Підземелля і дракони: Подарунковий набір розширених правил: Котел всього Таші, Довідник Ксанатара про все, Монстри Мультівсесвіту + Ширма Ведучого (5-е видання)

Dungeons & Dragons Rules Expansion Gift Set: Tasha's Cauldron of Everything, Xanathar's Guide to Everything, Monsters of the Multiverse + DM Screen (5th Edition)

6499 грн

Очікується
SALE
FREE
HIT
NEW
PRO
ДОП

Підземелля і дракони: Подарунковий набір розширених правил: Котел всього Таші, Довідник Ксанатара про все, Монстри Мультівсесвіту + Ширма Ведучого (5-е видання)

Dungeons & Dragons Rules Expansion Gift Set: Tasha's Cauldron of Everything, Xanathar's Guide to Everything, Monsters of the Multiverse + DM Screen (5th Edition)

7700 грн
6499 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Ця колекція, створена як для майстрів, так і для гравців, поєднує три книги з розширеними правилами Dungeons & Dragons в одному подарунковому наборі, доповненому красивою ширмою Майстра Підземель. Вирушайте в подорож із чарівниками Ташою і Морденкайненом, що суперничають, і кримінальним авторитетом Ксанатаром. Дізнайтеся нові секрети та відкрийте для себе нові чарівні способи грати у найбільшу у світі рольову гру.

 

Включає додатки, що найбільше продаються, до правил п'ятого видання, «Довідник всього Ксанатора», «Котел всього Таші», «Монстри Мультивселенной» і ширму Майстра підземель — все разом у красивому футлярі. Включає дебют Monsters of the Multiverse, вичерпний ресурс як для гравців, так і для майстрів підземель, що містить більше 30 оновлених рас ігрових персонажів і величезний бестіарій з більш ніж 250 переробленими монстрами і блоками характеристик, все для використання в будь-якому світі D&D. Всі три книги та екран DM мають спеціальні фойлові, доступні лише у цьому випуску. Ідеальний набір для гравців та майстрів підземель, які бажають розширити свою гру додатковими правилами та варіантами персонажів.
 

Котел усього Таші - книга, повна додаткових опцій як для гравців, так і для майстрів підземель, є чудовим доповненням до Книги гравця. Крім того, тут є клас артефактора, майстра магічних винаходів. І набір цієї відьми Таші не був би повним без нових артефактів, опцій книги заклинань, заклинань як персонажів, так монстрів, чарівних татуювань, покровителів групи та інших корисностей.

РОЗШИРЕНІ ПІДКЛАСИ. Спробуйте варіанти підкласу для кожного класу Dungeons & Dragons, у тому числі для артефактора, який з'являється в цій книзі.

БІЛЬШЕ ОПЦІЙ ПЕРСОНАЖУ. У "Котлі" представлено безліч класових особливостей та умінь, а також прості правила для зміни расових рис персонажа та налаштування його передісторії. Додані покривачі групи. Незалежно від того, чи ви є учасником злочинного синдикату або працюєте на стародавнього дракона, кожен варіант покровителя групи має свої особливості та типи завдань.

ЗАКЛИНАННЯ, АРТЕФАКТИ І ЧАРІВНІ ТАТУЮВАННЯ. Відкрийте для себе більше заклинань, а також чарівних татуювань, артефактів та інших магічних предметів, які обов'язково стануть у нагоді у вашій кампанії.

РОЗШИРЕНІ ОПЦІОНАЛЬНІ ПРАВИЛА. Спробуйте правила для напарників, надприродного оточення, природних небезпек та переговорів із монстрами, а також отримайте рекомендації щодо проведення нульової сесії.

БЕЗЛІЧ ГОЛОВОЛОМОК. Готові для будь-якого D&D пригоди головоломки різної складності для ваших шукачів пригод. З пастками та без, а також з інструкціями щодо використання головоломок у кампанії.

 

https://www.bgames.com.ua/images/tasha_03.jpg

Книга додає безліч варіантів як для гравців, так і для Майстрів підземель, а також маргіналії архімага Таші.

 

 

Dungeons & Dragons: Xanathar's Guide to Everything (Fifth Edition) - книга правил для рольової системи Dungeons & Dragons. Перший розділ довідника Ксанатара містить інформацію, яка доповнює книгу гравця Dungeons & Dragons. У ньому докладно розглядаються підкласи всіх класів героїв. Наприклад, у бійця (Fighter) є три підкласи: лицар (Cavalier), самурай (Samurai) та містичний лучник (Arcane Archer). Кожен обраний підклас при досягненні певного рівня досвіду дає герою нові здібності, які докладно описані у цій книзі. Наприклад, клас злодія (Rogue) має підклас головоріза (Swashbuckler) - на третьому рівні він отримує навички спритна робота ногами (Fancy Footwork) і хвацька зухвалість (Rakish Audacity), на дев'ятому рівні додається навик чепурності (Panache) і так далі.

 

При формуванні свого персонажа можна за новими таблицями визначити для нього нові особливості і характеристики, що не грають першорядне значення при веденні гри, але створюють більш повноцінний образ героя, поглиблюють атмосферність самої гри. Наприклад, кидками шестигранних кубиків можна визначити вид татуювання або особистий тотем для варвара, а для барда можна згенерувати його найкращий "хіт" - Вальс міконідів або Кільце, два голубки та цербер.
 

Друга глава цієї книги призначена для ведучого, данжен-майстра, в якій він може почерпнути для себе багато нового у веденні гри і створенні пригод, крім своєї книги майстра. У цьому розділі розглядаються інструменти ювеліра, черевичка, гончаря, каліграфа та інших професій, їх склад, пов'язані з ними бонуси (починене черевиком взуття дає 10 годин переміщення без втоми, а муляр може знаходити в кам'яних стінах мостах потайні ходи, пастки, слабкі місця). Наводяться правила використання заклинань (визначення цілей, сфери впливу) проведення боїв, таблиці випадкового визначення монстрів-ворогів у пустелі, під водою, в горах, містах та інших локаціях для героїв усіх рівнів досвідченості. Дано опис різних пасток, їх особливості застосування та наслідки влучення, списки та властивості простих та магічних речей та багато іншого.

 

У третій главі книги Dungeons & Dragons: Xanathar's Guide to Everything наводиться список нових заклинань, а в додатку B можна знайти купу таблиць по генерації імен для представників усіх можливих рас, як жінок, так і чоловіків. Серед людських імен також представлені іспанські, французькі, індійські, давньоєгипетські, навіть слов'янські імена (Броніслав, Дмитро, Василь, Радомир), якими ви можете нагородити свого персонажа!

 

Монстри Мультивсесвіту - боріться з мешканцями космосу У цій книзі, ідеальному супутнику «Довідника по монстрам», зібрані та оновлені монстри та ігрові раси з Книги ворогів Морденкайнена, Книги монстрів Воло та інших матеріалів. Вдаючись до роздумів чарівника Морденкайнена, на його сторінках ви знайдете істот і неігрових персонажів з усіх куточків Мультивсесвіту — будь вони друзями чи ворогами.

Розширений Бестіарій збирає та оновлює понад 250 монстрів та неігрових персонажів, які спочатку з'явилися у книзі монстрів Воло та Фоліанте ворогів Морденкайнена, кожен з яких представлений новим блоком статистики та описом. Оновлено блоки статистики монстрів. Блоки характеристик істот були реорганізовані, щоб Майстрам Підземель було простіше їх використовувати, а деякі істоти були оновлені — тепер вони завдають більше шкоди і мають більшу стійкість.

 

Книга містить барвисті малюнки монстрів, які раніше не були ілюстровані, і розширює знання про монстрів – з деталями, які додають глибини вашим істотам, незалежно від того, де ви вирішите їх випустити. Представляє понад 30 варіантів рас для ігрових персонажів, яких немає в «Керівництві гравця» — всі вони оновлені та вперше зібрані в одному місці.

 

Ексклюзивна ширма ведучого - дуже зручний і корисний аксесуар для ведучого фентезійних рольових ігор, зокрема Dungeons & Dragons. Ця ширма з чотирьох панелей має досить великі розміри, що дозволяють майстру приховувати від інших учасників свої записи, результати кидків, але в той же час вона дає можливість стежити за тим, що відбувається в ігровій зоні.

 

Ви можете ознайомитися с базовими правилами за посиланням.

 

.

 

Купити гру Підземелля і дракони: Подарунковий набір розширених правил: Котел всього Таші, Довідник Ксанатара про все, Монстри Мультівсесвіту + Ширма Ведучого (5-е видання) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

Книга Котел усього Таші (192 стор)
Книга Довідник Ксанатара про все (192 стр)
Книга Монстри Мультивсесвіту (288 стор)
Ширма ведучого

Ігри із серії Підземелля і Дракони (Dungeons & Dragons)

1-5
12+
60'

Над темными лесами королевства Баровия (Barovia), окруженный вечным туманом, хмуро возвышается замок Равенлофт. Его хозяин - граф Страд фон Зарович (Strahd von Zarovich), вампир. Заключив сделку с демоном-юголотом Инаджирой (Inajira) и став слугой Темных сил, он обречен на вечную жажду крови, которая заставляет его постоянно нападать на жителей окрестных деревень. Группа бесстрашных героев вызвалась проникнуть в замок и раз и навсегда уничтожить опасного вампира.   Dungeons & dragons: Castle Ravenloft - это первая кооперативная игра, открывающая линейку настольных игр Подземелья и драконы. Эта игра также примечательна тем, что место действия не просто вселенная Dungeons & Dragons, а ее особое "карманное измерение" (демиплан), которое так и называется - Ravenloft.   В игре может участвовать до пяти игроков и каждый может выбрать себе одного из героев: эладрина мага Иммерила, гнома клерика Торгрима, человека вора Кэт, драконорожденного бойца Арджана, человека рейнджера Алиссу. Команда героев проникает в замок Равенлофт, чтобы найти и убить хозяина замка, графа фон Заровича и тем самым спасти земли Баровии. Но не так просто проникнуть в личные покои графа, где стоит его черный гроб. Будучи некромантом, вампир наводнил свой замок толпами нежити: скелетами, духами, зомби, и другими слугами Тьмы.   В игре Dungeons & dragons: Castle Ravenloft представлено 13 сценариев разной степени сложности. Например, нужно вынести из подземелья ровно 12 сокровищ, нужно уничтожить ровно 20 монстров, убить босса - костяного дракона Грейвсторма. Разумеется, финальным заданием будет охота на лорда вампиров.   Игровой процесс очень прост и заключается в цепочке действий: ход игрока-ход монстров-ход следующего игрока. В свой ход каждый игрок может либо дважды переместить фигурку своего персонажа по игровому полю, либо один раз переместить и один раз атаковать врага. Если движение персонажа заканчивается на самом краю тайла игрового поля, то берется новый тайл и прикрепляется к этому краю, одновременно порождая на особых точках случайных монстров. Некоторые тайлы могут заставить игрока потянуть карту контакта из соответствующей колоды. Это могут быть либо уникальные события, либо ловушки, которые помещаются на игровом поле.   Монстры в свой ход перемещаются по игровому полю и атакуют ближайших персонажей.  Их скорость, уровень здоровья, защиты, особые способности и сила атаки указаны на соответствующих картах. Бой происходит путем броска кубика и нанесении урона в зависимости от выпавшего значения.   Победив монстра, игрок может получить карту сокровища, это может быть вещь (оружие, амуниция), благословение (бонус к атаке, восстановление здоровья) или удачу (введение особых правил игры). Также каждый монстр приносит очки опыта, которые можно тратить на "прокачку" персонажа и отмену эффектов карт событий. При "прокачке" персонажа его лист переворачивается, он получает дополнительное здоровье и защиту а также возможность наносить критический удар (critical hit) при максимальном результате 20-гранного кубика.   Так как игра Castle Ravenloft имеет идентичную механику и игровой дизайн с другими настольными играми серии, их компоненты можно смешивать в любом виде.

Очікується
2799 грн
1-5
12+
60'

Історія всесвіту Dungeons & Dragons< Найяскравішим епізодом по праву вважається його битва із Золотим королем Валамарадасом (Valamaradace).Після тривалої і запеклої битви король завдав дракону смертельну рану прямо в серці. драконів Тіамат. Послухавши благань, богиня повернула йому життя, уклавши в серце могутнього демона Аммета, Поїдавця Душ. Жорстокий і кровожерливий дракон з демоном у грудях. став ще сильнішим і небезпечнішим, і ось через сотні років він повернувся,накопичивши достатньо сил для того, щоб помститися!   Dungeons & dragons: Wrath of Ashardalon - це друга кооперативна настільна гра у фентезі всесвіту Dungeons & Dragons. У грі може брати участь до п'яти гравців і кожен може вибрати собі одного з героїв: гнома бійця Вістру, піворка злодія Тарака, ельфа Паладіна Кейлет, дракононародженого чарівника Хескана та людину клірика Квінна. Команда героїв вирушає у темні підземелля, щоб знайти та вбити дракона Ашардалона до того, як він виповзе на поверхню і знищить своїм пекельним полум'ям усе живе.   У грі Підземелля та дракони: Гнів Ашардалона представлено 13 сценаріїв різного ступеня складності. Наприклад, потрібно дослідити підземелля і дійти до клітини "вихід", потрібно знищити рівно 12 монстрів, винести артефакт із підземелля. Зрозуміло, фінальним завданням буде битва із могутнім червоним драконом.   На початку гри гравці вибирають сценарій, персонажів та їх стартові здібності. Мета гри - виконати переможні умови сценарію, що розігрується, для чого гравці будуть переміщати по ігровому полю фігурки своїх персонажів, відкривати нові тайли підземель, битися з монстрами, збирати золото і предмети. Також у підземеллях з героями можуть відбутися різні гарні та не дуже події, які визначаються колодою спеціальних карток.   Після ходу кожного персонажа настає хід монстрів. Вони у грі представлені відповідними мініатюрами, які виставлятимуться на знову відкриті тайли підземелля. У кожного монстра є рівень здоров'я та захисту, швидкості пересування та атаки. Все це вказано на картах монстрів. У хід монстрів гравець просто виконує дії, що диктуються картою монстра.   Коли герой і монстр виявляються на одному тайлі - відбувається бій. Він виконується шляхом кидка кубика і нанесення шкоди в залежності від значення, що випало. Атакувати можна як своїми бойовими здібностями, так і зброєю, яку можуть отримати гравці в процесі гри. Після перемоги над монстром гравці отримують очки досвіду, які можна витрачати на "прокачування" персонажа та скасування ефектів карт подій. При "прокачуванні" персонажа його лист перевертається, він отримує додаткове здоров'я та захист, а також можливість завдавати критичного удару (critical hit) при максимальному результаті 20-гранного кубика.   Бо гра Wrath of Ashardalon має ідентичну механіку та ігровий дизайн з іншими настільними іграми серії, їх компоненти можна змішувати у будь-якому вигляді.

Очікується
2699 грн
2-6
12+
60'+

Dungeons & Dragons: Player's Handbook - це останнє, п'яте видання правил для рольової гри Dungeons & Dragons. Ця книга випущена спеціально для гравців, не данжен-майстра, і є зручним посібником з прикладами і таблицями.   У книзі на 320 сторінок автори передбачили буквально все, що знадобиться гравцеві для створення свого персонажа за всіма правилами всесвіту Dungeons & Dragons.   Книга поділена на три розділи. У першому описано правила створення свого персонажа. Визначаються всі можливі параметри, які можуть бути задіяні в процесі гри: раса, клас, спорядження, навички, характер, стиль життя, передісторія, зростання, вага, вік, стать та інші.   На вибір дається 9 рас (людина, ельф, гном, карлик, дракононароджений), 12 класів (варвар, паладин, злодій, маг, чернець). Всі вони мають як сильні, так і слабкі сторони, унікальні здібності, які детально розписані у книзі.   За певними правилами і згідно представлених таблиць, персонажі отримують стартову зброю (мечі, луки, чарівні ціпки), речі (книги, зілля, пояси, рукавички), інструменти (ліра, молоток, каструля), гроші та інші предмети, без яких не можна обійтися в жодній пригоді.   Друга частина книги описує, власне, правила гри та умови використання характеристик персонажа (сила, спритність, інтелект, мудрість, харизма, комплекція) та його речей у процес гри. Визначаються правила пересування різними типами місцевості, умови відпочинку. Найбільше цей розділ стосується правил бою. Докладно розписується як наносяться рани та проводиться лікування, якими можуть бути атаки та як використовуються бонуси раси, зброї чи інших властивостей у процесі бою.   Третя частина книги Dungeons & Dragons: Player's Handbook присвячена магії та правилам її використання. У цьому розділі наводиться список найрізноманітніших заклинань, який займає 80 сторінок! У кожного заклинання є рівень, починаючи з якого його можна використовувати, дальність дії, час для його вчинення, і три магічні складові: вербальна, соматична та матеріальна, без використання яких заклинання неможливе.   У додатках наводяться стани, які можуть отримати персонажі (зачарований, отруєний, переляканий), монстри, з якими вони будуть битися, боги, які можуть допомагати і заважати героям у їх пригодах , світи та локації всесвіту Dungeons & Dragons.   Ви можете ознайомитися з базовими правилами за посиланням.     Увага, бонус! До гри додається брошура з сьомою редакцією правил швидкого старту рольової гри "Клик Ктулху" (Call of Cthulhu 7th Edition Quick-Start Rules)! Вони мають все необхідне (включаючи сценарій), щоб почати грати!    

Є в наявності
2099 грн

Завдяки ігровому полю для рольових ігор ви можете відігравати битви на створених картах вручну.   Це поле підійде для більшості рольових систем, наприклад, Dungeons and Dragons та < a href="/index.php?cPath=48_78">Pathfinder...   Особливості: + ми використовували розмір, який поміститься на будь-якому столі 66х60 сантиметрів;   + розмір клітини стандартний родом з рольових ігор - 1 дюйм або 2,54 см (під замовлення розмір клітини може бути змінений);   + Сітка на полі складається з 24х26 клітин;   + друк зроблений інтер'єрним якісним чорнилом на пластиковому матеріалі (ПВХ), а це означає, що килимку не страшні ні їжа, ні напої, ні бруд - ви його можете помити;   + гнучкий та пластичний матеріал дозволяє компактно та зручно зберігати поле;   + озброївшись звичайними ножицями, ви можете нарізати з нашого поля шматочки будь-якої конфігурації для створення унікальних локацій та підземель.     + і, звичайно, за рахунок вітчизняного виробництва - ціна такого килимка в 2 -3 рази нижче за іноземні аналоги.   Під замовлення ми можемо виготовити килимки будь-якого розміру та конфігурації із заданим розміром сітки.

Очікується
239 грн
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід