Таверна Червоний Дракон (Red dragon inn)

Серия игр Таверна Красный Дракон

Хочется похмелья и веселья? Заходите!

Фільтр
2-4
18+
45'

Твердиня Темного Володаря знищена, всі його мін'йони вбиті, а грошики зі скарбниці перетекли в кишені удачливих героїв. Все, перемога, хепі енд, кінець історії. Чи ні? Вас ніколи не цікавило, а що ж шукачі пригод роблять після успішного рейду в підземелля?Ну звичайно, відзначають свою перемогу, або, кажучи простою мовою, влаштовують пиятик у першій таверні, що трапилася, витрачаючи чесно накрадене золото на випивку і азартні ігри. Червоний дракон - ми завжди раді вашим грошам!   Таверна Червоний Дракон (Red Dragon Inn) - чудова карткова гра для веселої компанії про вміння залишатися тверезим у дружній пияцтві. Місцем дії виступає не кабачок, не ганделік, а справжнісінька таверна, куди різні фентезійні персонажі приходять, щоб пропустити стаканчик-другий вогненної водиці і, зрештою, особисто поговорити із зеленим змієм (це фентезі, тут таке можливо).   Отже, сьогодні в таверні Червоний дракон проти різних міцних напоїв за столом грає команда знавців меча і магії: жриця Дейрдре, войовниця Фіона Запальна, напіврослий Геркі Ловкач, чарівник Зот і його піт кролик Пуки. Розібравши ролі, гравці отримують по 10 жетонів монет та планшет персонажа, на якому встановлюється його ступінь опірності випитому алкоголю. Кожен персонаж має свою унікальну колоду карт дій, які будуть розігруватися в процесі гри.   Замовлена ​​героями випивка буде тягнутися випадковим чином з колоди напоїв. 30 карт, 30 найрізноманітніших коктейлів, напоїв та підозрілого пійла, яке треба неодмінно випити. 

HIT
Очікується
795 грн
2-4
18+
45'

Заходять якось у таверну людина, ельф і гном...   Таверна Червоний Дракон 2: Дварф, бард і медовуха - повноцінне і незалежне продовження настільної гри Таверна Червоний Дракон, що пропонує познайомитися з чотирма новими завсідниками таверни, що прийшли підвищити собі настрій у крові (зазвичай перший пункт прямо залежить від другого).   Нову команду героїв, що викликалися на бій із зеленим змієм, представляють: ілюзіоністка Єва, красень-бард Флек, суворий гном Дімлі і непропорційний у своїй тупості і силі півогр Гог. Кожен персонаж має свою унікальну колоду карт дій, які будуть розігруватися в процесі гри.   Розібравши ролі, гравці отримують по 10 жетонів монет і планшет персонажа, на якому відзначаються ступінь його тверезості та самопочуття.   Кожен гравець у свій хід може розіграти одну або кілька карток дій свого персонажа, купити випивку одному з опонентів і самому прикластися до гуртка, скидаючи отримані від інших картки випивки.   Замовлена ​​героями випивка буде тягнутися випадковим чином з колоди напоїв. 30 карт, 30 різноманітних коктейлів, напоїв та підозрілого пійла, яке треба неодмінно випити, підвищуючи рівень свого сп'яніння. Як випливає з назви, у грі Таверна Червоний Дракон 2 є медовуха - напій, яким гравець зобов'язаний поділитися з кимось, підвищуючи як своє, так і сп'яніння обраного гравця.   Деякі міцні напої, наприклад, ороча бормотуха, виявляються настільки "

Очікується
795 грн
2-4
18+
45'

Є величезна кількість ігор, що оповідають про могутніх героїв, що безстрашно ступають у підземелля, глухі ліси, руїни з поганою славою, і в інші місця, де можна розжитися добром, або міцно отримати по шиї. І наші горді герої там усіляко перемагають, борються, спритно (або не дуже) уникають пасток… А що потім? А що потім – вам розповість самостійне доповнення "Таверна "Червоний Дракон": Тролля зілля та чари Вовчари".   Уявіть собі галасливий трактир, битком набитий пригодниками, пройдисвітами, місцевими пияками, і ще одні тільки вищі сили знають, ким ще. Хтось репетує народною піснею, п'яна ельфійка хвацько витанцьовує на залитому пивному столі, а меланхолійний гном планомірно просочує довгу бороду медовухою. Веселощі в розпалі, офіціантки з дивовижною швидкістю ставлять повні, і прибирають порожні гуртки, а господар корчми злегка нервує. Для занепокоєння в нього аж дві причини. Перша – точно розрахувати кількість спиртного з огляду на кількість гостей. Друга – необхідність вчасно направити вибивав до якогось особливо завзятого чарівника, по "по п'яній лавці" вирішив влаштувати локальний Кінець Світла прямо всередині питного закладу.   Вам пропонується обрати собі героя до душі, і провести його крізь шумну гулянку. По можливості живим і, хоч би умовно, здоровим. У цьому доповненні до алкомарафону вступають чотири нові герої, кожен з яких має свою, унікальну колоду карт.   Інженер Візгіль – гномка-винахідник. Юна, талановита, вкрай наполеглива. І все було б добре, якби гномія інженерія не славилася нестабільністю та вибухонебезпечністю своїх продуктів.   Алхімік Френк – троль із поглибленими знаннями алхімії. Зілля. Багато зілля. Одне забористь іншого. Просто попроси Френка, і він забезпечить тобі позатілесний досвід за допомогою вливання всередину однієї склянки різнокольорової субстанції.   Піксі Кейлін та її друг Вулфрик – крихітна фея-чарівниця з воістину нестерпним характером. У істоти, яка потрапить опинитися за одним столом з цією солодкою парочкою, набагато більше шансів порозумітися зі здоровенним волохатим Вулфриком, ніж з його крихітною миловидною господинею.   І останньої у списку йде Серена Благочестива. Оркеса-паладин. Досить своєрідне поєднання. У спокійному стані вона, звісно, ​​паладин, а от якщо роздратувати, вона відкидає всілякі святі умовності, і як будь-який представник орочого племені, цілком може влаштувати оточуючим свято насильства.   "Таверна "Червоний Дракон": Тролля зілля та чари Вовчари" може як виступати самостійною грою, так і розширити ваш базовий комплект Таверна "Червоний Дракон"" або Таверна "Червоний дракон 2 Дварф, бард та медовуха".  

Очікується
795 грн
2-4
18+
45'

Чудова і блискуча пиятика триває! Гра "The Red Dragon Inn 4" четверта самостійна гра серії "The Red Dragon Inn". Ви можете використовувати "The Red Dragon Inn 4" як самостійну гру, а можете включити її як доповнення до інших ігор серії. Тепер дійство плавно переходить із таверни на піратський корабель. І поки судно славних морських лиходіїв могутнім кілем розсікає хвилі, у ваших гуртках плескатиметься спиртне найрізноманітніших кольорів та фортеці. Гравцям на вибір пропонується 4 героя, кожен з яких звик неабияк напиватися, ходити під вітрилом, і веселитися з таким азартом, ніби прямо завтра його потягнуть на шибеницю. І останнє більш ніж ймовірно, адже життя пірата яскраве, але найчастіше дуже коротке. Капітал Уайтхоук – яскрава та незабутня леді. Вона з легкістю вкраде ваше серце та золото. Життєрадісна, невтомна, виключно досвідчена у справах застільних. Старпом Ремі. Ну що сказати? Він темний ельф. І він – гідний син свого племені. Похмурий, зібраний, надзвичайно серйозний. Він не лише п'є, а й уважно спостерігає за іншими учасниками алкогольно-кутової регати. Брін на кораблі виконує обов'язки боцмана. Вона є дівчиною чарівною і карколомною. Адже її удар настільки швидкий, що відбити його неможливо, і при цьому настільки сильний, що звалить з ніг лицаря у важких обладунках. Завдяки богатирській статурі Брін може поглинути неймовірну кількість пійла, залишаючись на ногах. Тара -ndash; штурман. І вона сліпа. "Як це взагалі можливо?", запитаєте ви. А відповідь проста. Цій милій дівчині не потрібні очі, адже небеса від народження обдарували її даром Передбачення. І вона завжди готова до неприємностей, адже ще до їх початку вона знає, чим усе скінчиться! У кожного такого героя є своя унікальна колода карт, свої здібності та своя індивідуальна тактика. Ну і поки герої на всю кутять на морському варіанті Октоберфесту, їхній корабель пливе. І в дорозі вам можуть зустрітися торговці, пірати або навіть привиди з Летючого Голландця. А ще ваше судно може потрапити в шторм, або сподобатися якомусь чарівному морському чудовиську. А умови перемоги залишаються незмінними. Героям гравців для перемоги слід перепити суперників, і при цьому не промотати все золото і не вирубатися в процесі. Вирушайте в саму незабутню морську подорож вашого життя! Траплялися випадки, коли пірати виходили в плавання з половиною команди, без достатньої кількості їжі, без тканини для ремонту вітрил і з половиною боєкомплекту ядер і картечі. Але жоден з піратських капітанів, що поважають себе, не залишить порт без стратегічних запасів рому.   "Таверна "Червоний Дракон": Ельф, русалки та пляшка рому" може як виступати самостійною грою, так і розширити ваш базовий комплект Таверна "Червоний Дракон"", Таверна "Червоний дракон 2 Дварф, бард та медовуха" або "Таверна "Червоний Дракон": Тролля зілля та чари Вовчари"  

HIT
Очікується
795 грн
2-4
18+
45'

Небезпеки позаду, позаду довгі мандри в Пустошах, і сира Темрява підземель більше не сковує погляд. Тепер ви в затишному залі теплої та чудово обставленої таверни. І ця таверна – непересічний заїжджий двір на шляху з Ніоткуда до Нікуди! О ні! І вивіска на вході свідчить: "Таверна Червоний Дракон". І якщо в інших місцях скарби знаходяться або завойовуються, то вони успішно пропиваються! Так, тут не свистять стріли, а замість вогняних куль метаються гуртки та стільці, але це не робить місцеві пригоди менш захоплюючими. Пані та панове! Віртуози застілля! Зустрічайте нову гру серії "Таверна Червоний Дракон", "Таверна "Червоний Дракон": Гуртка в стилі кунг-фу". Тут на вас чекають чаклунські жартівники, злодійські приймачі, гори корисних дрібничок, і велика мудрість п'яного майстра. А ще літри елю, і золото, що витікає рікою в трепетні руки шинкаря. На вас чекають чотири могутні герої, готові кинути виклик будь-якій випивці, та танцювати до упаду. Перша і найпідприємливіша героїня – Барахольщиця Лізвик. У неї під мантією є речі та дрібнички для будь-якої ситуації. Зрозуміло, як і всі інші, Лізвик дуже вітає випивку та веселощі. І з приходом Лізвіка відвідувачі Таверни пізнають всю міць і гнучкість винахідництва! Захан, прозваний П'яним Майстром – ветеран застільних баталій. Мандруючи світом і пробуючи пиво і вино в сотнях заїжджих дворів, Захан настільки досяг успіху у своєму нелегкому ремеслі, що виробив свій унікальний п'яний rdquo; стиль. Сера Бистронога – досвідчена злодійка. Завжди й у всьому вона бачить виклик своїм професійним навичкам. І майбутні веселощі не стануть винятком. Сера без тіні сумніву готова застосувати свої вельми високі та вкрай примітні навички на будь-якому відвідувачі таверни. Не питаючи попередньої згоди, зрозуміло. Трікстер Джоран – справжній віртуоз гумору. Його жарти були настільки лагідними і всеосяжними, що його брати і сестри за ремеслом з Колегії Магів відправили Джорана в безстрокову відпустку, щоб хоч ненадовго пожити спокійно. Джоран не засмутився, адже тепер увесь світ став його стендап-сценою. І ці четверо відважних пригодників зійдуться у феєричному поєдинку, де замість крові литиметься пиво, а перемога дістанеться тому, хто зустріне світанок за столом, а не під столом, і при цьому примудриться прокутити не всі кровно зароблені золоті монети. Долучіться до неповторної та стильної східної атмосфери, де між першою та другою чарками Рисового Вина пролягає невеликий перервник у вигляді Чайної Церемонії. "Таверна "Червоний Дракон": Гуртка в стилі кунг-фу" – це ваш тріумф! Адже майстрами кунг-фу не народжуються! Майстрами кунг-фу стають!    

HIT
Очікується
795 грн

Таверна Червоний Дракон (Red dragon inn)

— Питер! Ты видел когда-нибудь столько золота?
— Нет капитан! Такие богатства вижу впервые! И их так много!
— Да, мой юный друг, сегодня фортуна благоволит нам. Мы поймали большую добычу.
— И что дальше?
— Дальше, мы идём на берег и будем тратить эти несметные сокровища. После такого боя, мы заслужили отдых. А значит будем гулять и веселиться!
— Да! Как здорово, что я пошел к вам в команду! — сказал юный Юнга одноногому капитану.
— Это да! Ты не пожалеешь, что пришел именно ко мне на корабль — хихикнул старый Сильвер и снова закурил свою трубку.

Представьте себе картину, вы нашли клад. Идете по пыльной дороге с набитыми карманами и котомками золотых монет, в поиске где бы отдохнуть и потратить награбленное. И вдруг перед вами появилась таверна под загадочным названием Красный Дракон.

Что было дальше и чем закончилось ваше путешествие в этот кабак, вы сможете представить с помощью настольных игр одноименной серии. И интернет-магазин настольных игр Кубик с радостью вам в этом поможет! Вы столкнетесь с разными людьми и персонажами, которым придётся доказывать свою правоту и смелость, чтобы вас уважали и считались с вами.

Таверна Красный Дракон — это место, где каждый день уходят состояния, где веселье, смех и выяснение отношений. Где каждый старается обхитрить другого и показать трюки фокусника. Хотите проверить свои силы и возможности, в компании друзей, испытать счастья и удачи? Приобретайте настолки из серии таверна Красный Дракон и окунайтесь в мир, где творятся чудеса и пишутся сказочные истории!

  • К примеру в игре Таверна Красный Дракон (Red Dragon Inn) вам вместе с командой предстоит встретиться с разными сказочными героями, которые также приходят в таверну, чтобы пропустить рюмочку горячительных напитков и испытать госпожу Удачу. Также вы сможете развить таланты фокусника, выиграть много золотых монет, или вообще сорвать куш, или сорвать игру. Смысл этой игры: остаться трезвым, всех обыграть, наполнив при этом полные карманы золотом. Побеждает тот, кто остается в состоянии трезвости и хотя бы с одной монетой в руках. Хотите проверить свою удачу? Или есть страхи и сомнения? Может сделать шаг вперед навстречу удаче и станете победителем? Время пришло показать свои силы и возможности. Покажите свою силу и смелость, станьте героем и соберите все золото в свои закрома. Игру можно легко комбинировать с другими играми серии.
  • А вот игра Таверна Красный Дракон 2: Дварф, бард и медовуха (Red Dragon Inn 2) познакомит вас с другими посетителями этой чудесной забегаловки. Они покажут вам свои трюки шулерства, как лучше обыграть напарников и вернуться домой с полными карманами денег. Или может вы сможете показать свою ловкость и обыграть всех, сорвав при этом куш. Смысл настолки — трезвость! И конечно полные карманы монеток. Но, если даже вам не повезло и вы проиграли, на прощание вы сможете устроить подвох в качестве прощального подарка и смело идти смотреть сказочные сны. Готовы испытать судьбу? Тогда скорее зовите друзей и да пребудет с вами удача!
  • А если вам хочется еще больше экстрима, тогда не мешкайте и скорее приобретайте настолку Таверна Красный Дракон 5: Пирушка в стиле кунг-фу (Red Dragon Inn 5) и покажите свое мастерство в стиле кунг-фу. Только помните, ваши противники не завсегдатаи таверны, а лихие и тертые калачи. Мастера своего дела со своими вспомогательными принадлежностями. Они очень редко проигрывают. Каждый готов проявить свою сноровку и умения, чтобы победить и конечно встретить рассвет за столом. Готовы проявить свою смекалку и сообразительность? Тогда скорее рассаживайтесь и добро пожаловать в мир веселья!

Эти и другие настольные игры серии вы найдёте на странице Таверна красный дракон (Red dragon inn). Настолки, в которых вам придётся проявить терпение и выносливость, настойчивость и творческое мышление. С помощью этой игры, вы узнаете насколько у вас развита логика и креативность. Вам придётся включить сообразительность и наблюдательность. Здесь в кругу шумной и веселой компании вы сделаете полную перезагрузку отдохнете телом и душой.

Купить настольные игры в Харькове и Украине можно, воспользовавшись "Купить в один клик", оформив заказ на сайте, написав нам в Viber или в Skype или позвонив по телефону (057) 756-91-87 или (050) 601-60-43.

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід