Таймлайн (Timeline)

Серия игр Таймлайн (Timeline)

Любите историю? Знаете историю? Дружите с датами и хронологическим порядком событий? Тогда скорее сюда!

Фільтр
2-8
8+
15'

"що було раніше: курка чи яйце"? - над цією загадкою билися мудреці багатьох поколінь. Ви ніколи не замислювалися, що було раніше, наприклад, олівець чи гумка?Логічно припустити, що гумка була пізніше, адже що тоді прати, якщо олівця ще немає в природі? гумка була раніше звичного нам шестигранного олівця, і гра Таймлайн: Винаходи доведе вам це на ділі.   Гра Таймлайн: Винахід якраз і покликаний заповнити прогалини ваших знань, відповідаючи на запитання, що і коли вперше з'явилося на світ стараннями сотень найрозумніших людей.   Провівши пару-трійку партій за грою, гравці помітно "підтягнуті" свої знання в історії та при зручній нагоді зможуть блиснути ерудицією в якійсь компанії.   Кожна карта в грі Таймлайн: Винаходи двостороння - на обох її сторонах написано якийсь винахід (транзистор, тюбик для зубної пасти, скотч), що супроводжується відповідним малюнком. Але тільки на одній стороні ще вказано рік, код він був створений. У найдавніших винаходів, типу колеса або плавки металу, точна дата, зрозуміло, невідома, тому вказано приблизне значення.   Гра Таймлайн починається з того, що всі ігрові карти ретельно тасуються в одну колоду, з якої лунає по кілька штук учасникам гри. Потрібно обов'язково стежити, щоб гравці бачили лише один бік карт, де немає дати винаходу. У центрі столу кладеться одна випадкова карта з видимою датою - це відправна точка, від якої відштовхуватимуться гравці, визначаючи, які отримані винаходи були раніше, а які пізніше.   Гравець у свій хід вибирає одну зі своїх карт і оголошує, чи була вона історично раніше або пізніше карти, що лежить на столі. Щоб перевірити здогад, його карта перевертається і порівнюється вказана на ній дата. Якщо гравець правильно вгадав, його карта кладеться відповідно зліва (раніше) або праворуч (пізніше) від карти, що порівнюється. Якщо гравець помилився, його карта скидається і як штраф він бере нову із загальної колоди. З кожним ходом картковий ряд збільшуватиметься, і гравці можуть порівнювати свої карти не тільки зі стартовою, а й з будь-якою іншою.   Мета гри Timeline: Inventions - першим правильно розіграти всі свої карти з руки.

HIT
Очікується
399 грн
2-8
8+
15'

Таймлайн: Історичні події - ще одна пізнавальна гра серії Timeline, .   Кожна карта в грі Таймлайн: Історичні події двостороння - на обох її сторонах написана якась подія (коронація Наполеона, загибель Титаніка), що супроводжується відповідним малюнком. Але тільки на одній стороні ще вказано рік, коли воно відбулося. У найдавніших подій, наприклад, формування Місяця, точна дата, зрозуміло, невідома, тому вказано приблизне значення.   Багато подій у грі Timeline: historical events мають світове значення: висадка людини на Місяць, початок Другої Світової війни, про які вже точно знає кожен, деякі події змусять гравців згадати шкільну програму історії і перевірити свої знання про те, коли був легендарний перехід Ганнібала через Альпи або спалення Жанни д'Арк. Деякі події дуже специфічні, наприклад рік знаменитої втечі Казанови з венеціанської в'язниці.   Ці та інші події були спеціально підібрані з різних сфер діяльності людей, різного ступеня популярності, щоб провівши пару-трійку партій за грою, гравці не тільки формально знали події минулого, а й виявили допитливість і дізналися подробиці цих подій, наприклад, тієї самої втечі та в'язниці: за що заарештували знаменитого ловеласа і як йому вдалося втекти, адже ні до нього ні після нікому це не вдавалося.   Гра Таймлайн починається з того, що всі ігрові карти ретельно тасуються в одну колоду, з якої лунає по кілька штук учасникам гри. Треба обов'язково стежити, щоб гравці бачили лише одну сторону карток, де не вказано дату. У центрі столу кладеться одна випадкова карта з видимою датою - це відправна точка, від якої відштовхуватимуться гравці, визначаючи, які з подій, які вони отримали, сталися раніше, а які пізніше.   Гравець у свій хід вибирає одну зі своїх карт і оголошує, чи була вона історично раніше або пізніше карти, що лежить на столі. Щоб перевірити здогад, його карта перевертається і порівнюється вказана на ній дата. Якщо гравець правильно вгадав, його карта кладеться відповідно зліва (раніше) або праворуч (пізніше) від карти, що порівнюється. Якщо гравець помилився, його карта скидається і як штраф він бере нову із загальної колоди. З кожним ходом картковий ряд збільшуватиметься, і гравці можуть порівнювати свої карти не тільки зі стартовою, а й з будь-якою іншою.   У грі Таймлайн: Історичні події перемагає той, хто першим викладе з руки в ряд усі свої події.

HIT
Очікується
399 грн
2-8
8+
15'

Людський прогрес ніколи не стояв на місці. Про те, в якому саме хронологічному порядку відбувалися відкриття?Що було винайдено раніше - телефон або телеграф, лампочка або окуляри?З грою Таймлайн: Наука і відкриття ви зможете дізнатися хронологічну послідовність найяскравіших винаходів людства! >   У грі задіяно 55 карток. На обох сторонах кожної картки зображено відкриття, але дата цієї події зазначена лише на одній із сторін. У цій лінійці ігор Timeline ми допомагатимемо видатним діячам різних епох розташовувати винаходи та події у правильному порядку. Якщо інші ігри серії зосереджені на певних темах (події, винаходи, відкриття тощо), то "Timeline: Classic" об'єднує кілька тем в одній зручній упаковці.   Отримавши по кілька карток із загальної колоди, гравці по черзі викладають по одній картці в ряд. Треба обов'язково стежити, щоб гравці бачили лише одну сторону карток, де не вказано дату. Головне завдання - розмістити свою картку, зберігаючи правильний хронологічний порядок: від найраніших в історії до недавніх.   Після того, як гравець розмістив своє відкриття, картка перевертається і, порівнявши її дату з датами сусідніх карток, стає зрозуміло, чи правильне місце займає карта. Якщо картка на правильному місці, хід переходить до наступного гравця. Якщо гравець не зміг визначити час відкриття, картка виводиться з гри, а гравець бере собі нову штрафну карту з колоди. Перемагає той, хто першим правильно розподілить усі свої картки в хронологічному ряду.

HIT
Очікується
399 грн

Таймлайн (Timeline)

— Ребята, скоро конец учебного года, хорошо снова пройтись по значимым датам и вспомнить все.
— Да, было бы очень замечательно. Но как это сделать?
— Есть идея! Вчера купил игру настольную, Таймлайн называется, включающая в себя все направления разных сфер. Прикольная такая, мне нравится.
— А что, хорошая идея! Давайте сегодня вечером встретимся и поиграем. Сделаем себе проверку на знания.
— Тогда вечером в 19.00 всех жду у себя!
— Окей! До вечера!

Наступают длинные вечера, детвора все больше хвостиком ходит за родителями. Старшее поколение сидит в интернете, бабушки сидят у телевизоров. Каждый на своей волне и занят своими делами. А так хочется, чтобы все вместе дружной компанией проводили вместе время. Друзья, есть выход! И интернет-магазин настольных игр Кубик с радостью вам в этом поможет!

На данной странице вы найдёте интересующую вас игру с интересными историческими событиями из разных сфер, а также сможете сделать заказ, и мы с радостью исполним ваше пожелание. Настолки серии Таймлайн (Timeline) помогут расширить кругозор ваших знаний, вспомнить те далекие времена разных эпох и столетий. Вы узнаете какие композиторы и музыканты и в каком году стали знаменитыми, когда были совершены громогласные открытия и изобретения. И другие исторические события, которые происходили в те далекие времена.

Хотите проверить свои силы в знаниях? Тогда милости просим на наш сайт. Заходите и приобретайте настолку, которая поможет расслабиться, вспомнить значимые даты и весело провести время.

  • Если вы хотите проверить себя в разных сферах деятельности тогда игра Таймлайн: Избранное (Timeline: Diversity) поможет вам в этом. Необязательно покупать разные игры, достаточно одной из серии Избранное. В этой настолке, собраны разные тематические направления. Игра очень познавательна и интересна! Прекрасно подходит, как для вечеринок, так и для семейного времяпровождения.
  • А если вы хотите больше узнать о музыке и кино, тогда милости просим в настолку Таймлайн: Музыка и Кино (Timeline: Music & Cinema). В ней вы узнаете когда создавались великие шедевры от начала ХХ века. Знать историю музыки и кино должен каждый человек, живущий в этой среде. Людей с развитым интеллектом всегда ценят и уважают. А почему не вы, этот человек с развитым интеллектом? А данная игра вам станет прекрасным помощником!
  • Для любителей науки и жаждущих новых открытий прекрасно подходит настолка Таймлайн: Наука и открытия (Timeline: Classic). В ней вы узнаете в каких городах и странах были сделаны великие открытия в биологии, медицине, физике, химии и других науках. Прекрасно подходит для семейного времяпрепровождения, студентов и школьников. Благодаря игре вы сможете раскрыть свои таланты и способности. Включить смекалку и сообразительность. Приобретайте чудо игру, собирайте друзей и станьте победителем!
  • Но! Для любителей исторических событий и жаждущих узнать, что было раньше курица или яйцо, вы сможете найти ответы в настолках Таймлайн: Изобретения (Timeline: Inventions) и Таймлайн: Исторические события (Timeline: Historical events)

В этих чудесных играх вы узнаете то, чему годами обучают в школах и книжных энциклопедиях. Благодаря им вы еще больше расширите свои знания и способности. Вы сможете подготовиться к любым экзаменам, стать знатоком в познавательных играх и смело ехать на передачу Поле Чудес. На странице Таймлайн (Timeline) вы найдете интересующую вас тематическую игру с историческим уклоном и более того, мы с радостью примем ваш любой заказ и доставим или пришлём в самый короткий срок. Хотите повысить свой интеллектуал или весело и познавательно провести время? Приобретайте настолки и вы узнаете такое…

Купить настольные игры в Харькове и Украине можно, воспользовавшись "Купить в один клик", оформив заказ на сайте, написав нам в Viber или в Skype или позвонив по телефону (057) 756-91-87 или (050) 601-60-43.

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід