Паперові підземелля

Paper Dungeons: A Dungeon Scrawler Game

715 грн

Очікується
1-8
10+
30'
Видавець: Лавка игр
Хочуть купити цю гру: 5 гравців

Паперові підземелля

Paper Dungeons: A Dungeon Scrawler Game

715 грн
Очікується

Паперові Підземелля (Paper Dungeons: A Dungeon Scrawler Game): бери на озброєння...олівець!

 

Коробка настільної гри Паперові ПідземелляКожен поважаючий себе відважний шукач пригод просто зобов'язаний хоч раз за свою захоплюючу кар'єру пошуку бравих пригод спуститися в підземелля. І найкраще це робити як мінімум у Середньовіччі та обов'язково у фентезійному сеттингу. Та й куди ж без нього. Завжди, як тільки мова заходить про підземні ходи, відразу ж виникають образи драконів, що вогнедишать, величезних скринь із золотом, заплутаних лабіринтів і трошки дивних і страшно жахливих монстриків. І, звичайно ж, при вдалому результаті, кожного героя чекають не тільки незліченні багатства, а й популярність і слава, що крокує попереду нього. Але, бездумно тинятися підземними катакомбами якось не особливо цікаво, в рази краще, коли перед персонажем стоїть певна місія. Ви готові показати свою сміливість та виконати покладене завдання?

Настільна гра Паперові Підземелля (Paper Dungeons: A Dungeon Scrawler Game) пропонує вам зібрати команду пригодників, щоб спуститися під землю назустріч пригодам, пошукам артефактів та скарбів. Однак, щоб пройти свій шлях героя, вам обов'язково потрібен буде олівець, за допомогою якого ви відстежуватимете пройдені маршрути і вестимете суворий облік знайденим скарбам.

Олівець на абордаж, кубики в долоню і вперед!

Відправитися на дослідження Паперових Підземель можуть 1-8 гравців від 10 років, які прагнуть багатства та прояву власної відваги у заплутаних та тісних підземних ходах.

Компоненти гри Паперові ПідземелляФактично настільна гра Паперові Підземелля – це класична фентезі з механікою Roll&Write (кинь і запиши), де поряд з простими правилами ви зустрінете захоплюючий і інтригуючий ігровий процес.

Гра не втекла від фентезійних стандартів і зібрала в подорожі знайому команду жанру:

  • Воїн – суворий і зухвалий, завжди тримає напоготові дворучну сокиру і має величезний бойовий досвід;
  • Маг – розумний і могутній, а під пахвою зберігає запорошений гримуар (цікаво, як давно він його відкривав?);
  • Клірик – спокійний і благородний, але з булавою не розлучається (мабуть вона йому і надає впевненості);
  • Злодій – цей хлопець підготовлений як слід, і припас для зустрічі з монстрами купу кинджалів, пасток і всілякого зілля, а про його спритність і хитрість можна навіть не говорити.

Ось цю стандартну суміш персонажів отримує у своє розпорядження кожен із гравців. Також для пригод учасники отримують персональний планшет зі схемою підземелля, олівець, по 1 карті таланту та цілі. Перед початком партії відкриваються 3 карти місій, які можуть виконувати всі гравці.


Компоненти гри Паперові ПідземелляТривалість гри визначається в 8 раундів, кожен з них ділиться на дві фази:

Кидок кубиків. Один з учасників кидає 6 кубиків (3 білих та 3 чорних), значення на яких задаватимуть дії гравцям для поточного раунду, а також покажуть, чи пощастить вам і скільки поранень отримають персонажі. Тобто. значення з кубиків є спільними для всіх гравців. Дозволено перекинути кубики, якщо раптом результат покаже надто багато удачі чи поранень.

Вибір та розподіл кубиків. Кожен з гравців вибирає 3 будь-які значення, що випали на кубиках і здійснює дозволені дії. До них входять: просування підземеллям, створення магічних предметів і виготовлення зілля, прокачування героїв включно до 6-го рівня. Крім того, просуваючись по підземеллю, ви зустрічатимете монстрів, після битви з якими, ви зможете здобути бали слави. І не забувайте після активації дії зробити потрібну позначку на планшеті.

До закінчення партії постарайтеся вибратися з підземелля і повернутися додому, щоб ваша слава змусила односельців пишатися такою прекрасною і бравою командою. Природно, перемога в грі присуджується тому гравцеві, чиї бійці змогли здобути слави найбільше за всіх.

Також правила гри окрім режиму змагання пропонують повноцінну кампанію та соло режим.

Пройди всі Паперові Підземелля та заяви про себе!

настільна гра Паперові ПідземелляНастільна гра Паперові Підземелля – це проста, захоплююча і динамічна розвага для дорослих і дітей, де кожен зможе перевірити свою вдачу і знайде багатство та славу. При цьому ви зможете побачити в ігровому процесі головоломку, коли здійснюючи черговий хід, ви стоятимете перед вибором: покрокати по підземеллю, вступити в атаку з монстром, зайнятися зіллям або прокачуванням свого персонажа. Гра дуже атмосферна і справді під час партії ви відчуєте дух пригод та досліджень.

Купити настільну гру Паперові Підземелля варто шанувальникам механіки Roll&Write, фентезі сеттингу та завзятим шукачам пригод за простоту в освоєнні та захоплююче занурення в атмосферу.

Також дослідникам та любителям креслень рекомендуємо звернути увагу на настільну гру Картографи, а бажаючим кидати кубики та створювати власних героїчних персонажів варто пройти Шлях героя .

Справжніми дослідниками не народжуються, ними стають!

 

Купити гру Паперові підземелля у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

3 білих кубики
3 чорних кубики
12 карт підземель
12 карт чудовиськ
16 карт місій
16 карт талантів
16 карт цілей
100 планшетів гравців
8 простих олівців
правила гри (завантажити)
планшет гравця (завантажити)

З цим товаром купують

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід