Кольт Супер Експрес

Colt Super Express

499 грн

Очікується
HIT
3-7
8+
15'
Видавець: Стиль Жизни
Хочуть купити цю гру: 1 гравців

Кольт Супер Експрес

Colt Super Express

499 грн
Очікується

Перед вами спрощена, компактна версія гри ««Кольт Експрес». Без тривимірних вагончиків, зате одразу з двома доповненнями – «Рефлекс» та «Кінь».

Шайка бандитів намагається пограбувати потяг компанії "Юніон Пасіфік". Щоб врятувати цінний вантаж та пасажирів, машиніст починає відчеплювати вагони. Чи зможете ви залишитися останнім бандитом у поїзді?

Перед початком гри з карт викладається поїзд: перша карта в ряду - локомотив, остання - карта останнього вагона, а між ними розміщується стільки карт, скільки і учасників. Гравці вибирають персонажів - Джанго, Дока, Примару, Красуню, Шайенн, Маї або Туко - і беруть по 4 карти дій відповідного кольору. Вони по черзі виставляють свої фішки у вільні вагони, починаючи з передостаннього.

Грають доти, доки в поїзді не залишиться останній бандит. Він стає переможцем.

Гравці діють за допомогою карток. На початку кожного ходу вони планують їх заздалегідь, викладаючи стос із трьох карт, вибираючи їх із чотирьох з руки. Після чого всі по черзі розігрують по верхній дії, потім по другій і так далі.

За допомогою карт можна переміщатися вагонами і стріляти в противників. Гравець, у персонажа якого потрапили, переносить свою фігурку на карту-вагончик у напрямку пострілу та падає (пропускає хід). Якщо персонаж при цьому перебував у першому чи останньому вагоні, він опиняється поза поїздом.

Наприкінці раунду, коли гравці розіграють по 3 карти, остання карта вагона скидається разом із можливими фішками бандитів на ній.

У коробці також є додаткові карти, які можна змішувати з основними разом або додавати в гру окремо. Вірний кінь допоможе гравцеві, що вибув з поїзда, заскочити назад в останній вагон. А карта Рефлексу дозволяє герою, який отримав постріл, знову піднятися і «дати здачі», вистрілити у відповідь.

Кольт Супер Експрес - це весела та швидка гра на вибуття для дружньої компанії, в яку тепер можна зіграти будь-де! З компактною версією місця вистачить навіть у поїзді!

 

Купити гру Кольт Супер Експрес у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

28 карток дій
8 карток вагонів
1 карта локомотива
7 фігурок бандитів
карта першого гравця
Доповнення Рефлекс – 7 карток дій
Доповнення Кінь – 7 карток дій
правила гри (завантажити).

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід