Васть: Печери кристалів

Vast: The Crystal Caverns

 

Під замовлення
1-5
10+
60'
Видавець: Leder Games
Хочуть купити цю гру: 10 гравців

Васть: Печери кристалів

Vast: The Crystal Caverns

 
Під замовлення

Vast: The Crystal Caverns - одна з найбільш незвичайних фентезі-ігор про пригоди в підземеллі. дружною командою вирушають у підземелля, щоб відібрати скарби у дракона, що стереже їх (DungeonQuest, Clank!), або щоб перемогти всіх монстрів і Темного Володаря (Descent, Скриня пригод).

 

Особливістю гри Vast: The Crystal Caverns є те, що кожен учасник отримає свою унікальну роль і буде грати сам за себе! Ставши благородним лицарем, ви, звичайно, маєте вбити дракона. Якщо вам випала роль злодія, ви повинні стягнути якнайбільше скарбів, а якщо ви за гоблінів, то повинні наздогнати і вбити непрошених гостей підземелля. До речі про підземелля, ви не повірите, але один із гравців гратиме за саме підземелля!

 

Розподіливши ролі, кожен гравець на своєму ходу виконуватиме послідовність унікальних для його ролі дій. У грі Vast: The Crystal Caverns відігравання кожної ролі є неповторним досвідом і, якщо учасник проведе п'ять партій у п'яти різних ролях, йому напевно здасться, що він зіграв у п'ять абсолютно різних ігор! Ну яка ще гра зможе похвалитися такою механікою?

 

Герой-лицар, розпочавши зі стартового тайла входу, відкриватиме нові ділянки підземелля, натикаючись на печерні пастки, племена гоблінів, скрині зі скарбами. Збираючи артефакти, перемагаючи гоблінів і виконуючи різні побічні місії, лицар накопичуватиме досвід (Grit), що дозволяє зробити більше дій за хід і стати сильнішим. Поки дракон прихований у підземеллях, лицар може атакувати його лише особливою дією "Бомба". Але коли він виявляє себе, тут уже потрібно мірятися силами в поєдинку - якщо накопичена сила героя вища за силу дракона, вогнедишна ящірка-переросток отримує одне поранення!

 

Гравець за гоблінів керуватиме трьома племенами зеленошкірих, прагнучи вбити лицаря, або дракона (його вони теж не люблять). Сила гоблінів серед них, і гравець з ходу в хід збільшуватиме популяцію племен, щоб нападати на будь-кого, хто буде поряд. Якщо сила гоблінів дорівнює або вище сили їх ворога, вони позбавляють його здоров'я, але й самі при цьому гинуть. Гобліни взагалі дуже вразливі - голодний дракон блукає підземеллям і їсть їх брата, а відкриті лицарем тайли (освітлені смолоскипами) вбивають своїм світлом вічно живуть у темряві. Постійний прихід/витрата свого числа гобліни компенсують тим, що можуть управляти та нацьковувати на своїх ворогів різних підземних монстрів.

 

На початку гри дракон прихований у підземеллі і повинен відновити свої сили після багатовікового сну. Він буде ходити по печерах, збирати скарби і поїдати гоблінів, що впасти, вгамовуючи свій голод і жадібність. Відійшовши повністю від сплячки, він розкриває себе і прагне виповзти на поверхню, але при цьому стає більш вразливим для атак лицаря.

 

Печера, мабуть, найцікавіша роль у грі Vast: The Crystal Caverns. Спочатку вона розширюється до максимальних своїх розмірів, тобто гравець повинен викласти всі тайли підземель, після чого відбувається колапс - проходи руйнуватимуться один за одним, доки знову не залишиться одна стартова точка. Серед зруйнованих локацій можуть потрапити спеціальні печери кристалів і, якщо п'ять таких печер будуть знищені, перемагає підземелля! А поки печера розширюватиметься, вона має безліч способів, щоб покарати всіх, хто насмілився топтати її проходи: обвали перекриватимуть шляхи, кристальне прокляття обертатиме тайли навколо своєї осі, а суперечки печерних грибів знижуватимуть характеристики персонажів.

 

Завданням злодія, зрозуміло, буде злом скринь і викрадення скарбів. За це на нього всі полюють, включаючи лицаря, і можуть убити, отримуючи унікальні нагороди за його смерть. Але злодій може і за себе постояти, нападаючи на них у відповідь. Якщо злодія вбили, він втрачає все награбоване, але не виходить з гри, а повертається на стартову клітку і починає все заново (це пов'язано з якимсь прокляттям - доки він не збере 6 скарбів, він не може ні померти, ні покинути підземелля) .

 

Вказаний опис кожного з учасників цієї незвичайної пригоди - лише мала частина тих можливостей, що доступна гравцям у Vast: The Crystal Caverns. Слідкуйте за діями опонентів, шукайте шляхи найкращого застосування своїх здібностей – пам'ятайте, у цій "війні всіх проти всіх" переможцем може бути лише один!

 

Купити гру Васть: Печери кристалів у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

Письмо лицаря
3 жетони бомб
7 кубиків героя
10 карт побічних місій
2 жетони здоров'я та мужності
фішка лицаря
лист гоблінів
12 дисків-каунтерів гоблінів
4 диски-каунтери сили
10 карт війни
10 карт монстрів
10 карт таємниць
3 жетони гоблінських племен
жетон люті
лист дракона
жетон реву
жетон вогняної стіни
куб1 сили
2 жетони дракона
маркер з'їдених гоблінів
14 кубиків-каунтерів ліні
маркер здоров'я
3 жетони драконьих самоцвітів
поле печери
52 тайли печери
36 жетонів знамень
мішечок
9 жетонів кристалів
10 жетон жетонів подій
15 карт подій
7 карт скарбів
карта-підказка
поле злодія
3 жетони показників
кубик дій
6 жетонів скринь
5 кубиків-каунтерів дій
жетон злодія
жетон скинутих скарбів
8 тайлів землі
2 жетони монстрів
5 карт варіантів ролей
15 карт варіантів складності
правила гри (завантажити).

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід