Заєць (2021)

The Chameleon

425 грн

Очікується
HIT
3-8
12+
15'
Видавець: Магеллан
Хочуть купити цю гру: 2 гравців

Заєць (2021)

The Chameleon

425 грн
Очікується

Заєць (2021) (The Chameleon): маскуйся і не подавай виду!

Коробка настольной игры Заяц (2021)Ви хоч раз їздили у тролейбусі зайцем? Якщо так, то можете робити незворушний вигляд, з яким жоден кондуктор не здогадається, що у вас немає квитка. А уявіть, що за вами спостерігають як мінімум парочка таких кондукторів і вам у жодному разі не можна «палитися».

Якщо ви майстер шифрування, маскування, блефу, а також любите патігейми на асоціації та дедукцію одночасно, то настільна гра Заєць (2021) (The Chameleon) – це ваш коник.

У ході партії вам доведеться зіткнутися з кумедною ситуацією, коли всі будуть в курсі теми, що обговорюється, а ви просто – заєць, хоч і вухатий, але не посвячений в слово, що обговорюється. І ось саме в цей момент головне зберегти холоднокровність та не піддаватися паніці. Повірте, це буде дуже весело!

Головне, вуха не піднімай і під інших підлаштуйся!

Весела та завзята настільна гра Заєць у редакції 2021 року – перероблена версія попереднього випуску. У новому виданні, по-перше, змін зазнала коробка, по-друге – з компонентів зникла маска зайчика та одна карта зі словами.

В цілому ж, глобально новий Заєць від старого більше практично нічим не відрізняється, в тому числі і правилами. А якщо ви їх не знаєте, ми зараз розповімо.

Карта зайца из настольной игры Заяц (2021)Перед початком гри учасники отримують на руки по одній рандомній карті з шифрами, при цьому одному щасливчику випаде карта зайця. Після чого відкривається карта теми та відбувається кидок двох кубиків (шестигранника та восьмигранника), які визначають координати слова на загальній карті. Усі, окрім зайця, знають тепер, до якого саме слова треба буде вигадувати асоціації.

Після цього гравці по черзі називають слово-асоціацію до отриманого за допомогою шифру таємного слова з карти теми. Заєць теж має назвати слово, тому йому потрібно бути уважним і спробувати озвучити щось схоже з почутим.

Наступним етапом буде загальне обговорення питання "Хто ж заєць?" з наступним голосуванням. Якщо на зайця вкаже більшість гравців, його може врятувати тільки те, що він встиг ретельно подумати і назвав таємне слово. Якщо ж заєць залишився непоміченим, він виграє.

Гра триває кілька раундів, на початку кожного з яких відкриваються нові карти тем, а першим гравцем стає заєць з попереднього кола. Партія триває доти, доки один із гравців не набере 5 очок.

Блеф – це так по-заячому!

настільна гра Заєць (2021)Настільна гра Заєць – динамічна та швидка розвага для вечірок, де потрібно і блефувати, і інтуїтивно відчути інших учасників, і задіяти дедукцію, і бути уважним, та ще й зі словами пограти. До речі, у 2017 році настолка стала номінантом за версією премії Golden Geek та переможцем на конкурсі UK Games Expo у категорії Найкраща гра для вечірки.

Купити настільну гру Заєць (2021) варто любителям настільних ігор для вечірок, шпигунських розваг та асоціацій за простоту процесу та швидкі партії.

Також шанувальникам даного жанру та схожих механік рекомендуємо звернути увагу на настільні ігри Кескіфе та Знахідка для шпигуна.

І знайте, хто не блефує, той не носить довгі вуха!

 

 

Купити гру Заєць (2021) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

42 карти тим
на кожній по 16 слів - це 672 партії і по новій
8 зелених карт (сім з шифрами і одна для зайця)
8 синіх карт (таких
як зелені
але з іншими числами)
два кубики - вони вкажуть на таємне слово
правила гри (завантажити). 5130"

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід