Спадщина. Заповіт герцога де Кресі

Legacy: Testament of Duke de Crecy

1370 грн

Очікується
FREE
1-4
8+
60'
Видавець: Геменот
Хочуть купити цю гру: 150 гравців

Спадщина. Заповіт герцога де Кресі

Legacy: Testament of Duke de Crecy

1370 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Спадщина. Заповіт герцога де Кресі - незвичайна євростратегія, де учасники замість плебейського копання в землі, як у Агриколі або Виноробстві, або принизливого заняття комерцією як у Марко Поло, займатимуться піднесенням свого дворянського роду, прагнучи досягти сліпучої шляхетності, щоб такі висловлювання, як "Блакитна кров" і "Біла кістка" стали їх невід'ємним атрибутом!

 

Як і у багатьох інших євростратегій, в Legacy: Testament of Duke de Crecy застосовується ігрова механіка Worker Placement, при якій учасники виставляють свої ігрові фішки на різні області особистого або загального ігрового поля , щоб виконати відповідну дію. 

 

Кожен гравець починає з самотнім дворянином або дворянкою, які стануть початком свого династичного дерева. Щоб продовжити рід, потрібно вийти заміж або одружитися з такими ж знатними особами, вашими друзями за благородним станом. У кожного гравця буде на руці кілька карт друзів - чоловіки та жінки з різних країн (Англія, Франція, Росія, США), з яких ви обиратимете подружжя. Шлюб з одними принесе вам багатства (монети), з іншими – престиж у суспільстві (переможні окуляри), а треті познайомлять із новими дворянами (нові карти друзів), чиїми вигодами ви зможете скористатися у майбутньому.

 

Вибравши карту друга, ви кладете її поряд з одиноким членом сім'ї - весілля відбулося і відразу ж у пари з'являється дитина, що представляє друге покоління сімейного дерева. Щойно народженого малюка ви можете відразу заручити з ще одним вашим другом - договірні шлюби з дітьми в ті часи були звичайною справою - на наступному ходу дитина виросте і шлюб буде укладений остаточно з появою нових дітей!

 

Фаза весілля взагалі виконана з часткою реалістичності - якщо у вас наречений, то разом з нареченою ви отримуєте посаг, кілька монеток з банку, а якщо у вас наречена, то навпаки, платите придане до банку. Як і в реальному минулому, у пари, що знову виникла, можуть виникнути ускладнення - вони або втратять дитину, або при пологах загине мати, залишивши чоловіка вдівцем, який може повторно одружитися.

 

Гра Спадщина. Заповіт герцога де Кресі взагалі дуже достовірно передає звичаї та вчинки дворянства. Замість одруження ви можете вибрати дію "вихід у світ", щоб на балу або світському рауті познайомитися з новими людьми (отримати більше карт друзів в руку), а для отримання більшого престижу можна купити титул графа чи маркіза, купити маєток, влаштувати бенкет або королівський балет.

 

На все це потрібно багато грошей, які ніякими вигідними шлюбами не окупиш. Тому ще однією дією гравець може зайняти у друзів гроші: якщо це маленька сума, то нічого не відбувається, але якщо сума велика, ви втрачаєте окуляри шляхетності і позбавляєтеся одного друга (скидаєте карту) - ваша жадібність до грошей ображає найвище світло. Можна зайнятися ще більш ганебним для дворянина дією - відкрити підприємство (кузня або копальня, неважливо) - це збільшить ваш дохід, але також позбавить шляхетності та знатних друзів.

 

Як і в будь-яких інших дворян-вискочок, у кожного гравця буде свій аристократ-покровитель (письменник Жак-Жак Руссо, фаворитка короля мадам де Помпадур, дипломат граф Воронцов та інші) . Якщо ви виконаєте до кінця гри умови покровителя, він надасть вам додаткові окуляри шляхетності. Також у процесі гри учасники можуть отримувати особливі місії, виконавши які вони зароблять бонусні очки престижу.

 

Гра Спадщина. Заповіт герцога де Кресі завершується третьому поколінні шляхетних будинків. Гравець, який набрав найбільше очок благородства (за вигідні шлюби, милості покровителя, виконані місії, титули та маєтки) перемагає у грі!

 

Купити гру Спадщина. Заповіт герцога де Кресі у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

основне поле
4 карти голів сімейств
75 карт друзів
88 карт дітей
24 карти золота
9 карт титулів
9 карт вкладів
6 карт покровителя
маркер раунду
стартова карта гравця
15 карт місій
7 карт особняка
7 карт підприємств
15 карт підказок
12 маркерів гравців
4 персональні поля
23 дерев'яні пішаки
правила гри (завантажити)

З цим товаром купують

Протектори або кишеньки - найкращий спосіб вберегти ваші улюблені ігри від зносу, захистивши карти. ні жирні пальці.   Дані протектори підходять для наступних настільних ігор: + Activity (Активіті)   + Cyclades (Кіклади)   + Dominion (Домініон)     + Memoir'44 (Мемуари'44)     + Stone Age (100000 років до нашої ери)   + Stone age. Style is the Goal (100000 років до нашої ери: Розкіш кам'яного віку)   + Summoner Wars: Master Set (Війни Заклиначів: Основний набір)     Якщо ви не знайшли цікаву для вас гру, скористайтесь нашим сервісом з підбору протекторів, або зв'яжіться з нами - ми допоможемо.

Є в наявності
65 грн
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід