Вархаммер 40000 Відділення Ротного Командування Космодесанта Прімаріс

Warhammer 40000: Space Marine Company Command

1203 грн

Очікується
FREE
HIT
2
12+
60'
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 3 гравців

Вархаммер 40000 Відділення Ротного Командування Космодесанта Прімаріс

Warhammer 40000: Space Marine Company Command

1203 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

У кодексну Роту входить рівно 100 Космічних Десантників. Бойове управління повною Ротою здійснює Командир Роти та його офіцери-помічники. Щоб отримати переведення в Ротне Командування бойовий брат має бути, по-перше, уславленим і вмілим ветераном, по-друге, мати неординарні навіть за мітками Космодесанта бойові навички і мати гостре тактичне чуття.
 

Відділення Ротного Командування складається з справжніх героїв, включає в себе вмілих фахівців, і на полі бою створює значну загрозу для військ будь-якого противника. Майстри мобільної війни, одягнені в виключно міцні реліктові обладунки, що несуть найсвященніше для Ордена озброєння, надихають братів на героїчні звершення і вселяють страх у будь-яких ворогів Імперіуму (якщо, звичайно, такі вороги взагалі можуть відчувати страх).

 

Купити гру Вархаммер 40000 Відділення Ротного Командування Космодесанта Прімаріс у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

5 мініатюр Відділення Ротного Командування Космодесанта Прімаріс

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід