Майнкрафт: Будівельники та Біоми

Minecraft: Builders & Biomes

1699 грн

Очікується
FREE

Майнкрафт: Будівельники та Біоми

Minecraft: Builders & Biomes

1699 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Майнкрафт: Будівельники та Біоми (Minecraft: Builders & Biomes). Вивчай і розвивай власний кубічний світ!

Коробка настольной игры Майнкрафт: Строители и БиомыКласична комп'ютерна пісочниця Minecraft з 2009 року встигла виростити на собі кілька підліткових поколінь і як і раніше, залишається популярною серед молоді і не тільки. Зрозуміло, що такий шедевр не зміг пройти повз Ульріха Блума, який створив у 2019 році настільне втілення найпопулярнішої відеогри сучасності. І назвали його Майнкрафт: Будівельники та Біоми (Minecraft: Builders & Biomes).

Настолка вийшла такою ж простою і геніальною, як і її старший комп'ютерний прототип. По ходу партії вам належить займатися дослідженням Верхнього світу та видобутком ресурсів, будівництвом та битвами з мобами. І обов'язкова відмінність Майнакрафта від решти – це кубики, все в кубиках та з кубиків! І саме на цих кубиках вам відкривається повна свобода дій, яку ви можете реалізувати в компанії до 4-х друзів. Тільки потрібно не потрапити в руки всіляким зомбакам, скелетам, павукам, і в жодному разі не залишайте власне ліжечко вночі, інакше найжахливіший і найтаємничіший житель всесвіту Майнкрафта – Кріпер зробить з вами неймовірні речі.

На крафтинг виходь, по мобах заряди!

Щоб увірватися в кубічний світ Майнкрафта вам слід підготувати компоненти і виконати їхню стартову розкладку. Картки будівель і мобів діляться на 16 стопок по 4 карти у кожній, після чого викладаються квадратом 4х4. На кінцях вже готових рядів та стовпців розміщуються рандомні жетони безбарвної зброї. В опорну конструкцію необхідно у випадковому порядку викласти 64 блоки, внаслідок чого буде сформовано великий куб із ресурсів: дерева, піску, каменю, обсидіанів та смарагдів. Гравці отримують компоненти вибраного кольору та відправляють своїх персонажів у центр карти. Тепер настав час вирушити на дослідження безмежного світу Майнкрафт!

Майнкрафт: Строители и Биомы - игровой процессПартія в Майнкрафт з будівельниками та біомами триває 3 раунди. Гравці ходять по черзі і можуть за один раз виконати по 2 дії з доступних:

  • взяти будь-які два ресурси з куба, за умови, що у потрібного матеріалу відкрита верхня та дві інші сторони;
  • перемістити свого персонажа максимум на два кроки по сітці карти та відкрити невідкриті клітини;
  • зайнятися будівництвом будівель, витративши на нього потрібні ресурси або блоки смарагду замість тих, що відсутні. Обов'язкова умова для побудови будівлі – це знаходитися біля відповідної картки. Вже готову будову гравець забирає на свій планшет, при цьому за складніші будівлі ви зможете збільшити свій досвід;
  • вступити в бій з мобом, якщо опинитеся поруч з його карткою. Для цього необхідно перемішати та відкрити 3 жетони з персонального стосу зброї, після чого порівняти параметри здоров'я з них із кількістю сердець на карті монстра. Якщо вам вдасться перемогти моба, ви отримуєте його карту, нагороджуєтеся очками досвіду, а також різними бонусами, можливістю виконати додаткові дії та навіть переможними очками;
  • підібрати зброю за умови, що ви дісталися до її жетона. У такому разі сміливо забирайте жетон у свій персональний стос зброї.

Як тільки буде розібраний верхній шар з куба ресурсів, гравці підраховують очки. Усього за партію буде три підрахунки. Вперше для підбиття підсумків вибирається один із біомів (ліс, пустеля, гори, сніг). Кількість клітин біома, які розміщені безперервно один біля одного по горизонталі або вертикалі, множиться на модифікатор обраного біома з карти підрахунку. Під час другого підрахунку учасники отримують переможні очки таким же чином за використані матеріали, також обравши один із ресурсів і знайшовши найбільший безперервний ланцюжок будівель з нього на власному планшеті, після чого відбувається множення на кількість ресурсу з картки підрахунку. Для третього підрахунку у такому порядку використовуються типи будов. І для фінального результату до одержаних підсумків гравці додають бали за вбитих мобів. Переможцем стає найдосвідченіший майнкрафтер.

Майнкрафт: Будівельники та Біоми навчать по кубику створювати власний світ

Настольная игра Майнкрафт: Строители и БиомыНастільна гра Майнкрафт: Будівельники та Біоми – проста і водночас захоплююча пригодницько-стратегічна настолка, де і діти, і дорослі зможуть реалізувати свої креативні здібності щодо створення кубічного світу у всесвіті Майнкрафта. Під час ігрового процесу простежується ідеальний баланс між руйнуванням куба з ресурсами (шкода, що киркою не помахаєш) та будівництвом власних будівель, битвами та озброєнням. А рандомність жетонів зброї під час битви з мобами надають грі особливого азарту.

Крім того Майнкрафт завдяки вивіреній механіці та компонентам додатково допоможе прокачати такі навички, як концентрація уваги, акуратність, спритність, координація рухів, а також розробити дрібну моторику. Тому в Майнкрафт корисно грати з дітлахами.

Купити настільну гру Майнкрафт: Будівельники та Біоми варто шанувальникам легких сімейних розваг, які крім задоволення приносять неоціненну користь для розвитку. І, звичайно, шанувальникам відеоігор серії Майнкрафт оцінити настільний варіант сам Кріпер велів!

Любителям досліджень та зведень власних міст також рекомендуємо звернути увагу на настільні ігри Каркассон. Середньовіччя (Carcassonne Rus) та Нова земля (Chartae).

Пізнайте нові світи і відчуйте себе творцем чогось нового!

 

Купити гру Майнкрафт: Будівельники та Біоми у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

64 дерев'яних блоки
1 рамка для блоків
64 квадратів будівель і мобів
35 квадратів зброї
4 планшети гравців
4 скіни персонажів. 4 підставки
4 маркери досвіду
12 оглядових карт
правила гри англійською (завантажити)
правила гри російською (завантажити).

З цим товаром купують

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід