Мікромір. Біологія клітини

Cytosis: A Cell Biology

 

Під замовлення
2-5
10+
60'
Видавець: Единорог
Хочуть купити цю гру: 15 гравців

Мікромір. Біологія клітини

Cytosis: A Cell Biology

 
Під замовлення

Може здатися, що я нічого не роблю, але на клітинному рівні я дуже зайнятий!

 

Мікросвіт. Біологія Клітини - захоплююча, а головне, пізнавальна євростратегія, яка у легкій ігровій формі покаже гравцям, яку складну роботу виконує кожна жива клітина, як вона влаштована та які процеси в ній проходять, як вона справляється з різноманітними проблемами (віруси, інтоксикація), щоб залишатися здоровою. Гра буде чудовим подарунком для допитливої ​​дитини, в ній використовуються такі поняття, як АТФ (Аденозінтрифосфорна кислота) – джерело енергії, везикула – транспорт речовин по клітині, мРНК, апарат Гольджі та інші серйозні терміни мікробіології. Дорослим теж буде цікаво згадати шкільний курс біології, покращуючи свою ерудицію у цій галузі знань.

 

Cytosis: A Cell Biology - євростратегія, це означає, що основна механіка гри - розміщення своїх фішок на різних ділянках ігрового поля та виконання відповідних їм дій. У цьому випадку, ігрове поле зображує клітину-еукаріота (ось і ще одне непросте слово), чиї області - це органи, які виконують різні дії щодо забезпечення її життєдіяльності.

 

На початку гри учасники готують поле і отримують стартові ресурси (везикули, ліпіди (жири), жетони АТФ, карти синтезу речовин). Гравці розставляють свої фішки на полі по різних органах клітини та виконують дії.

 

Є органи-виробники: ядро, де зберігається вся інформація про клітину, приносить мРНК - шматочки, з яких можна зібрати білок, мітохондрія - завод з виробництва енергії, приносить АТФ, а Гладка ЕПС дає ще один ресурс – ліпіди (жири). Є органи, які споживають одні ресурси та приносять нові: клітинна мембрана споживає вироблену АТФ (платиться до загального банку) і дає глюкозу, а рибосома з мРНК збирає білки.

 

Тут поки все зрозуміло, але далі починається ще складніший процес - клітина повинна синтезувати з отриманих білків, ліпідів і вуглеводів гормони, ферменти, рецептори, які потім виводяться з клітини в іншій організм. Ці речовини представлені на ігрових картах, які гравці купують із загального ринку та тримають потай від інших учасників.

 

Щоб зробити речовину з картки на руці, гравець починає складну клітинну роботу, яка може зайняти кілька ходів! Спершу він ставить фішку на орган клітини, де почнеться первинний синтез – туди міститься жетон везикули та каунтери білка або ліпіду. Потім везикула (а ми пам'ятаємо, що це "вантажівка" в клітці) доставляє речовини в апарат Гольджі, де до них додається новий ліпід або вуглевод, залежно від речовини, що збирається. Далі, той самий "вантажівок" доставляє речовину до клітинної мембрани, де витрачається енергія АТФ виведення речовини межі клітини. Все - робота зроблена, і гравець отримує переможні очки.

 

За вироблені гормони, ферменти та рецептори будуть нараховуватися окуляри здоров'я. Для кожного типу речовин передбачений свій спосіб нарахування очок, наприклад, гравець, який синтезував рецептор, зможе отримувати переможні окуляри щоразу, коли хтось, навіть він сам, синтезуватиме певний гормон. Гравець, чия клітина завдяки своїй роботі принесла найбільше здоров'я і стане переможцем!

 

В даний набір гри Мікросвіт. Біологія клітини вже входить міні-доповнення вірусів. Тепер під час гри на клітини нападатимуть віруси грипу, Еболи та риновірусу. У кожної клітини тепер з'явився свій рівень імунітету - гравці кидають кілька кубиків, і що менше імунітет, то більша ймовірність, що вірус нашкодить клітині, позбавляючи її ресурсів чи окулярів здоров'я. Щоб підвищити свою імунну відповідь, гравець може витратити АТФ.

 

Ще одне невелике нововведення доповнення Віруси - епігенетичні зміни клітини або, попросту кажучи, унікальна здатність. Перед грою учасники вибирають одну з карток особливостей та використовують її у грі. Наприклад, ходити першим позачергово.

 

Купити гру Мікромір. Біологія клітини у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

43 карти клітинних компонентів
5 карт цілей
12 карт подій
компоненти гравців (колби
диски транспортних везикул
маркери)
30 жетонів АТФ
66 кубиків макромолекул (мРНК
білки
вуглеводи
ліпіди)
двостороннє ігрове поле (одна сторона для гри в базову версію
друга – для гри з доповненням “Віруси”)
жетон першого гравця
правила гри (завантажити)

З цим товаром купують

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід