Вархаммер 40000 Гвардія Ворона Кайваан Шрайк

Warhammer 40000: Raven Guard Kayvaan Shrike

850 грн

Очікується
HIT
2
12+
60'
Видавець: Games Workshop
Хочуть купити цю гру: 1 гравців

Вархаммер 40000 Гвардія Ворона Кайваан Шрайк

Warhammer 40000: Raven Guard Kayvaan Shrike

850 грн
Очікується
Куди б ти не пішов, іди обережніше. Ми ближче ніж ти думаєш, і наші клинки гострі, Кайваан Шрайк під час перебування Тіньовим Капітаном 3-ї Роти Гвардії Ворона.
 

Як і багато інших героїв-Десантників, нинішній Магістр Гвардії Ворона ліг під ніж Апотекаріїв, і пережив найскладнішу і найнебезпечнішу операцію. Шрайк став Прімарісом, чим багато разів збільшив свої і без того бритвенно гострі бойові навички.


Гвардія Ворона славиться не числом, а вмінням на полі бою. Швидкі атаки, обманні маневри, диверсії та точкові вбивства ворожих генералів. ось стиль Дітей Коракса. Кайваан Шрайк, що виріс на похмурому і багатолюдному Кіаварі, ще до вступу в Гвардію не раз доводив свою перевагу над обставинами, виживаючи і даючи супротивникам відсіч у тих ситуаціях, які для іншого обернулися б неминучою і швидкою смертю.

Саме там, у гнилому і задушливому Подульї, подібно до чорнокрилих ангелів, Капелани Гвардії Ворона спустилися до ослаблого, вмираючого юнака, щоб сильними руками, закутими в траурно-чорний кераміт піднести майбутнього героя на борт корабля і далі, до антрацитової Крепо. будинком Синів Кораксу.

З тих пір, змужнілий і зміцнілий, Шрайк неодноразово доводив, що Гвардія Ворона готова швидко і вкрай ефективно ламати опір як зловмисних ксеносів, так і підлих єретиків.

Магістром Кайваана зробив не особистий вибір, а обставини. Саме завдяки Шрайку брати-Гвардійці змогли перегрупуватися після смерті чинного Магістра Корвіна Северакса, і запеклою контратакою відбити тіла загиблих братів у синеліцьих ксеносів Тау.

Такий подвиг був розглянутий Радою Ордену, і Шрайку був наданий титул Магістра.

Якщо ви збираєте армію Гвардії Ворона, то легендарний майстер засідок, незрівнянний стратег і нездоланний воїн Кайваан Шрайк із радістю поведе своїх братів до тріумфу перемоги!

 

 

Звертаємо увагу, всі мініатюри розібрані та незабарвлені!

 

 

 

Купити гру Вархаммер 40000 Гвардія Ворона Кайваан Шрайк у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

1 мініатюра Кайваана Шрайка

З цим товаром купують

2-4
10+
30'

Forbidden Island (Заборонений острів) - відмінна сімейна кооперативна гра від творця настільного хіта "Пандемія" Мета Лікока. Механіка корпоративних ігор передбачає спільні дії гравців проти гри, але на відміну від багатьох ігор подібного жанру правила "Забороненого острова" будуть цілком зрозумілі юним гравцям або новачкам настільних ігор, а тема не залишить байдужим ні дітей, ні батьків.   Отже, ви група відчайдушних мисливців за скарбами (авантюрист, пірнальник, посильний, пілот, навігатор та інженер), яка висадилася на загадковому острові. Все б нічого, та тільки острів цей негайно починає занурюватися під воду. Діючи спільно, використовуючи свої унікальні здібності, персонажі повинні знайти чотири давні артефакти і покинути острів, поки безодня повністю не поглине його.   Захоплююча та динамічна ігрова механіка, барвисте та якісне оформлення та прості та зрозумілі кожному правила роблять "Заборонений острів" чудовою грою для сімейного дозвілля та чудовим подарунком для тих, хто полюбив настільні ігри, але ще не став професіоналом у цьому захоплюючому, але нелегкому хобі.

Є в наявності
650 грн
Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід