Коріння (рус)

Root (rus)

2035 грн

Очікується
FREE
HIT
2-4
12+
70'
Видавець: Crowd Games
Хочуть купити цю гру: 41 гравців

Коріння (рус)

Root (rus)

2035 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Під покров древніх дерев бравим маршем увійшли війська Маркіси Де Коте. Але таке безцеремонне вторгнення зруйнувало хитку рівновагу між споконвічними мешканцями цього Лісу, і поки котячі патрулі, брязкаючи зброєю, ходять по всіх навколишніх стежках, поки навколо Цитаделі Де Коте розгортається будівництво бараків і лісопилки, інші сили вже прийшли. яку лавину подій викличе її жага нових володінь?.. Навіть якщо й знала... Маховик запущений, механізм долі прийшов у рух, і якщо цю ніч загарбники проведуть у спокої, то вже завтра все зміниться


"Root" – асиметрична стратегія протистояння розумних звірів у Чарівному Лісі. Тут аскетичне, схематичне навіть оформлення є сусідами з глибоким і опрацьованим ігровим процесом. Фактично, партія для кожного із гравців є своєрідною головоломкою. Кожна фракція має свої механіки, свої цілі та свої шляхи до перемоги. Крім власних дій, гравцям слід продумувати ходи супротивників, вчасно укладаючи, або розриваючи союзи. Також присутні такі чудові механіки, як контроль територій, менеджмент карт та ресурсів. ці механіки присутні у грі за будь-яку фракцію. І нехай зробити повною мірою асиметричну гру при цьому не обваливши баланс сторін дуже непросто, розробники змогли впоратися з цим складним та нетривіальним завданням.

Отже, поговоримо про сторони конфлікту.

Маркіса Де Коте – оплот цивілізованого суспільства в цьому дикому та варварському краї. Її війська численні, ремісники вмілі, а амбіції – ndash; воістину незадоволені. Коти Маркіси спираються на військову та економічну міць. Спочатку в лісі безліч котів-солдатів. Гравець, що представляє інтереси Маркіси, зміцнює своє панування за допомогою будівництва тартак, майстерень і бараків, а його піддані протягом дня можуть виконувати до трьох дій.

Крилата Династія – шановна група пернатих, які здійснювали мудре та справедливе правління Лісом до вторгнення котів. Крилата Династія налічує безліч поколінь гордих пернатих. Для них честь та дисципліна – понад усе. Будинки представників династії – це гнізда. І їхній імператив – безумовне виконання всіх наказів. Кожна розіграна карта наказу має бути виконана. Жодних напівзаходів. Адже найменше порушення дисципліни стане негайним сигналом до повалення лідера клану, і якщо така сумна подія трапиться, то гравець, який взявся вести Династії до панування над Лісом, втратить переможні очки за збудовані гнізда.

Лісовий Союз – зухвале суспільство партизанів, які вирішили видворити узурпаторів за допомогою швидких і болючих ударів. Диверсанти Спілки готові руйнувати та сіяти смуту. Коли сонце залишає небосхил, настає їхній час. Лісовий Союз – партизани-ідеалісти. У глибині Лісу вони споруджують бази, а з допомогою громадянських заворушень залучають на свій бік союзників. На старті гри військ Союзу немає на карті, а всю свою діяльність ці відважні та потайливі борці за свободу організовують у вечірній час.


Волоцюга – самотній та загадковий мандрівник. Він – чудовий ремісник, а його досвід життя в Лісі винятковий. Переслідуючи власну мету, Бродяга торгує, або навіть береться за деяку роботу, яку надають йому інші фракції. То хто ж цей ідейний одинак? Спритний і вмілий єнот, майстер на всі руки. Він звик жити сам по собі, і йти своєю дорогою, але не відмовляє іншим у допомозі, ясна річ, за відповідну винагороду. Волоцюзі раді всюди, адже він – ndash; торговець. А ще – найманець. Гравець, який взяв на себе нелегку самотню роль Волоцюги, отримує переможні очки за виконані завдання.

Перемога дістанеться тому гравцю, який першим досягне значення 30 очок, або ж виконає всі умови карти переваги. А в плані ігрового процесу ви пізнаєте всю красу асиметрії. Кожна фракція є унікальною. Різняться не тільки цілі та стартові умови, різниться механіка. Кожна фракція втілює ідеали тих істот, які її становлять.

Гра глибока та захоплююча. Ігрова карта двостороння, тому ви можете вести до успіху свою фракцію як в літніх умовах, так і суворою зимою. Динамічний ігровий процес, цікаві правила, поєднані з дивовижним і найвищою мірою опрацьованим оточенням, все це в сукупності не залишить вас байдужими.

 

Купити гру Коріння (рус) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

двостороннє ігрове поле
84 карти підказок
4 планшети фракцій
56 дерев'яних фігурок воїнів
2 кубики битв
93 карти
70 різних жетонів і токенів
правила гри (завантажити).

З цим товаром купують

Протектори або кишеньки - найкращий спосіб уберегти ваші улюблені ігри від зносу, захистивши карти. ні жирні пальці.   Дані протектори підходять для гри Augustus та інших ігор з картами/тайлами розміром 80 мм х 80 мм Якщо ви не знайшли цікаву для вас гру, скористайтесь нашим сервісом з підбору протекторів, або зв'яжіться з нами - ми допоможемо.

Є в наявності
65 грн
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід