Warhammer Underworlds Nightvault Поганци Зарбага (рос) (Вархаммер Найтвольт)

Warhammer Underworlds Nightvault Zarbag’s Gitz

539 грн

Очікується
2-4
12+
30'
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 2 гравців

Warhammer Underworlds Nightvault Поганци Зарбага (рос) (Вархаммер Найтвольт)

Warhammer Underworlds Nightvault Zarbag’s Gitz

539 грн
Очікується

Шамана Клана Місяця Зарбага манить аромат грибних суперечок, що йде з глибини найтемніших підземель Дзеркального Міста. попутно мародерствуя, і борючись.Спускаючись все глибше і глибше на дно циклопічної вирви, виритої крихітними, але спритними зеленими лапками, Зарбаг опинився в Танатологічних Садах Катофранів.

 

Там, де колись цвіли дивовижні рослини, яскраві та красиві, нині, після Прокляття Нагаша, царює задушлива пліснява. Все, про що мріяв Зарбаг та його гобли! Все і навіть більше! І тоді Зарбаг вирішив поширити свою дорогоцінну плісняву всюди, щоб її незрівнянний задушливий аромат приваблював у Шейдспайр дедалі більше гоблінів. Зарбаг та його хлопців всюди супроводжують два сквігги, готові з усією звіриною люттю вчепитися в плоть ворогів своїх гриболюбних господарів.

 

Нехай гобліни і не можуть похвалитися ні зростанням, ні нищівною силою, смертельною помилкою буде недооцінювати цю банду. Гобліни швидкі, підступні, і короткі луки в їхніх пазуристих лапках можуть сіяти смерть не гірше за величезні клинки.

Увага! Для гри потрібен базовий набір Warhammer Underworlds: Shadespire" або "Warhammer Underworlds: Nightvault" . Мініатюри в наборі незабарвлені та вимагають складання!

"

 

Купити гру Warhammer Underworlds Nightvault Поганци Зарбага (рос) (Вархаммер Найтвольт) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

9 мініатюр
60 карт

З цим товаром купують

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід