Червона (кривава) таверна (англ)

Bloody Inn (eng)

 

Під замовлення
1-4
14+
60'
Видавець: Pearl Games
Хочуть купити цю гру: 8 гравців

Червона (кривава) таверна (англ)

Bloody Inn (eng)

 
Під замовлення
ласті Франції Рона-Альпи біля дороги розташована таверна Пейребель, де гостинні господарі завжди раді новим постояльцям: проїждже дворянство, духовенство та простий люд завжди знайдуть тут притулок та спокій. Вічний. Нещасні гості, заявляючи "номер на одну ніч", і не підозрюють, що виконавчі господарі зроблять все можливе, щоб ця ніч стала для клієнтів єдиною!

 

 

Bloody Inn (Червона (кривава) таверна) - карткова гра про ведення готельної справи, але, на відміну від серйозної євростратегії типу Гранд-готель Австрія, у вас буде трохи інший бізнес-план: задля отримання прибутку ви повинні вбивати і грабувати своїх постояльців, при цьому позбавляючись трупів і підкуповуючи співучасників злочину!

 

Гра триває серію раундів, що протікають за стандартною схемою: спочатку в готель заселяються випадкові подорожні - їх карти із загальної колоди поміщаються в комірки порожніх кімнат на планшеті таверни. Це можуть бути духовні особи (абат, єпископ), дворяни (граф, барон, герцог), ремісники (м'ясник, бровар) та інші.

 

Деяких жертв ви можете "прибити" своїми власними руками, але для більшості вбивств вам знадобляться помічники у злочині. Чим цінніша жертва (маркіз, єпископ, архітектор), тим більше знадобиться співучасників - гравець може залучити місцевих селян або підкупити одного з постояльців.

 

Карти співучасників гравець бере на руку і під час виконання дії відправляє їх у колоду скидання. Але деяким співучасникам може настільки сподобатися душогубство, що вони замість скидання повернуться до вас у руку, щоб знову і знову допомагати у вашій справі! А наприкінці раунду ви їм ще платитимете за мовчання.

 

Замість виконання "Брудних" справ ви можете запропонувати співучасникам ділове партнерство - вони можуть допомагати вам своїми особливими вміннями: пивовар зі своєю брагою допоможе споювати селян і наймати чотирьох співучасників за раз, граф позичить 9 монет на розвиток "Бізнесу",а м'ясник допоможе вбивати за раунд не одного, а скільки завгодно мандрівників. Ваші ділові партнери отримують за відповідною прибудовою поряд із таверною.

 

Від трупів убитих потрібно позбавлятися - ви повинні закопати їх під однією з прибудов таверни, в чому також буде потрібна допомога інших спільників. Закінчивши приховування, ви благополучно забираєте собі всі гроші жертви. З приховуванням доказів краще не затягувати - у таверну може навідатися представник закону та влаштувати перевірку. На щастя, у вас є знайомий могильник, який за грабіжницькі 10 монет готовий взятися за понаднормову роботу. Але є і недолік у його допомозі - через стрімке рятування від тіла ви не встигаєте забрати гроші у вбитого - мало того, що вбивство пройшло даремно, так ще й 10 монет коту під хвіст!

 

Забезпечивши таким чином своїм постояльцям "райський" сервіс, ви забезпечуєте себе непоганим капіталом, але, як і будь-які злочинні гроші, їх треба "відмити". Для відмивання грошей гравець пропускає цілий хід, і ось уже завдяки продажному нотаріусу"Кроваві" гроші перетворюються на новенькі хрусткі банківські чеки!

 

В кінці раунду всі постояльці, яким пощастило пережити ніч, залишають червону таверну. Коли колода мандрівників двічі пройде через вашу таверну, гра Bloody Inn завершується і гравці підраховують усі відмиті гроші, бонуси від будівель та співучасників. Гравець, який заробив найбільше грошей, оголошується переможцем та найуспішнішим підприємцем у готельному бізнесі! :)

 

Купити гру Червона (кривава) таверна (англ) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

78 карт постояльців (70 мандрівників та 8 селян)
4 карти-підказки
ігрове поле (таверна)
карта першого гравця
30 тайлів чеків на 10 франків
32 жетони ключів/обслуговування (8 червоних
8 зелених
8 синіх та 8 жовтих)
4 білих жетони ключів
4 дерев'яні диски 4 кольорів
правила гри (завантажити)

З цим товаром купують

Протектори або кишеньки - найкращий спосіб вберегти ваші улюблені ігри від зносу, захистивши карти. ні жирні пальці.   Дані протектори підходять для наступних настільних ігор: + Activity (Активіті)   + Cyclades (Кіклади)   + Dominion (Домініон)     + Memoir'44 (Мемуари'44)     + Stone Age (100000 років до нашої ери)   + Stone age. Style is the Goal (100000 років до нашої ери: Розкіш кам'яного віку)   + Summoner Wars: Master Set (Війни Заклиначів: Основний набір)     Якщо ви не знайшли цікаву для вас гру, скористайтесь нашим сервісом з підбору протекторів, або зв'яжіться з нами - ми допоможемо.

Є в наявності
65 грн
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід