Танчики

Battle Tanks

680 грн

Очікується

Танчики (Battle Tanks): гра, що стала відео легендою, зійшла з екранів!

Коробка настільної гри Танчики

 

Пам'ятаєте ці легендарні битви за Орла на восьмибітних танчиках з 90-х років? Все дитинство провели за ними, ламаючи цеглу, катаючись по льоду, ховаючись від ботів чи суперників у густих лісах. А ви знаєте, що всі ці піксельні подвиги тепер можна зробити і на ігровому столі, необов'язково для цього діставати приставку, що запилилася, і псувати телевізор.

Настільна гра Танчики (Battle Tanks) в точності до дрібниць повторює легендарну відеогру. Так що, якщо ви іноді впадаєте в ностальгію за такими речами або хочете повторити подвиги батьків, то ця настолка, безсумнівно, припаде вам до смаку. До того ж, завдяки простим правилам з нею впораються і дорослі, і діти, і новачки, і експерти в дуельних битвах.

Ботів геть, Орел буде твій!

У настільну гру Танчики, яка є аркадою з механікою програмування дій, можуть зарубатися 2-4 гравці від 9 років.

Щоб розпочати битву, потрібно спочатку підготувати ігрове поле, яке складається зі знайомих ділянок:

  • Бетон блокує все і всіх, чинячи перешкоди на шляху і не даючи можливості стріляти через нього;Карты настольной игры Танчики
  • Цегляні стіни з легкістю руйнуються після кількох пострілів і звільнять дорогу;
  • Ліс пропускає постріли і служить чудовим укриттям;
  • А ось під Воду краще не ризикувати йти, інакше потонете;
  • Потрапляючи на Лід, танк ковзатиме, поки не докотиться до найближчої перешкоди;
  • І заповітний Орел! За жетон із зображенням пернатого ви зможете отримати цілих 3 переможні очки.

Кожен гравець перед початком партії отримує танчик обраного кольору. Пересуваннями та поворотами у грі керуватимуть відповідні карти. Гравцям присуджується по особистій такій колоді, куди входять карти з трьома видами руху (перехід на 1, 2 або 3 клітинки в напрямку вперед) і з 3 видами поворотів (ліворуч, праворуч, розворот). Гравці відбирають на руку по 7 карток. На ігровому полі в рандомних ділянках виставляються боти та жетон Орла, а танки займають стартові позиції.

Завдання гравців: набрати якнайбільше переможних очок, які можна отримати за підбитих ботів та жетон Орла.

Партія в Танчики триває кілька раундів, доки не буде досягнуто переможних умов. Раунди поділені на такі фази:

  1. Планування дії відбувається одночасно для всіх гравців. Для цього кожен викладає свої карти сорочкою нагору, розподіляючи їх по двох стопках. Кожен маневр повинен складатися щонайменше з однієї карти. Також можна дати танку відпочити до кінця раунду.
  2. У фазу 1-го маневру гравці здійснюють ходи по черзі, розігруючи по одній карті з першої стопки. фішки ТанчиківЗалежно від того, на яку ділянку потрапить ваш танчик, те з ним і станеться. Після цього у взаємодію вступають роботи, кількість маневрів яких дорівнює найсильнішій розіграній гравцями карті. Боти можуть пересуватися на 1 клітинку, повертати та розвертатися. При зіткненні з перешкодою бот повертає, щоб її обійти чи розвертається. Стріляють танки гравців та боти одночасно, і в залежності від розташування кожного з них на ігровому полі, або руйнуються перешкоди, або підбиваються танки. При цьому боти можуть стріляти тільки по танчиках учасників битви і якщо у вашу машину потраплять, ви зобов'язані скинути дві випадкові карти з руки. Якщо карт на руці не залишилося, танк вважається знищеним. Коли вам вдалося підстрілити бота (який, до речі, вибухає відразу ж), його місце займає жетон бонусу.
  3. У фазу 2-го маневру відбувається все те ж саме, що й у попередньому етапі, тільки для цього гравці використовують другий підготовлений стос карт.
  4. У фазу завершення раунду всі карти з рук гравців відправляються в скидання, і відбувається добір до 7 карт, як при підготовці до початку партії. Замість знищених ботів на поле виставляються інші, а підірвані танки в минулому раунді вирушають. на стартові позиції.

Як тільки гравцями буде взято 3-й жетон Орла, або гравець з найбільшою кількістю очок випередить одного з гравців на 5 і більше балів, партія закінчується. Переможцем стане гравець, який набрав якнайбільше переможних очок.

Пікселі можна помістити і в коробку!Настольная игра Танчики

І настільна гра Танчики – один із доказів цього твердження. Проста стратегія, де керує правильне планування, принесе чимало задоволення кожному, хто наважиться вступити у відчайдушний баттл.

Купити настільну гру Танчики варто шанувальникам нехитрих настолок, де можна зробити ставку на власну перемогу, ретельно продумавши переможну стратегію.

Прихильникам восьмибітних відеоігор, які вдало виходять на ігрові столи у вигляді настолок, рекомендуємо також звернути увагу на Бос-монстр (Boss Monster: Master of the Dungeon) та Піксель Тактікс (рос) (Pixel Tactics (rus)).

Кожному по пікселю і нехай буде з вами сила!

 

Купити гру Танчики у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

4 сегменти ігрового поля
72 карти руху та поворотів
16 жетонів танків-ботів
12 жетонів цегли
4 жетони танків гравців
4 жетони бонусів
3 жетони орла
жетон першого гравця
дерев'яні фішки
правила гри (завантажити)

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід