Домашній сад

Cottage Garden

1139 грн

Очікується
FREE

Домашній сад

Cottage Garden

1139 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується
ашний сад) - ще одна геніальна розробка невтомного майстра настільних ігор Уве Розенберга, в якій учасники будуть у ролі садівників упорядковувати свої квіткові клумби. Гра Домашній сад веде свій початок від попереднього шедевра майстра - ігри Печворк, але на нашу думку, вона набагато перевершила свою попередницю, відкривши нову вершину таланту обдарованого німця.

 

По-перше, в гру Домашній садок можуть грати від одного до чотирьох осіб, на відміну від дуельного Печворка. По-друге, яскравий і багатобарвний дизайн компонентів перетворює гру на справжню картину художника, якої ніколи не втомишся милуватися. Одні жетони котиків, про які ми розповімо нижче, вже привернуть увагу своєю милою і деталізованою картинкою, залишаючи лаконічні м'які візерунки гри Patchwork.

 

Ігровий процес в Cottage Garden проходить наступним чином - в центрі столу міститься поле розсади, що заповнюється тайлами кольорів. Ці тайли представлені всілякими формами, що нагадують елементи гри Тетріс. Кожен гравець отримає два поля клумби - це його садова ділянка, на якій він висаджуватиме квіти.

 

Ваші клумби - це не просто порожня ділянка землі 5х5 клітин - на ньому в деяких місцях розставлені квіткові горщики і скляні ковпаки - ви, як справжній садівник, підготували ділянку згідно вашого ландшафтного задуму , а горщики є межами для місць, відведених під квіти.

 

Кожен гравець у свій хід бере на вибір з певного ряду розсади тайл квітів і викладає на свою клумбу. Якщо жоден тайл його не влаштовує, він може взяти із запасу жетон квіткового горщика та розмістити на одній із клітин клумби.

 

Бо кожен тайл має неправильну форму, гравцям доведеться добре подумати, перш ніж викласти квіти на порожні ділянки своєї клумби. Гравцями дозволяється (особливо недосвідченим чи дітям) брати квіти з розсадника "на пробу",приміряючи їх до своєї ділянки, після чого вони мають повернути тайл назад. Але будьте обережні, випробуваний тайл за вами не бронюється, і його може забрати інший гравець на своєму ходу.

 

Мета гри Cottage Garden дуже проста - заповнити тайлами квітів і жетонами горщиків усі порожні клітини свого поля. Коли клумбу завершено, гравець отримує за всі горщики та ковпаки переможні окуляри, відзначаючи їх на спеціальних планшетах.

 

Тепер поговоримо про кішок. Гравець матиме два жетони цих милих створінь, а в процесі гри він зможе отримати ще кілька. Навіщо вони потрібні? У процесі заповнення свого поля у гравця можуть залишитися порожні клітини, які вже нічим не заповнити - тут приходять на виручку вусаті та хвостаті друзі - гравець може викласти кішку в порожню клітинку і тим самим завершити заповнення клумби і отримати за неї переможні окуляри. На жаль, за самих кішок окуляри не нараховуються.

 

Гравець, який набрав до кінця гри найбільше очок, стає переможцем!

 

Купити гру Домашній сад у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

поле розсади
36 тайлів квітів
9 полів клумб
кубик садівника
жетон парасольки
30 жетонів кішок
16 жетонів горщиків
2 жетони вулика
4 планшети для підрахунку очок
12 помаранчевих кубів переможних очок
12 синіх кубів переможних очок
тачка
правила гри (завантажити)< /a>.

З цим товаром купують

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід