Вархаммер Епоха Сигмара Нічні Мисливці і набір фарб

Warhammer Age of Sigmar Nighthaunt Paint Set

680 грн

Очікується
HIT
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 3 гравців

Вархаммер Епоха Сигмара Нічні Мисливці і набір фарб

Warhammer Age of Sigmar Nighthaunt Paint Set

680 грн
Очікується

У Смертних Царствах Епохи Сігмара є одна сила, однаково ворожа як Хаосу, так і Порядку. Не знає вона і пощади Сила ця - Бог Смерті Нагаш І його війська нежиті ведуть нескінченний і невблаганний Хрестовий Похід проти всього живого.

 

Набір Nighthaunt + Paint Set - чудовий початок вашого особистого шляху у всесвіті Епохи Сігмара як суворий і нещадний генерал неживого війська.

 

У наборі ви знайдете компоненти для збору чотирьох Глевврайс Сталкерів, безжальних і вкрай ефективних духів-мисливців. Кожен такий Сталкер – напівматеріальна істота. Вкриті шипами хребці пронизують тріпані вітром саванни, а напівпрозорі руки міцно стискають масивні мисливські глефи. Сталкери уважно дивляться на світ крізь порожні очниці звіриних черепів, і горе тому нещасному, на кого впаде їхній мертвий погляд. Потойбічна сила, швидкість, недоступна смертним істотам, і методична цілеспрямованість втілюються в Сталкерах, і миттєво глефа розсікає латника разом з обладунками.

 

Крім деталей для збору мініатюр, в набір включені зручний фірмовий універсальний пензлик торгової марки Citadel і ряд фарб:

Nighthaunt Gloom (проливка)

Incubi Darkness (базова фарба)

Celestra Grey (базова фарба)

Reikland Fleshshade (проливка)

Rhinox Hide (базова фарба)

Leadbelcher (базова фарба)

Завдяки пензлю, фарбі та спеціальному керівництву (зрозуміло, що теж йде в комплекті), ви зможете швидко і легко пофарбувати ваші мініатюри, надавши їм об'єм та індивідуальність, адже Епоха Сігмара - це комплексне хобі, що включає не лише власне гру, а й ключові елементи таких захоплень як колекційне та стендове моделювання.

 

Почніть збирати свою армію нежити з набору Nighthaunt + Paint Set. І Епоха Сігмара закохає вас у себе з першої мініатюри!

 

Купити гру Вархаммер Епоха Сигмара Нічні Мисливці і набір фарб у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

3 мініатюри Нічних Мисливців
6 баночок фарб
базовий пензлик

З цим товаром купують

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід