Нідавеллір

Nidavellir

1325 грн

Очікується
FREE
HIT
PRO
2-5
10+
45'
Видавець: Эврикус
Хочуть купити цю гру: 4 гравців

Нідавеллір

Nidavellir

1325 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Нідавеллір (Nidavellir): кастинг воїнів у тавернах

 

Коробка настольной игры Нидавеллир

Королівство войовничих дворфів Нідавеллір опинилося в небезпеці! Жахливий дракон Фафнір Безжальний, який прокинувся після вікової сплячки знову наводить страх на місцевих жителів. Ще б пак! І до сплячки він не особливо відрізнявся людинолюбством і благородством, а зараз ще й зголоднілий, більш розлючений, готовий на повне знищення всіх і всього на своєму шляху.

За дорученням короля найкращі воєначальники тутешніх земель, відомі як ельвеланди, терміново вирушають на збори могутніх бойових загонів, щоб протистояти стародавньому злу. А де шукати відважних воїнів? Звичайно, там, де вони розповідають один одному про колишні подвиги і нарікають на свою незатребуваність останніми роками. Однозначно – у тавернах.

Саме походами по розважальних закладах та відбором найкращих воїнів для своїх загонів у фентезійному сеттингу вам і доведеться зайнятися у настільній грі Нідавеллір (Nidavellir). Пам'ятайте, що ваші воїни повинні бути хоробрими, досвідченими, вмілими, і тоді страшний дракон буде повалений.

Настільна гра Нідавеллір з'явилася в 2020 році і належить авторству Сержа Лагета, якого ви вже можете знати з гри Наше Море. Настолка являє собою карткову стратегію зі ставками і додаванням незвичайної механіки монетобудування. Гра вже оселилася в ТОПах сайту BoardGameGeek, особливо шанується в сімейних колах, про що свідчить 35-е місце у відповідному рейтингу. Крім того, настолка відзначена такими нагородами:

 • 2020 – номінації у категоріях Найкраща карткова гра та Медіум гра року на конкурсі Golden Geek;
 • 2020 – переможець конкурсу Swiss Gamers Award;
 • 2020 – премія Tric Trac d'Or;
 • 2020 – номінант на конкурс Tric Trac;
 • 2021 – номінація на гру для кількох гравців премії International Gamers Award;
 • 2021 - номінація у категорії Найкраща просунута гра конкурсу Nederlandse Spellenprijs.

Давайте дізнаємося, чи вдасться у вас зібрати самовідданий загін і вселити страх у вогнедишне чудовисько.

Бородачі з сокирами та не менш небезпечні пані знову у справі!

Компоненты игры Нидавеллир

Відправитися в Нідавеллір належить 2-5 воєначальникам від 10 років, яким по ходу партії доведеться обійти майже всі таверни королівства, щоб набрати в свій загін кращих воїнів королівства.

Перед початком партії кожному гравцеві видається персональний планшет, розбитий на області таверн, покращення монет та треку з очками за мисливців та ковалів. З порожніми руками на завдання король вас не відпустив, а видав стартовий капітал у вигляді 5 монет та 1 кристала кожному. Подальша підготовка полягає у розстановці компонентів на ігровому столі, відповідно до їхнього розташування за правилами гри.

Гра відбувається через дві епохи з різною кількістю раундів, на що впливає кількість учасників. У свою чергу, кожен раунд розбитий на 2 фази:

 • Підготовка до раунду. На початку кожного раунду таверну відвідують нові дворфи, після чого гравці ставлять на право зробити вибір першим.
 • Безпосереднє відвідування таверн. Гравці по черзі ходять по тавернах та відкривають ставки, обираючи нового воїна собі у загін.

Всього вам потрібно буде обійти три таверни: «Веселий гоблін», «Ширяючий Дракон» і «Гарцюючий кінь». У них ви можете зустріти бійців із різних п'яти класів:

 • воїни хоробрі та відважні;
 • розвідники мають неймовірну спритність;
 • мисливці хитрі до неподобства;
 • гірники вдумливі та надійні у будь-яких дорученнях;
 • ковалі знадобляться і коня підкувати, і сокиру підточити, і зброю налагодити.

Нидавеллир: фрагмент игрового процесса

Як тільки ви придбаєте нового дворфа, викладайте його карту біля планшета в ряд, щоб вам легше було відстежити загін, що збирається, по шевронах. Чим виграшніша комбінація починає складатися з дворфів, тим більше шансів у вас додатково найняти також і героїв.

До речі про ставки, ходитиме першим той гравець, хто поставив монетку з більшим номіналом. Останнім виявиться гравець із номіналом монети «0», однак йому дається унікальний шанс покращити свої монети у королівській скарбниці. Якщо між гравцями в момент відкриття ставок проглядається «нічия», то суперечку можна вирішити за допомогою кристалів.

Як тільки карти в колоді дворфів закінчаться, підходить до завершення перша епоха. Після цього король проводить огляд зібраних загонів і нагороджує найкращих ельвеландів відзнаками або додатковими героями. Далі настає черга другої епохи, в якій використовується відповідна колода карт за аналогічними правилами.

Після підбиття остаточних результатів визначається найкращий загін та його командувач, який і стає переможцем гри.

Нідавелір: і дракон виявився переможним!

Настольная игра Нидавеллир

Настільна гра Нідавеллір - це кумедний стратегічний відбір найкращих воїнів у фентезійному світі. Гра має підвищену реграбельність, пропонуючи учасникам різні варіації та комбінації механік, що робить партії привабливішими та цікавішими. До того ж ігровий процес не позбавлений азарту за рахунок ставок і вирішального вибору, причому не вашого, а одного з суперників.

Варто також відзначити якість та оформлення компонентів, особливо порадують зручні підставки для карт та монет. А якщо ви заглибитеся в правила гри, то знайдете там опис ігрового світу та кожного героя з їхніми характеристиками та легендарними відмітками.

Купити настільну гру Нідавеллір варто любителям класичного фентезі з незвичайними механіками, простими правилами та всім охочим будь-якими засобами завербувати у своє військо найкращих воїнів. І не забуваємо, що це визнана сімейна настолка, тому ввечері після роботи та школи пройдіться по тавернах, зніміть напругу.

Любителям фентезійних пригод також рекомендуємо звернути увагу на настільні ігри Андор і Бастіон Делюкс, де на вашу долю теж випаде обов'язок захищати рідні землі.

Робіть правильний вибір, і тоді ні Фафніру, ні іншим ворогам не залишиться шансу!

 

Купити гру Нідавеллір у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

87 карт дворфів
5 карт відзнаки
5 планшетів карт королівства
3 жетони обміну кристалів
6 жетонів кристалів
5 карт королівської нагороди
21 карта героїв
3 жетони таверн
60 монет
1 королівська скарбниця
4 тримача для карт
1 блокнот для підрахунку очок
правила гри (завантажити)

З цим товаром купують

1-4
12+
30'

У всіх містах завжди відбувається купа подій, яким ми не надаємо уваги. Іноді так цікаво простежити за деякими сценами, які за собою ховають цілі історії. Така можливість у вас з'явиться разом із настільною грою МікроМакро: Вбивче місто. Таких сценок тут десятки, а то й сотні. Розібратися з ними всіма вам і належить у 16 ​​заплутаних справах. МікроМакро: Вбивче місто – це детективна кооперативна настільна гра, російською локалізацією якої зайнялося видавництво Стиль життя. Тут вам знадобляться уважність, логіка та вміння розглядати найдрібніші деталі.   Усі учасники тут діють разом. Один із вас отримує особливу роль Головного слідчого. Для початку вам потрібно вибрати справу, яку збираєтеся розслідувати цього разу. Як уже було сказано, на вибір ви маєте 16 варіантів, один із яких навчальний. Для цього вам знадобляться конверти з картками, які варто було розсортувати перед першою партією.   Отже, Головний слідчий бере конверт, розкриває його і починає розслідування з першої карти. Це вступна інформація для вас про справу. Весь текст потрібно читати чітко, адже в ньому може бути чимало корисної інформації для слідства.   Коли початкові дані отримані, можна переходити до наступної карти, де ви зустрічаєтеся з першим завданням. Як правило, вам доведеться знайти якусь сценку на ігровому полі, відповідаючи на поставлене запитання. Будь-якої миті ви можете спробувати дати відповідь. Тоді Головний слідчий перевертає картку, звіряє ваш здогад з правильним варіантом, після чого або оголошує помилку, або говорить про правильність думок. У першому варіанті команда, крім головного слідчого, продовжує шукати потрібну сценку, а у другому ви отримуєте нові дані для продовження розслідування.   Коли ви дійдете до останньої карти та вирішите останнє завдання, ви розкриєте справу. Ви можете пишатися собою і братися за нове розслідування. Попереду ще багато незрозумілих сценок, з якими вам доведеться розібратися.

Є в наявності
1065 грн
3-5
14+
75'

Дилема короля (The King's Dilemma Rus): як керувати і що прийняти?   Керувати фентезійним королівством не завжди буває просто. Точніше навіть завжди буває непросто. Одному королю складно приймати важливі рішення, контролювати кожен куточок, вершити долі кожного підданого. Саме тому в королівстві Анкіст існує спеціальна королівська рада, яка скликається в столиці і включає голів великих будинків з усієї території царства-держави. Отже, в настільній грі Дилема короля (The King's Dilemma Rus) вам доведеться постійно ставати перед вибором: що зараз принесе користь королівству, а що – саме вам. Чи готові ви віддати себе на благо Анкіста, або визнання короля – це зручний спосіб досягти індивідуальних цілей? Вам потрібно обов'язково ухвалити остаточне рішення, поборотися за вплив у раді та підлаштувати цей світ під себе! Настільна гра Дилема короля є політичною стратегією з механікою спадщини, яка була створена в 2019 році Ялмаром Хашем і Лоренцо Сільвою, і отримала такі популярні нагороди: 2019 – номінація на премію Cardboard Republic Daredevil Laurel; 2019 – номінація у категорії Найінноваційніша настільна гра конкурсу Golden Geek; 2020 – номінація на Найкращу наукову чи фантастичну гру премії Dragon Awards; 2020 – номінація на премію Kennerspiel des Jahres; 2021 – номінант на премію As d'Or - Jeu de l'Ann&ea Expte; 2021 – номінація у категорії Найкраща тематична гра конкурсу Gra Roku. І пам'ятайте, що зроблений вибір залишиться на вашому совісті: загальна правда чи особиста вигода! Хоч розірвись, але дилему дозволь! Настільна гра Дилема короля пропонує 3-5 гравцям від 14 років відправитися в унікальну інтерактивну пригоду у фентезійному королівстві, де вас супроводжуватиме історія, що розвивається, сюжетні розвилки і різноманітність кінцівок. Ви маєте пройти кампанію, яка складається приблизно з 15 партій. У процесі учасники королівської ради будуть розкривати засекречені конверти, робити позначки на компонентах, наклеювати наклейки, змінювати при цьому ігрове поле та розстановку політичних сил у королівстві. Партія триває кілька раундів, кожен з яких ділиться на 5 фаз: Взявши карту дилеми знизу колоди, гравці зачитують текст з неї, не відкриваючи поки що її оборот. Відповідно до символів на отриманій карті дилеми учасники викладають маркери наслідків на чаші ваг. Тепер настав час для вирішення отриманої дилеми. Для цього між гравцями проводиться голосування, під час якого можуть відбуватися дискусії, торг, укладатись договори та угоди. Кожне прийняте рішення повертатиме сюжет у той чи інший бік і впливатиме на подальше майбутнє королівства. Саме в цей момент визначається те, які карти будуть відкриті гравцям та які події відбудуться з ними. Підбиваються підсумки голосування. За можливої ​​нічиєї її дозволяє суддя. Настають наслідки дилеми. Для цього зачитується текст із обороту карти дилеми, відкритої у першій фазі. Після чого переміщуються жетони, оновлюються тенденції, за потреби відкривається наступний конверт тощо. Залежно від того, які цілі будуть переслідувати гравці, можуть наступати абсолютно різні події. Наприклад, прагнення домогтися влади та власної вигоди можуть призвести до війни, голоду та бунтів. Але, якщо ви прийматимете рішення на шкоду власній династії, то ощасливляться всі жителі, оскільки королівство почне процвітати. Партія закінчується, як тільки король зречеться престолу або помре. Тобто, за одну кампанію відбудеться зміна кількох поколінь правителів. У фіналі стане відомим переможець. Але, не забувайте після кожної партії вважати свої окуляри задумів, саме від них залежить розміщення місць, отримання очок престижу та жадібності.   Вирішуючи проблеми середньовічного королівства в настільній грі Дилема короля, ви пройдете через захоплюючий сюжет, безліч компромісів, суперечок і підстав. Непередбачуваний фінал завдяки розгалуженням сюжету, викладеному в чудовому художньому тексті, індивідуальний розвиток кожної династії від партії до партії сприяють підвищеній реграбельності. Купити настільну гру Дилема короля коштує шанувальникам унікальних настілок з механікою спадщини, де ніколи не знаєш чим усе закінчиться. А ще її можна читати як захоплюючу фентезійну книжку, тому ви перенесетеся в незабутній світ, сповнений нових вражень і натхнень. Якщо вам хочеться сісти на горезвісний трон, рекомендуємо також зв'язатися в Гру престолів у другому виданні російською мовою або спробувати стати японським імператором з грою Сонце, що сходить (англ.). Станьте мудрим правителем, не забуваючи ні про себе, ні про довірені вам території!

Є в наявності
2699 грн
2-5
12+
75'

Тортуга 2199 Спеціальне повне видання Kickstarter (Tortuga 2199 Kickstarter Edition): вдала коробочка для посвяти в космічні пірати! Кожному гравцеві приємно отримати все бажане відразу ж в одній коробці і не бігати в пошуках того заповітного доповнення, ось цього ексклюзивного розширення і тієї самої промо пропозиції. Якщо ви мріяли дослідити космічні простори, захопити хоч одну планету, прославитися безстрашним космічним піратом, тоді настільна гра Тортуга 2199 Спеціальне повне видання Kickstarter вас. Це кікстартерне видання включає базову гру Тортуга 2199, доповнення Бухта розбитих кораблів та міні-аддони Статуси та Таємні цілі. Гра Тортуга 2199 – це колодобудівна стратегія з дослідженнями та контролем територій. Спочатку її автори Михайло Лойко та Денис Пластинін планували випустити середньовічну фентезі. Однак, в ході роботи над грою вона повністю перевтілилася в інший жанр про космічні пригоди і благополучно побачила світ у 2020 році, а в 2021-му була номінована в категорії Найкраща російська розробка на конкурсі Geek Media Awards. Чи готові ви стати капітаном піратського космічного корабля? Прагнути дослідити і повністю захопити у власні володіння найбагатші сектори Тортуги? Битися з космічними монстрами та іншими піратами, захоплюючи їх у полон і намагаючись переманити на свій бік? Якщо так, то простори Тортуги 2199 вже відкриті для вас! Космопіратами не народжуються, ними стають! Настільна гра Тортуга 2199 розрахована на 2-4 гравці від 12 років, перед якими правилами гри поставлена ​​мета завоювати планету, встановивши вплив і над іншими піратами, і зуміти набрати 15 чи якнайбільше очок впливу. Вам обов'язково знадобиться мужність та відвага, адже тільки таким капітанам підкоряються не лише моря, а й безмежний космос. Вся ваша космічна пригода проходитиме на гексагональному ігровому полі, подорожуючи між секторами якого вам належить їх захоплювати, отримувати в персональну колоду нові карти членів екіпажу, зброї та модулів корабля. Це все просто необхідно для вашої місії та незаперечної перемоги, і чим досвідченішою виявиться ваша команда і прокачаним зореліт, тим вищі шанси. У ході партії вам обов'язково потрібно буде вирушати на небезпечні завдання, боротися з чудовиськами, що зустрічаються, і колишніми колегами по цеху, ухилятися від зустрічі з військовими аванпостами Конфедерації. Ви вже готові завести корабель? А чи добре його розглянули? Кожен компонент гри Тортуга 2199 – це візуальна та естетична насолода. Яскраво, атмосферно та зі смаком. Відразу ж хочеться помчати вдалину на одній із деталізованих мініатюр зорельотів. Крім них через ваші руки проходитимуть карти з чудовими ілюстраціями та ключовою інформацією про досліджувані території, а також різні жетони. Для різної кількості гравців підготовка до партії дещо відрізняється, а докладніше про цей момент ви зможете дізнатися з правил. Гравці ходять по черзі, починаючи кожен свій хід із п'ятьма картами на руці (крім самого першого ходу). Здійснюючи хід, гравець розігрує карту, після чого відправляє її на скидання. Також скидаються і нерозіграні карти, а рука знову поповнюється п'ятьма картами з персональної колоди. Коли один з піратських командирів благополучно захопить сектор "Тортуга", на раду скликаються капітани, гравці роблять останні ходи, але не можуть при цьому нападати на суперників і захоплювати території. Підрахувавши кількість очок впливу у кожного гравця, визначається переможець із їх найбільшим числом. Також гра закінчується, коли один із гравців набере 15 очок впливу. Крім класичного режиму змагання ви можете розіграти і окремі сценарії: Агресивні пірати – на абордаж! Цей режим є виключно бойовим з підвищеною взаємодією між гравцями та використанням агресивних колод; Мирні пірати – у пошуках скарбів! Більш спокійний режим, який ідеально грати в сімейному колі. У Бухті розбитих кораблів тихо і спокійно, але ж не весь час там відсиджуватися! З доповненням Бухта розбитих кораблів грати в Тортугу 2199 можна буде вже вп'ятьох. Також ви отримаєте у розпорядження нові сектори, які доповнюють гру новими механіками, карти та жетони. Завдяки новим модулям ігрового поля ви зможете розробити космічні міни, щоб насолити суперникам, а також відсидітися в останньому притулку колишніх космічних кораблів та всякого мотлоху, вдало ховаючись від супротивників. З міні-доповненнями Статуси та Таємні цілі у грі з'являються карти статусів та можливість виконувати приховані цілі відповідно, що вкотре підвищує шляхи до перемоги та реграбельність. Тортуга 2199: від кікстартера кожному космічному капітану! Настільна гра Тортуга 2199, у тому числі і її доповнення, – добре зроблена космостратегія з ідеальним балансом механік колодобуду, досліджень та контролю територій. Привабливий арт ще більше занурює в ігровий процес, а величезна кількість карт, різні комбінації і модульне ігрове поле підвищують реграбельність. Купити настільну гру Тортуга 2199 Спеціальне повне видання Kickstarter варто любителям фантастичних пригод у відкритому космосі за захоплюючу можливість проявити свої стратегічні вміння в класичних механіках і насолодитися чудовим ігровим процесом.  Також космічним дослідникам та бійцям рекомендуємо звернути увагу на настільні ігри Ксіа: Легенди дрейфуючої системи (англ) (Xia: Legends of a Drift System Eng) та Космічна тривога (Space Alert). Підкорюйте космос усіма можливими шляхами!

Є в наявності
2350 грн
2
10+
30'

В античних полісах агорою називали ринкову площу, де влаштовувалися загальногромадянські збори. А ще там розташовувався ринок і урядові установи. сенат Тут політики та змовники вимовляють величні промови, бажаючи вразити слухачів. "7 Wonders Duel: Agora" - доповнення для 7 Wonders: Duel, що додає в гру шестипалатний Сенат. У комплекті поле Сенату, карти сенаторів, змов та чудес, маркери впливу, військові жетони, жетони наказів та прогресу.  Карти сенаторів додаються в колоди епох. Вони поділяються на два типи – політики (білі карти) та змовники (чорні). Поле сенату розділене на 3 секції – по 2 палати у лівій, центральній та правій секціях. Випадкові жетони наказів розміщуються під символами поля сенату. Карти змов затасовуються в окрему колоду. Нові дії Завербувати сенатора. Гравець оплачує вартість карти сенатора (політика чи змовника) та розміщує у своєму місті. Гравець платить стільки монет, скільки сенаторів уже було у місті. Політик дозволяє виконувати дії Сенату в залежності від кількості синіх карток у місті. Політик може додати маркер впливу до певної секції Сенату або перемістити свій маркер впливу до сусідньої секції Сенату. Змовник може виконати лише одну з двох дій – додати маркер впливу до будь-якої палати Сенату або отримати карту змови. Підготувати заговор. Покласти взяту карту доби під карту змови. Здійснити змову. Відкрити підготовлену карту змови та застосувати її ефект. Взяти контроль над Палатою. Якщо в якійсь Палаті у гравця більше маркерів впливу, ніж у суперників, він може перемістити один із маркерів впливу в зону контролю та застосувати бонус наказу. Наприкінці гри за контроль над палатами дається 1-3 очки. Досягти політичної перемоги. Якщо гравець контролює всі 6 палат, він одразу перемагає у грі. Увага! Для гри потрібна базова гра 7 Wonders: Duel.

Є в наявності
824 грн
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід