Фоллаут Рольова Гра: основна книга правил

Fallout: The Roleplaying Game Core Rulebook

 

Очікується
HIT
Видавець: Modiphius Entertainment
Хочуть купити цю гру: 4 гравців

Фоллаут Рольова Гра: основна книга правил

Fallout: The Roleplaying Game Core Rulebook

 
Очікується

У 2077 році буря ядерної війни перетворила більшу частину планети на попіл. З попелу ядерних руйнувань боротиметься виникнення нової цивілізації. Цивілізацію, яку ви створите.

Як ви зміните світ? Чи зможете ви приєднатися до відважної групи тих, хто вижив, щоб відбитися від усіх бажаючих та побудувати власне поселення? Чи поєднаєтеся ви з уже існуючими фракціями, такими як Братство Сталі або Супермутанти, щоб насаджувати свої власні ідеали на Пустошах? Вовкалак або робот, паладин або рейдер - вибір за вами - і наслідки за вами. Ласкаво просимо до Пустоші. Ласкаво просимо у світ Fallout.

Ця збірка правил на 438 сторінках відрізняється чудовим дизайном обкладинки, що нагадує культовий комбінезон Vault-Tec. Усередині ви знайдете правила та знання для рольових ігор у світі Fallout, а також концепт-арти з відеоігор Fallout. Використовуючи знамениту кінематографічну рольову систему 2d20 від Modiphius, Fallout RPG відправить гравців у захоплюючу подорож до постапокаліпсису!

Створюйте власних людей, що вижили, супермутантів, гулів і навіть роботів Mister Handy. Пориньте в культовий пост'ядерний апокаліптичний світ Fallout, доки майстри гри проведуть свою групу через унікальні історії та зустрічі.

Створіть свою групу оригінальних персонажів, включаючи мешканців притулку, гулів, супермутантів і навіть роботів. Розкажіть свої історії про виживання в пост'ядерній Америці, використовуючи безліч неігрових персонажів і жахливих істот, що мутували.

Використовуйте культову зброю, обладунки, хімічні препарати та предмети, передані безпосередньо з відеоігри. Збери руїни старого світу і залиш свій слід на Пустошах.

Використовуйте великий каталог істот і персонажів зі світу Fallout. Гейммайстри можуть розпочати гру за допомогою сюжетних гачків, занурених у всесвіт Fallout, кататися та створювати випадкові зустрічі з таблиць усередині книги і навіть випадковим чином генерувати локації та видобуток для своїх гравців.

18-сторінкова вступна пригода "з вибухом або хниканням".

 

Купити гру Фоллаут Рольова Гра: основна книга правил у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

438 сторінок.

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід