Вархаммер 40000: Кодекс Гвардія Ворона

Warhammer 40000: Codex Raven Guard

595 грн

Очікується

Вархаммер 40000: Кодекс Гвардія Ворона

Warhammer 40000: Codex Raven Guard

595 грн
Очікується

"Так багато наших братів з інших орденів пишаються, вистоявши перед люттю ворога. і витривалості.Ми, Гвардійці Ворона, не схильні до такого хвастощів.Ми вбиваємо ворогів задовго до того, як вони отримують можливість заподіяти нам всякі безглузді втрати, Брат-Сержант Акжай Кор Варіс з Гвардії Ворона. /p>

 

Дев'ятнадцятий з двадцяти Початкових Легіонів, Гвардія Ворона здобула тьмяну славу ще за часів Великого Хрестового Походу. Протягом спустошливої ​​громадянської війни, що увійшла до анналів історії як Єресь Хоруса, Гвардія Ворона та Примарх Легіону Корвус Коракс зберегли вірність Імператору, хоча й були поставлені на межу виживання.

 

Свою назву Гвардія Ворона отримала завдяки стародавньому терранському птаху, образ якого зустрічався в безлічі культур і вірувань. Скрізь, у свитках і фресках, у поемах і билинних оповідях, де б не з'являвся Ворон, він традиційно уявляв смерть, або був глашатаєм поганих прикмет.

 

І Легіон, на наплечниках бойових братів якого навіки оселився Ворон, неминуче ставав вісником краху всіх тих гордеців і дурнів, які сміли суперечити великій волі Імперіума.

 

Але Гвардійці Ворона не були м'ясниками, як Пожирачі Світів Ангрона. Не були вони й бездушними автоматонами, як залізні воїни Пертурабо.

 

Гвардія Ворона стала втіленням ідей і прагнень свого Примарха – Корвуса Коракса.

 

Знайдений і вирощений ув'язненими планети-в'язниці, Коракс ріс у тінях, осягаючи мудрість обвинувачених, вбираючи праведне прагнення засланих дисидентів, і змалку розуміючи ціну таких матерій, як свобода , та гідність.

 

Коли Примарх виріс і зміцнів, він підняв повстання ув'язнених, і особисто повів запеклих в'язнів проти їхніх гнобителів. І Коракс виграв ту битву. Так похмура планета-в'язниця Лікея отримала нове ім'я: Деліверанс, або Визволення.

 

Зрозуміло, коли Імператор знайшов Коракса і дарував йому Легіон, мудрий і розважливий Примарх навчив бойових братів усьому, що знав і вмів сам.

 

Так нечисленний Легіон став тонким і ефективним інструментом війни. Там, де Залізні Воїни та Імперські Кулаки місили сабатонами бруд окопів, там, де славні Місячні Вовки Хоруса вмивалися кров'ю, Гвардійці Ворона були подібні до згубних привидів. Невловимим. Нещадним. І вороги тремтіли щоразу, коли могутні воїни в обладунках, цвіт яких був чорніший за ніч, тягли їхніх товаришів у темряву.

А в швидкому розгортанні та мобільній війні своїми навичками та бойовими доктринами Гвардійці можуть зрівнятися з легендарними Білими Шрамами.

 

Вірування і світогляди Гвардійців теж дуже екзотичні з погляду сучасного Імперіума.

 

В очах бойових братів Гвардії Ворона Імператор – це їх повелитель, засновник Легіону, беззаперечний владика галактики. І персонаж нескінченно далекий. Гвардійці поважають Імператора, але не поклоняються йому. А ось Прімарх Коракс Гвардійцями сприймається як батько і командир, мудрий стратег та реформатор. Хоча Гвардія і слідує завітам Кодексу Астартес Жиллімана, більшість їх бойових прийомів було вироблено самостійно.

 

У Гвардії Ворона як ніде цінуються гнучкість мислення, індивідуальність і здатність йти на нестандартні кроки для досягнення перемоги.

 

Якщо ви вирішили збирати армію Гвардії Ворона для запеклих битв Warhammer 40000, то ця книга, повна таблиць, ігрових правил, художніх описів та приголомшливих ілюстрацій, стане вашим керівництвом до перемоги!

4607"

 

Купити гру Вархаммер 40000: Кодекс Гвардія Ворона у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

Книга знань

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід