Пан Американ

Pan Am

1199 грн

Очікується
FREE
2-4
12+
60'
Видавець: Funko Games
Хочуть купити цю гру: 71 гравців

Пан Американ

Pan Am

1199 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Пан Американ (Pan Am): зроби свою авіакомпанію успішною!

 

Коробка настільної гри Пан АмериканМрії про польоти на літаках нині з легкістю стають реальністю, але поки що не кожен може собі дозволити поринути у бізнес авіаперевезень. Адже керувати та утримувати власну авіакомпанію – це така глобальна, матеріально та енерговитратна праця. Однак, якщо ви хочете проявити себе саме в цій галузі, пропонуємо пройти своєрідне навчання у глобальній стратегії розвитку авіакомпаній в епоху авіаперевезень Пан Американ (Pan Am).

Це така серйозна економічна гра, де гравці створюють і розвивають власні імперії авіаперевезень, набувають права на повітряний простір, закуповують літаки для далеких перельотів і вступають у серйозне протистояння для досягнення своїх високих. цілей.

 

Змивай високо та впевнено!

Настільна гра Пан Американ пропонує 2-4 гравцям від 12 років прожити сорок років історичних подій у розвитку галузі авіаперевезень. Для цього їм належить вступити в суперництво не тільки один з одним, але й з авіакомпанією Pan American Airways, якій ви зможете продавати в подальшому власні маршрути, прибуток від чого використовувати для інвестування інших напрямків діяльності, а також придбати акції цього авіагіганта.

Настолка приваблює в першу чергу атмосферним оформленням і мініатюрами літачків. А ось коли ви поринете в ігровий процес, то відзначите те, що вона наповнена ідеальними ігровими механіками та найкращими принципами настільних ігор. При цьому партії проходять швидко, а правила гри настільки прості, що легко введуть у курс справи новачків.

Компоненти гри Пан АмериканКлючовими механіками гри Пан Американ є розміщення робітників та ставки. Як робітники для виконання дій використовуються інженери. Саме вони будуватимуть аеропорти, прокладатимуть маршрути, освоюватимуть нові території, купуватимуть літаки. Щоб зробити дію, вам додатково потрібно використовувати механіку ставок. Тобто. чим вища ваша ставка, тим більша ймовірність, що ви зможете виконати "найкращу" дію. Але це не шлях до перемоги, тому що дуже важливо купувати акції компанії Pan Am, саме їх наявність і наблизить вас до перемоги. Тому поряд із запланованою стратегією вам належить використовувати тактичну складову, балансувати між діями та обов'язково стежити за суперниками, проводячи аналіз поточної ситуації під час партії. Потрібно вміло поводитися із засобами та в потрібний момент вкладати їх як у розвитку своєї авіакомпанії, так і на купівлю акцій головного концерну.

У ході партії обставини на ігровому столі будуть змінюватися за рахунок випадкових подій, та й вартість акцій також не стоїть на місці. Крім того, між гравцями весь час наростає напруга і конкуренція за рахунок обмеженої кількості авіамаршрутів.

За один хід гравець може виконати лише обмежену кількість дій, враховуючи більш вигідні для своєї компанії, при цьому непогано було б задуматися заздалегідь, що ви в подальшому бажаєте зробити з тим або іншим маршрутом.

Переможцем стане, звичайно ж, найщасливіший авіабізнесмен.

Пан Американ: під крилом літака бізнес найкращий!

настільна гра Пан АмериканНастільна гра Пан Американ – чудова стратегія, в якій ви зможете реалізувати свою комерційну жилку або навчитися основам ведення бізнесу на авіаперевезеннях. Адже під час ігрового процесу вам доведеться обмірковувати як ризики, так і вигоду від проведених дій, оцінювати можливості, а також долати непередбачені обставини.

Купити настільну гру Пан Американ варто шанувальникам економічних стратегій, які уособлюють реалії певного напряму господарської діяльності, за наближений до реального спектр дій та напрямків у розвитку компанії, а також за чудові компоненти та глибокий ігровий процес.

Якщо ви бажаєте і далі підкорювати небеса своїми власними літаками, рекомендуємо також звернути увагу на настільну гру Зліт дозволено! (Clear for Takeoff). Любителям наземних поїздок варто також проявити себе у створенні залізничних маршрутів з настільною грою Квиток на поїзд: Європа

Найкращі перельоти – це безпечні маршрути!

 

Купити гру Пан Американ у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

игровое поле
52 самолета игрока
20 инженеров
20 аэропортов
4 трекера дохода
кубик Пан Ам
мувер бейз
планшеты для 4 игроков 2 плитки
116 жетонов
50 карт назначения
40 карт директив
60 стандартных карт
28 карт событий
2 ангара
правила игры (скачать)

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід