патрулюється. Завдання детективу – визначити, під маскою якого персонажа ховається серійний вбивця.

 

Джек і детектив використовують по 2 персонажі кожен хід гри. Після цього детектив проводить опитування свідків, це означає, що Джек повинен чесно зізнатися, чи є його персонаж видимим чи невидимим. Видимим вважається персонаж, який стоїть на гексах, освітлених ліхтарями, або ж на гексах, які є сусідами з іншими персонажами. Хід за ходом детектив обробляє отриману інформацію та звужує коло підозрюваних.

 

Купити гру Містер Джек у Лондоні у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

Ігрове поле
8 фішок персонажів
1 фішка для підрахунку ходів
6 жетонів ліхтарів
2 жетони закритих люків
2 жетони загородження
карта свідка
8 карт персонажів
8 карт алібі
правила гри (завантажити).

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід