Чемпіони Мідгарда. Вальхалла і Темні гори

Champions of Midgard. Valhalla and Dark Mountains

1375 грн

Очікується
FREE
HIT
ДОП
2-4
10+
90'
Видавець: Лавка игр

Чемпіони Мідгарда. Вальхалла і Темні гори

Champions of Midgard. Valhalla and Dark Mountains

1375 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Чемпіони Мідгарда Вальгалла та Темні гори (Champions of Midgard. Valhalla and Dark Mountains): доповнення для справжніх ярлів!

 

Коробка дополнения Чемпионы Мидгарда Вальхалла и Темные горыСерединний світ людей, населений монстрами, змушує піти війною на них відважних скандинавських воїнів. Вже багато славних вікінгів зустрілися з цими чудовиськами, подарувавши спокій людям, і прославившись у легендах, як Чемпіони Мідгарда.

Однак виявляється, що життя воїна спокійним бути не може, тому доля мало не щодня готує для мідгардських вояків і їх вождів нові і ще більш складні випробування. І вони сміливо йдуть на криваві бої не на життя, а на смерть, щоб рано чи пізно опинитися в оточенні чудових Валькірій і підняти кубок вина разом з Діном. Так вирушайте ж за Темні гори, щоб вистелити собі пошаною та славою дорогу до Вальгалли, де мріє опинитися кожен вікінг.

Це все можливо з масштабним доповненням Чемпіони Мідгарда Вальгалла і Темні гори (Champions of Midgard. Valhalla and Dark Mountains), яке подарує незабутні моменти в нових битвах і дозволить прославитися навіть після смерті.

 

 

Пригоди заради вічної слави

 

Один ігровий набір складається відразу  з двох великих доповнень до настільної гри Чемпіони Мідгарда: Вальгалла та Темні гори. Це чудовий склад компонентів та ігрових механік, який зробить ваше сходження до слави ще більш захоплюючим та різноманітним.

Компоненты дополнения Тёмные горы к настольной игре Чемпионы МидгардаПройдемося Темними горами і навіть заглянемо за них. Адже справжнього ярлу не лякають жодні моторошні місця. У цьому розширенні на вас чекає:

 • можливість грати вп'ятьох;
 • ігрове поле Темні гори, яке використовується як додаткове до базового, а також нові карти рун, ворогів, торгових наметів та 2 нових вождя – мандрівниця Йорунн та порадниця Рагнхільд;
 • лучники, які поповнять ряди ваших армій, і проведуть вдале полювання. А щоб вони з'явилися в строю, достатньо перемогти гірського велетня;
 • і нікуди без нових ворогів із самих Темних гір. Це ті самі гірські велетні, за рахунок знищення яких ви і отримуватимете кубики лучників. Але, спершу вам потрібно буде перемогти драугрів;
 • також ви отримаєте можливість відправитися в сухопутні походи та застосувати їх ефекти, якщо щедро оплатите майбутню пригоду золотом.

Після подвигів на перевалах Темних гір настає час опинитися за чертогом Асгарда і зустрітися з прекрасними Валькіріями в горезвісному Залі Слави за одним столом з божественним Óдіном. Щоб увічнити ваші пригоди, аддон Вальгалла підготував для вас наступне:

 • ігрове поле Вальгалли, яке так само як і Темні гори, стане додатковим. Також вам знадобляться нові карти рун, долі та торгових наметів, а також ще 2 нових вожді: дочка Валькірії – Тіра та торговець Хеммінг;
 • кубики вождів для використання в битвах та планшети з другорядними здібностями;
  Карты дополнения Вальхалла к настольной игре Чемпионы Мидгарда
 • жетони жертв для загиблих вікінгів. Вони дають такі переваги: ​​можливість воскресити загиблого бійця, отримати нагороду за знищення легендарного чудовиська або славу, а також благословення від Валькірій;
 • до речі, про благословення. Воно міститься на відповідних картах та мають миттєвий чи постійний ефект. У першому випадку, активуючи властивість, ви зможете отримати кубики нових воїнів, ресурси чи славу, зцілити пораненого вождя. Постійна дія ефекту триває до закінчення гри і наділяє вождя додатковою славою;
 • ідеальне поєднання тандему нових воїнів – берсерків та щитоносців дозволить проводити тактично продумані битви. Перебуваючи під захистом щитоносців, берсерки першими йдуть на загибель. До того ж, ці воїни мають потужні кубики вождів;
 • також у грі з'являться і нові вороги, а саме могутні легендарні чудовиська, які обіцяють масу додаткових бонусів у разі перемоги над ними.

Як бачите, обидва доповнення обіцяють масштабні вікінгські пригоди. Ви можете їх використовувати окремо кожне в поєднанні з базовою грою, або спільно, щоб отримати ще більш глобальний розмах у чудовому світі Мідгарда і за його межами.

 

Чемпіонами Мідгарда не народжуються, ними стають!

 

Дополнение Чемпионы Мидгарда Вальхалла и Темные горыЧудові та епічні доповнення, зібрані в одну коробку, Чемпіони Мідгарда Вальгалла та Темні гори дозволять вам проявити свої войовничі здібності, міць і відвагу у нових боях, отримати нові механіки, можливості та інструменти для перемоги, підвищити реграбельність та поринути у ще глибший ігровий процес.

Купити захоплююче доповнення Чемпіони Мідгарда Вальхалла та Темні гори варто шанувальникам базової гри, які бажають осягнути всю красу життя вікінгів і опинитися в скандинавських міфах, за глобальні зміни у партіях та підвищену ресурсність для виграшу.

Якщо ви любите стратегії у скандинавському сеттингу, рекомендуємо також стати Вікингами Північного Моря (Raiders of the North Sea) або Богом Війни: Карткова Гра.


Валькірії чекають на славних героїв і вже наповнюють кубки!

Увага! Для гри потрібна базова версія настільної гри Чемпіони Мідгарда.

 

Купити гру Чемпіони Мідгарда. Вальхалла і Темні гори у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

Доповнення "Вальгалла": 2 планшети вождів
9 плашок здібностей вождів
поле Вальгалли
5 карт долі
36 карт благословення Валькірій
9 карт легендарних чудовиськ
2 карти рун
5 похоронних планшетів
110 жетонів жертви
1 навчальний намет
10 кубиків берсерків
10 кубиків щитоносців
5 кубиків вождів
Доповнення "Темні гори": 2 планшета вождів
планшет наметів
5 карт рун
24 карти йотунів
24 карти сухопутних походів
24 карти ворогів
1 карта долі
4 жетони намету
5 фігурок робітників
2 маркери очок
12 кубиків лучників
6 жетонів 100 очок
1 військовий корабель
правила гри Вальгалла (завантажити)
правила гри Темні гори (завантажити)

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід