Вархаммер 40000 Команда Слідопитів Імперії Тау

Warhammer 40000 Tau Empire Pathfinder Team

950 грн

Очікується
2
12+
60'
Видавець: Games Workshop

Вархаммер 40000 Команда Слідопитів Імперії Тау

Warhammer 40000 Tau Empire Pathfinder Team

950 грн
Очікується

Імперія Т’ау яскраво виділяється серед інших галактичних сил Warhammer 40000. Не будучи людьми, Т’ау, втім, під керівництвом Ефірної Касти змогли побудувати дуже м'яке, толерантне, і подекуди навіть гуманне суспільство, яке приймає у свої ряди будь-які істоти, готові поділити зі своїми синьошкірими союзниками глобальну концепцію Вищого Блага.

Будучи діаметральною протилежністю клерикального і технологічно консервативного Імперіуму, Імперія ТА є держава світська, прогресивна і досить багатообіцяюча. Вони цінують своїх бійців, і швидше пожертвують цілою армією дронів, ніж сотнею-другою бійців з плоті і крові. Така ощадливість до солдатів не випадкова, вона обумовлена ​​двома важливими чинниками. Фактор перший: відносно невеликий розмір Імперії Т’ау. Фактор другий: практично повна відсутність у цивілізованих і прогресивних синьошкірих лютої та примітивної спраги вбивства. Коли бійці Т&rа вперше схльоснулися з Космічними Десантниками Імперіуму, синешкірі командири перебували в глибокому шоці, дивлячись записи боїв, де чітко було видно, як велетні, закуті в товстені адамантієві обладунки, падають з неба в десантних
Так, за винятком Круутов і Веспідів, більшість підданих Імперії ТА не практикують ближній бій.

Натомість складну і технологічно досконалу зброю Т&rs у сукупності з чудовою стрілецькою дисципліною роблять тауситів неперевершеними стрілками, потягатися з якими можуть хіба що прославлені Рейнджери зі світу-корабля Алаїток.

Воювати Т’ау звикли ґрунтовно, покладаючись на дані розвідки, чіткі плани та потужні обчислювальні системи, що допомагають досвідченим і обережним командирам вести війська до перемоги за допомогою майстерності та тонкого розрахунку, за мінімальних втрат з боку союзників.

Слідопити – передові загони військ Т’ау. Слідопити – очі та вуха Командирів Т’ау. Кожен із загонів Слідопитів ідеально навчений для спостереження та аналізу за діями противників. Найчастіше такі розвідники уникають вогневого контакту, але у разі небезпеки імпульсні гвинтівки з легкістю знищать практично будь-якого противника, чи то гвардієць у флакк-броні, чи Чаклун Хаосу в силових обладунках.

За допомогою набору "Tau Empire Pathfinder Team" ви можете зібрати групу Слідопитів, тихих і спритних спостерігачів у легкій броні, або загін Воїнів Вогню, у важких бронекостюмах.

Якщо Слідопити – це фахівці та диверсанти, то Воїни Вогню – лінійна піхота Т’ау. І в першому і в другому випадку, на додаток до солдатів, ви отримаєте деталі для збору дронів підтримки.

Якщо вам нехтує феєричне божевілля Хаосу, а строгість Імперіума здається не більше ніж іржавими ланцюгами, то Вища Благо, технології та чудово навчені синешкірі солдати в потужній броні ідеально вам підійдуть. Несіте Вищу Благо з кожним пострілом імпульсних гвинтівок, Командуваче!

 

Звертаємо увагу, всі мініатюри розібрані та незабарвлені!

 

Купити гру Вархаммер 40000 Команда Слідопитів Імперії Тау у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

13 мініатюр Команди Слідопитів Імперії Тау

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід