Містична Долина

Mystic Vale

1600 грн

Очікується
FREE
2-4
14+
45'
Видавець: Kilogames
Хочуть купити цю гру: 2 гравців

Містична Долина

Mystic Vale

1600 грн
Безкоштовна доставка!
Очікується

Механіка декбілдингу пройшла не одну трансформацію, і сьогодні, наприклад, чудово реалізована в лінійці ігор Legendary. Але якщо будувати можна не тільки колоду, а й самі карти? Настільна гра Містична Долина пропонує гравцям випробувати інноваційну механіку кардбілдінгу.

 

Долина Життя, що дбайливо охороняється духами природи, пахла і цвіла протягом багатьох століть. Але зловісне прокляття, накладене на це чудове місце, здатне стерти навіть самі спогади про нього. І духи закликали до могутніх друїдів. Тільки з їх допомогою прокляття може бути знято. Одним із таких магів лісу є і ви. Ну, що ж, великий маг, діставай свою книгу заклинань, адже тобі знадобиться вся твоя мудрість.

 

Кожен гравець отримує фіксовану кількість базових карток. Усього їх буде 20, і всі вони вимагають «доопрацювання». Ваші дії будуть націлені на те, щоб скласти з магічних «уламків» не просто наймогутніші, але й найзбалансованіші екземпляри. Маючи справу з величезною силою, слід виявляти обережність, інакше карта буде зруйнована, і вся виконана робота піде нанівець.


Кожна карта кладеться в прозорий протектор з ілюстрацією, яка закриває лише третину карти.Купуючи нові карти, гравці будуть просто додавати їх у відповідний протектор. Такий механізм має три цілі:

  • ваша колода буде залишатися незмінною (все ті ж стартові 20 карт);
  • карти будуть змінюватися, набуваючи нових можливостей;
  • потрібні карти будуть приходити до вас в руку однаково часто під час усієї партії.


Перемагає той, у кого на момент вичерпання переможних очок цих самих очок виявиться найбільше. Підходьте до процесу побудови карток розумно, не зловживайте їх силою, і ваші карти не будуть зруйновані, а значить,  ви зможете частіше заробляти заповітні ПО.

 

Купити гру Містична Долина у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.

80 стартових карт
96 покращень
18 покращень родючих земель
36 карт долини
4 довідкові карти
14 жетонів переможних очок
4 жетони мани
100 протекторів для карт
правила гри (завантажити)

Меню
Категорії
Жанр
Профіль
Особистий кабінет Персональні дані Мої замовлення Список бажань Вихід